Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co by se asi tak stalo, kdybychom v té zločinecké organizaci nebyli ? Nato by nás snad humanitárně přepadlo a okupovalo ? Rakousko v tom paktu není a dokáže bez něj taky žít.
    • Značko "Wert",proč je pro Vás NATO zločineckou organizací?Poučte se a taky o tom,že Rakousku po skončení 2.světové války přisoudily svět.mocnosti(včetně SSSR) statut neutrální země.Neutrální země nesmí vstupovat do politických paktů.Že abyste věděl.
      • Osud malých zemí je tedy stále i dnes dán pouze rozhodnutím mocností ? Malé země, včetně nás, se tedy mají smířit s osudem závislých, nesamostatných protektorátů, statistů ? Malé země ještě pořád nemohou sami o sobě rozhodovat a mají držet hubu a krok ? S tím se máme smířit ? Tak jste to myslel ?
    • vanhorne
      "Rakousko v tom paktu není a dokáže bez něj taky žít."
      Az se budete chovat jako oni, take to mozna dokazete.
    • Však NATO, pod vedením USA, by si našlo záminku jak sem dostat okupační vojska. 73 let po válce a americká vojska se tu prohání jako v roce 45.
      • Dovětek. Je to ještě horší v 45. se USA vojska proháněla pouze v okolí Plzně. Dnes se prohání sem a tam po celé republice.
  • Mě se líbí slovní obrat když vyloženě agresivní útočný pakt NATO vydává peníze na "obranu".... *1* *1* *1*
    • NATO není agresivní pakt.Mohla byste koktavě vyslovitelná značko "ruru 1" uvést příklady agresivity NATO?Já bych se na tyto příklady rád podíval.
      • NATO je teroristická organizace, za obranný pakt se jenom vydává
        • To platí i pro Vás zn."jura72".Uveďte příklady teroristických akcí NATO.V případě Ruska a ortodoxních islámistů jich máme dost.
  • ObcanHaveI
    NATO = North Atlantic Terrorist Organization
    • Měl bys,nedobrý chlapče,poučit své zneuživatele.Za cos bojoval,Tví zneuživatelé velmi hrubě haní.Souhlasíš-li,ponecháme je v jejich tvrzení.Protože i v nich jednou bude království nebeské.Nesouhlasit.
    • do školy tak ti vysvětlí co to znamená. Toto se vypráví na schůzích KSČ. Přes to dávej větší pozor.
  • Sloužil jsem v době kdy už jsme nebyly ve VS a ještě daleko bylo do NATO.A nějak to nevadilo a nikdo to nepotřeboval.
    • Poznámka na úvod:VS je Varšavská smlouva,to dnes už mnozí neví.Váš myšlenkový pochod je přímo zrůdný.My jsme se díky Gorbačovovi zbavili sovětských pout,ale neměli jsme záruku,že nám budou opět po vzpamatování se Ruska znovu nasazena.Proto jsme úpěnlivě toužili po záštitě NATO,aby spáry Východu už na nás nemohly.Povedlo se.Díky.
      • Mě přijde myšlenkový pochod váš za zrůdný.Byt stále něčí vazal je váš sen?
  • Přestaňte si namlouvat,že by nás nato bránilo.Takové prdítko na mapě nestojí ani za řeč.Mnozí ani nevědí,kde ležíme.U předpovědi počasí Praha na mapě ani není.Je tam Berlín,Warsava a Wien.Škoda peněz do zločineckých akcí.Raději vložit do naší nové armády a zajišťovat obranu naší malé země.
    • Jste demagog.Těch prdítek je v NATO více-Belgie,Portugalsko,Slovensko atd.A všichni věří v záruku bezpečnosti členstvím v NATO.Takovou malost bych čekal jen od depresivní osoby.Ale taková osoba nás v názoru nemůže zastupovat.My jsme Češi,vlastenečtí Češi.Proto APAGE SATANAS!
      • Richu tam jste neodpověděl na dotaz k čemu je NATO?Já jako dle vás jsem demagog?A ani nejsem depresivní osoba,ale člověk,který má životní zkušenosti a vždy používal mozek,ale vlastní.Takže vlastenče.Nebýt Rudé armády tak vám dnes na blbosti neodpovídám.NATO je útočné uskupení.V roce 1989 tady byla další možnost a to tady byla silná armáda ,být neutrální jako Rakousko,Švýcarsko ,Švédsko.Jeden kulisák sliboval a netrpím hluchotou,že se zruší VS a NATO.Mám otázku...kde bylo NATO v roce 1968 ?Podělané za tehdy ještě hranicema,aby SSSR nepokračoval dále.Kde byla Francie a Anglie při Mnichovu vč.USA?Kde byla v roce 1948.Moje vlastenecká rodina bojovala skutečně proti Němcům a dnes se musí obracet v hrobu,že to jsou naši pojenci!Paradox,že.Nebudete mi namlouvat,že jsou jiní.Já jako voják budu vždy ctít přísahu VS,protože jsem byl hrdý na prosperující stát,který měl silnou armádu a ne pár žoldáků jako nyní.Nebo vám ublížil někdo z Iráku,Libye,Afganistánu,Jugoslávie? Pak se vám omlouvám.
  • Na základě historických zkušeností jsem skeptický k víře v případnou pomoc od spojenců v případě napadení.
    Pochybuji, že by NATO rozpoutalo světovou válku kvůli tomu, že by Česko někdo obsadil (třeba v současné době populární nepřítel -Rusko).
    Nehledě k tomu, že dnes jsou možnosti rozmanité a můžete cizí zemi obsadit naprosto legálně a bez násilí. Stačí vyslat přiměřený počet neozbrojených lidí a "obsazená" země jim bude poskytovat ubytování, stravu, sociální dávky atd. Stačí je nazvat "utečenci" a dostávají rázem skoro větší práva, než původní obyvatelé. Pak už jen stačí jim přidělit volební právo a mohou si cílovou zemi změnit dle svých představ. proč A tomu žádné NATO nezabrání.
    Nebo si dovede někdo z vás představit, že když se do centra Evropy vydá několik milionů Rusů, Číňanů nebo kohokoliv jiného, že by si na hranicích někdo dovolil třeba jen vystřeli výstražný výstřel do vzduchu? Dokážete si představit, jak by ten výstřel rozmázla světová média? *1*
    • Značko "Jirka",právě pro Vámi uvedené pochybnosti musíme být v NATO.
  • Spolek humanitárního bombardování....vrahy úchylné,nase současná armáda by dokázala ubránit jen týden jedno město a hodně by záleželo,kdo by byl nepřítel!
    • O co jde?Kde jsou ta 2% HDP?Já ještě neřeším válčení.
    • naprosto v pořádku že humanitárně bombardovali. Furt nelze diskutovat a doprošovat se. Je dobře že je tehdy osolili.
  • Nestojí. NATO je jen zástěrka pro horečné zbrojení teroristů z USA a sama organizace NATO, pod vedením teroristů z USA, je největší uchvatitel a terorista.
    • Úžasné vyjádření.Už se těším,že se dle Vás staneme Ruskou Českou federativní republikou.Přeji si to hlavně pro Vás,abyste prozřel.I když v případě stanutí by už bylo pozdě.Tak na tom makejete.Ale netěším se.
      • Pouze bezvýznamné nepodložené kecy zoufalce.
      • Vlastenče,když se omylem vytvořilo Československo,které sahalo až k Užhorodu.Nechápu proč hned reagujete ,že budeme Rusko Českou federací.Ne, já chci být českým prdítkem ,které bude mít ve světě autoritu a to těmi 2% nezíská,kde je má vzít,když stát byl záměrně plánovaně likvidován.???Trochu dějepisu ,ale ne překrouceného by vám neuškodilo.
    • od místního hlupáka. Ovšem je třeba postavit hráz útočnému a podlému rusákovi. Rusák nezná bratra a furt by útočil. U nás má vroubek z 1968 roku. Rusák je odpadem světa.
  • NATO nestojí ani za zklamánou grešli
    • Já bych tu grešli nelámal.Stále vidím sovětské "Antony",přistávající na letišti v Žatci v r.1968.Já bych tehdá tu grešli vzýval.Ale nebyla k dispozici.
  • Z jednoho paktu jsme se dostali do druhého vlezli proč?Budeme neutrální jako Švícarsko a
    nemusíme nikomu dávat peníze,v případe 3 už je to jedno.
    • Neutralitu by,bohužel,muselo odsouhlasit všech 5 členů Rady bezpečnosti OSN.Hádejte,kdo by s ní nesouhlasil.Já to vím.Vy určitě taky.
    • To "í" tam hrozně bije do očí!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit