Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem revolucionář


    vivat CCCP





    YEAH !!!
    • Jsi především jen tupé pervezní komoušské ho.no jako každý rusácký zprzněnec.
      • Jako můj otec.
    • Stejná debilita jako napsat: " Jsem monarchista, ať žije Rakousko-Uherské mocnářství a František Josef der erste.
  • https://www.denik.cz/ze_sveta/rijnovou-revoluci-si-v-rusku-nepripominaji-ani-nabalzamovaneho-lenina-20171106.html
  • V SOUVISLOSTI S VÝROČÍM tzv. VŘSR (která sice proběhla 7. listopadu, přesto je zvána "říjnovou") JE VAROVÁNÍ NA MÍSTĚ!

    Stejně tak se musí každý - rozumě uvažující člověk distancovat od podobných násilnických "revolucí" a ohavností, jakým byl "Únor 1948" v ČSR. Světová veřejnost nesmí připustit reinkarnaci bolševismu zavlečených do Ruska Němci - skrze jejich agenta Lenina.

    Ideologie expanze a rozpínavosti nesmí mít ve světě místo - naopak Rusko - a nejen Rusko - by se mělo vrátit k "předrevoluční = předbolševické" minulosti civilizovaných zemí, vzájemně spolupracujících a vracejících se do Evropy před rokem 1914 - tedy před první světovou válkou, byť s jinými státy a jinou strukturou ekonomiky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit