Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toho debila Štětinu, tam nacpali debilní véčkaři!
  • Štětina je bezcharakterní dobytek,udaváč stb,dopisovate z bývalého SSSR,komouš, toho nejhoršího ražení,dnes překabátěny komunistobijec,krypl, který by se měl stydět chodit kanálama a né sedět v senátu!Že se nestydíš dobytku jeden,kdo má vyset,ten se neutopí!Budeš pověšen prase jedno hnusný!!!
  • Štětina je sice možná dobytek, ale rozhiodně ne větší než Klaus a především Hájek. Na ty nemá nikdo. Hájek je ale navíc extrémně hloupý. On tomu, co plácá, možná i věří - a to je nejhorší...
  • Takovy dobytek nam dela senatora.Co jsou to za lide co jej zvolili za senatora?
  • To hovado STETINU okamzite zastrelit Pro vystrahu..
  • a za jaký mančaft momentálně Štětina vystupuje už v tom mám guláš .Tihle lidi jsou každou chvíli jinde.
  • Myslím si o Hájkovi již delší dobu své. A ikdyž mu neupírám jeho názor, tak s ním nesouhlasím, protože ani on, ani ostatní nevíme, jak to doopravdy bylo a jen proto, že to nevíme,není důvod, abychom to zpochybňovali. Ale že se proti tomu staví taková ventra, jako je Štětina na mne půsbí jako štětina v někde.... Tento původní velký přítel SSSR, který tam měl a má? dodnes mnoho kamarádů ( proto tam mohl i za totáče jezdit a být více než doma) by měl zalézt a nevycházet, než ho lidé zase prokouknou. Ten může vše jen v Praze. Ne venkově by nedostal se svou pověstí ani hlas, spíše jen přes svou nevymáchanou dr...ku.
  • přesně to co si myslíte a my pamětníci pamatujem.Parazit ne tenkrát,ale nyní.
  • Pravou příčinou terorismu je zbídačování ,malých zemí,které provádí USA.Terorismus je jenom následek prvého.Protože i malé země mají takové lidi,kteří se chtějí zlu bránit.Až jednou si USA,místo prolhaných lumpů,zvolí za prezidenta slušného člověka,tak ten se po nástupu do prezidenského úřadu,jako první,se všem zemím,které USA zbídačovali omluví a slíbí,že on v této lumpácké politice pokračovat nebude.To bude správný krok,správným směrem,v boji proti terorismu.Zatím USA provádí zločin za zločinem a teroristé jim to vrací.
  • Štětina by měl radši někam zalézt a nekritizovat slušné lidi, člověk z jeho minulostí a kamarád čečenských teroristů má sám máslo na hlavě.
  • Na každém šprochu pravdy trochu. Nevěřím oficiálním zprávám z Washingtonu ohledně vyšetřování 911. Myslim, že pan Hájek potvrdil to, co si většina našeho národa myslí, totiž že za útoky na USA sice mohla figurovat Al-Kajda, ale její figurace byla pouhopouhým divadelním představením, za jehož oponou se skrývá CIA, G.W.Bush, Rotschildovci a další z řad vysoce postavených Iluminátů.
  • Štětina, je urážka České republiky. Tenhle komunista, komunistický novinář, poté zuřivý reportér z Afgánistánu, nato antikomunista, nyní zuřivý rušič KSČM a žid. Co si o takové zrůdě myslet?
  • Takové politické dobytky,jako je Štětina,který v nejkrutějších padesátých létech statečně čestprácoval a po údajné revoluci,řečeno po mlynářsku,přehodil vexl,měli hned po údajné revoluci,hnát s bičem až za hranice republiky.Protože takový politický dobytek bude škodit obyčejným lidem,ať je u moci levice,nebo pravice.
  • Štětina na zadnici si pořad vyskakuje . potřeboval by uzemnit . Je to kabatník .
  • že on nikdo z emeriky Štětinu na rajs po emerice nepozval a tak se snaží seč může.... aby mohl zadax .. jako dřív po východě rajzovat po emerice.... a zapomíná že holt člověk nemůže mít všecko....
  • Je-li někdo urážkou tohoto národa, pak je to naprosto bezcharakterní mutant Štětina. Četl jsem kdysi vzpomínky jeho spolusoudruhů na působení tohoto slouhy svého času v
    Moskvě a bylo to počteníčko k pozvracení.
  • Klaus je sice táta všech tunelářů a v divoké privatizaci zničil mnoho slavných podniků, ale jeho spolupracovník Hájek má pravdu. Lézt do zadku Američanům, plazit se před nimi to může jenom takové tupé hovado jako Štětina případně prohulený a senilní Havel. Hájku dobře jsi to ročísl.
    *3*
  • Já si myslím totéž a klidně to klukům v hospodě řeknu. Dokonce to tady i klidně napíšu. Jenomže já nejsem pozdní dítě hradudědka a nekřičím to tak, aby mě bylo slyšet až v Americe. Příště drž hubu
    pitomče.
  • ... proč tak náhle ... rychle ... se zbavovat mrtvoly ? A proč teatrální sledování v Bílém domě ? Myslím si, myslím, ale neřeknu *1*
  • Co můžeme očekávat od tvora, který zaručeně nepochází z opice, ale z prasete. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit