Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je velmi s podivem,že mladému Klausikovi nevadí že komouši nechtěli jeho fotra do týmu ani na tři pokusy protože už v té době se vědělo co je to za ho..do.
    • Koho by v roce 1989 napadlo, že jednou bude někdo Klause nazývat fotrem a vyčítat mu, že ho pro jeho názory nevzali do KSČ? Dnešní doba je velmi schizofrenní.
  • No to se nám to rýsuje: na postu presidenta ožralý MAN, jako premiér Bureš a ministr školství Kikina junior.
  • Ti dva si můžou podat ruce. Oba jsou chytrý jak 100 opic *2* *3* *1* *16*
  • Kdysi nějakej Štěpán řek děti nám nebudou poroučet a pak spousta komunistů ke štěstí přišla ale před tím měli strach že je budou věšet jak agenti KGB v Maďarsku.Těch bohatých soudruhů i nesoudruhů pod křidly vaclava klause st.(ta malost písmen je schválně) a že černé peníze nejsou , dodneska se s tim potýkáme že Chvalovský Hušák Soudek Junek Rittig Babiš a ten seznam by byl snad nekonečný.Takže pokud mladík chce ať se v tom hrabe bez přípomínek lidí by i ekolog těžil zlato v Kašperkách. *1*
  • Sakra, ten kluk ale hnul rudop.delníkům žlučí. Jakube, dobře děláš, nedej se. *3*
  • Bolševici byli jen příjemní pozorovatelé face to face a dnes......................no coment lidé zpozorněte.
  • Klausovi byli vždycky skalní bolševici. Nechápu, co je tu tak drží, když v Rusku nebo KLDR je takový ráj- vládnoucí rodince nikdo neoponuje. Když někdo usne při jejich projevu, tak ho zastřelí..... *8*
  • Jen víc takových Jakubů Čechů. Jakube, drž se. *4*
    • Kubo, pořád je Tobě podobných dětí-dospělých málo. Mám hodně přes padesát a mám podobně naladěného syna, ten je sice o 10 let starší jak Ty a bydlí v Praze, kde je to snad ještě těžší něco rozumného prosadit a upozornit na fígle našich volených. držím Ti palce.
  • Ono to nás starší svádí, vyčinit šestnáctiletému hochovi za to, že se plete do záležitostí nás starších. Že by se měl spíše učit poslouchat a tzv. šoupat nohama.
    Ne všichni mladí jsou však stejní a zrovna pedagog, na které ho si Klaus ml. hraje a je přesvědčen, že školství rozumí jako nikdo jiný v ČR, by se měl v mladých studentech vyznat a ne vyhlašovat něco o udavačích a Pavlících Morozovovech.
    Čím je tento Klaus ml. starší, tím více je arogantnější a k jiným názorů nesnášenlivější, ale že se tak primitivně pustí do kritiky prostějovského studenta Jakuba Čecha, tak to jsem od něj nečekal a je to velké varování pro ty, kteří se chystají ho na podzim volit.
    Jsem zvědav na reakci předsedy ODS Fialy, zda potvrdí, že i ODS má stejný názor na občanské svobody, jako tento jejich expert na školství.
    • rčení "kolik nicků máš, tolikrát jsi diskuzním blbem?" *2*
  • vanhorne
    Neni to nahodou syn toho vaseho byvaleho presidenta toho zlodeje?
    • Toho zloděje i s Livií může brát vážně jen člověk nižší mentální kapacitou,lidově řečeno-debil.Myslím že k této karikatuře není více co dodat.
      • jane
        napsal člověk s žádnou mentálni kapacitou,lidově řečeno-kreténl.Myslím že k této karikatuře není více co dodat.
        • jane-kdyby jsem byl jak píšete krettén nikdy by jsem nebyl schopen dosáhnout titulu MUDr kdežto s debilismem to možné je.Je mi teda zcela jasné že vaše znalost významu těchto slov je nulová a plácáte bláboly což je v naší zemi velmi rozšířený uzus takových lidí jako jste vy.
      • Ale vanhorne se ptal na Klause ml. a ten za svého otce nemůže. Nevím, co je špatného na Livii. Myslím, že naší republiku reprezentuje dobře.
        • Lívie dostala trafiku a navíc se kvůli ní pozměnily i zákony takže se ptám,je nenahraditelná?Ne je to Klausová,to je ten důvod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit