Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani netušíte, jak dobře se v té EU máte. U nás není ani chleba.
    • máte ale v emerice hódně blbý.
  • Pvíští vok už buvu taki velká. Už jfem přihvášená do prvný třýdi.

    vi fi tu do noci povídáte a já jsem po večernýčku mufela jít spát. to nený fév,
    Jen počkvejte davebáci. Jednou buvu felká. a buvu mýt prsa! A rosum. buvu.
    • Simonko. Až budeš velká, tak prsa jistě mít budeš. S rozumem to bude horší. *15*
      • to fi jen Femjon rofláp falefný fuby!
        • Ale kdepak, Semjon jsi ty sám BTW. Ty jsi tuhle postavu stvořil když jsi zdejší Simoně
          zkonil jméno. Takže tu nehraj divadlo ty ruský chapline. Ty tvoje komedie už ti nikdo nežere
  • Já bych si přál pod stromeček chleba s máslem. My Rusové jsme velice skromní.
  • Hezká úvaha a zajímavý pohled na skutečnost. Záleží na každém jakou (ne)pohodu si na Vánoce vytvoří, a jak dalece se chová (ne)rozumně. a proč dávat pod stromeček bohaté dary? Stačí maličkost, která je nečekaná a obdarovaného opravdu potěší. Učinit něco takového je samozřejmě dost obtížné. A největší dárek pod stromeček je podaří-li se vytvořit hezké prostředí, kde všichni cítí pohodu a je jim dobře. To velice individuální a není to vůbec jednoduché.
  • Autora je mi líto... je to ten největší hnus co mohl stvořit. A lituji Tiscali, že takovým IQ tykve hnusákům dávají prostorř. Hanba Vám..... *16*
    • felix.julec
      Ad bajaja xxx Naopak,řekl bych že je to vtipné.Jen člověk který si neumí vytvořit legraci ze sebe a vůbec v životě se zasmát,je utrápený chudák.Je otrávený životem a měl by se učit ležet v truhle.Zbavil by se svých mindráků a neotravoval by jedovatou slinou své okolí.
      • ... nauč se psát, deb*le :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit