Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... na takové blitky reagují pouze zoufalci jako jejich autor :)))
  • Toto je podle tiscali nevhodný příspěvek, ale je to pravda o gemblerovi:
    http://hokej.idnes.cz/jagr-je-9-nejvetsim-gamblerem-sportovnich-dejin-tvrdi-americky-magazin-1zs-/nhl.aspx?c=A110721_175828_nhl_lge
  • " Velikost a mravní pokrok národa se pozná podle toho,jak se zachází
    se zvířaty.Nemyslím,že maso je pro nás nezbytné.Tvrdím,že masitá jídla jsou pro nás nevhodná.Protože stojíme výš než zvířecí svět,děláme chybu,když napodobujeme jeho zvyky.Jediný způsob,jak žít,je nechat žít.
    • Jsi na velikém omylu. Nejsme nic jiného, než jeden z mnoha živočišných druhů, a že jsme se vyvinuli trochu jiným směrem než delfíni nebo šimpanzi nám nedává právo myslet si, že jsme něco jiného. Člověk jako živočišný druh je prostě všežravec, a masité pokrmy jsou přirozenou součástí jeho jídelníčku. Zvířecí zvyky rozhodně nenapodobujeme, jsou nám prostě jako jednomu z živočišných druhů od přírody vlastní.
  • Já bych si přál pod stromeček chleba s máslem. My Rusové jsme velice skromní.
  • Pvíští vok už buvu taki velká. Už jfem přihvášená do prvný třýdi.

    vi fi tu do noci povídáte a já jsem po večernýčku mufela jít spát. to nený fév,
    Jen počkvejte davebáci. Jednou buvu felká. a buvu mýt prsa! A rosum. buvu.
    • Simonko. Až budeš velká, tak prsa jistě mít budeš. S rozumem to bude horší. *15*
      • to fi jen Femjon rofláp falefný fuby!
        • Ale kdepak, Semjon jsi ty sám BTW. Ty jsi tuhle postavu stvořil když jsi zdejší Simoně
          zkonil jméno. Takže tu nehraj divadlo ty ruský chapline. Ty tvoje komedie už ti nikdo nežere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit