Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen víc takových Jakubů Čechů. Jakube, drž se. *4*
  • PepaNeko
    Vypadá to, že ODS se nikdy nezmění! *16*
    https://youtu.be/sEp2au4Vqc0
  • Důležité je pochopit, čím Čech některé lidi, mezi které patří i Václav Klaus mladší, tak dráždí. Dalo by se to shrnout tak, že ho mají za potížistu, který ruší klid na práci.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    který razil zásadu "dejte nám ve volbách koryto a neomezenou moc a pak jen holoto plaťte naše daně a dluhy a kušujte" A synáček zjevně jako jablko nepadl daleko od stromu. Bůh nás chraň jestli se tenhle klausovský recyklát dostane do politiky. To co tu jeho předek za pomocí svých "spolubojovníků" Kalousků, Bémů, Dlouhých, Kočárníků a jiných za dvě desetiletí zpr..sil, nedá dohromady ani Herkules. A ten přitom dokázal vyčistit Augiášovy chlévy. Tuto republiku už prostě nejde více zhuntovat. Klaus se dře do čela zbytečně......
  • Díky Bohu,že takovýchto Jakubů Čechů není mnoho.Nikdy nic nedokázal ale kritizuje vše.To je přece snadné a nic to nestojí.Vypadá to,že si mnozí z nás v udávání libují.
  • Bohouši
    1. Nejsem žádný Simon a nikoho toho jména ani neznám.
    2. Na vojně jsem byl, měli jsme slušné a dobré velitele a poznal jsem tam a naučil se řadu dobrých věcí. Vcelku mi to dalo leccos dobrého pro život.
    *3*
  • Pokud Klaus ml. bere za provokaci jiný názor než-li je ten jeho - tak je dost ubohý.
    Nazývá se školským expertem - no nazdar, jestli bude ministr školství a ze své funkce dusit studenty, kteří nesdílí jeho "genialitu"...
  • Příliš aktivistický aktivismus škodí. Iniciativní blbnutí by mělo být korigováno.
  • Držet hubu a krok jsme museli za totáče všichni. To se chce Klaus vrátit v čase?!
    Místo toho, aby byl rád, že se studenti zajímají o veřejný život a politiku, tak je uráží, osočuje a veřejně lže...
  • rčení "kolik nicků máš, tolikrát jsi diskuzním blbem?" *2*
  • držet hubu a krok, aby se něco naučili a nevyrostli z nich pitomci. Ale to by se nehodilo do krámu globalistům. Ti potřebují jen hloupé a hlavně snadno ovlivnitelné ovce, které budou makat a poslouchat. Chléb a hry... *3*
  • Navrhuji ZVS .Kluci 1rok a dívky 1/2roku,protože jí potřebují jako sůl,než investovat do NATA a EU.tak do roka bude následovat Frexit a brzy Irexit a pak to půjde jako domino.Nepochopím proč se zrušila věc,která byla užitečná,kde výchova po roce 1989 totálně selhala,kde mohl Vondra s modrou dělat lumpárny v chartě a potom MO to je opravdu deformacie.Nedávno jsem viděl jak Anglie před I.S.V. zrušila odvody a pak měla starosti i když je pravda,kdo by u nás nasazoval život za tuto rozkradenou a vykradenou společnost a její nekopetentní tzv.politiky.
  • Ono to nás starší svádí, vyčinit šestnáctiletému hochovi za to, že se plete do záležitostí nás starších. Že by se měl spíše učit poslouchat a tzv. šoupat nohama.
    Ne všichni mladí jsou však stejní a zrovna pedagog, na které ho si Klaus ml. hraje a je přesvědčen, že školství rozumí jako nikdo jiný v ČR, by se měl v mladých studentech vyznat a ne vyhlašovat něco o udavačích a Pavlících Morozovovech.
    Čím je tento Klaus ml. starší, tím více je arogantnější a k jiným názorů nesnášenlivější, ale že se tak primitivně pustí do kritiky prostějovského studenta Jakuba Čecha, tak to jsem od něj nečekal a je to velké varování pro ty, kteří se chystají ho na podzim volit.
    Jsem zvědav na reakci předsedy ODS Fialy, zda potvrdí, že i ODS má stejný názor na občanské svobody, jako tento jejich expert na školství.
  • No zrovna ty, Simone, bys potřeboval vojnu jako řemen.
  • Jen stačí slovo "aktivista" a více netřeba.
  • aha, už by zase "bývalí" chtěli zavádět povinnou vojenskou službu, aby zotročili svobodné lidi a udělali z nich nástroj realisace svých mocenských choutek.
  • Sakra, ten kluk ale hnul rudop.delníkům žlučí. Jakube, dobře děláš, nedej se. *3*
  • Vyrůstá nám tu další Marek Benda, o lopatu se nebude umět ani opřít, ale rozumět bude všemu. Ideální kandidát do poslanecké sněmovny. V šestnácti letech už určitě může mluvit ze svých zkušeností. Je třeba, aby Jakub vystoupil ze svého komunálního přítmí a začal se věnovat kauzám Kožený, Čepro, OKD, Janoušek, Rittig, Rath, DiagHuman, ČNB aj. A hlavně bych byl rád, aby byly vidět nějaké výsledky. Pak si ho jistě pan Klaus bude všímat jinak.
  • No to se nám to rýsuje: na postu presidenta ožralý MAN, jako premiér Bureš a ministr školství Kikina junior.
  • Taky s názorem Bicana v článku nesouhlasím... Už aby zavedli povinnou vojenskou službu a student Čech na vojnu narukoval, to by byla jiná demokracie
  • No nazdar, tenhle poznamenaný zplozenec Kikiny by opravdu byl terno. O Kikonovi se ví, že se třikrát cpal do KSČ, ale nebyl přijat. To mi připomíná jednoho, který se tam také marně cpal. Říkalo se o něm "to je taková sv.ně, že ho ani komunisti mezi sebe nechtějí."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit