Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je můj prezident.
    • Tak v tobě se tečko nevyzná ani prase!!
  • Pan Boris Stastny at si laskave zamete pred svym prahem a hlida si rozkradani ve VZP. *11*
  • Hlavně by měl odejít ze všech funkcí i ze strany p. Šťastný.
    • Tak to zcela určitě by měli odejít oba !!!
  • Tak se pustili do posledního slušného člena ODS. Ukázka, jak lehce může politická strana zničit sama sebe.
    • Ani jeden čelní představitel ODS není slušný!!!!! *16*
  • .Až na tu lumpárnu, co udělala kolem Rátha.
  • Hlavně už by měli všichni táhnout od koryt a měli by být souzeni za to co kdy udělali. Co si nakradli,zpronevěřili a přihráli svým kamarádíčkům a jejich neschopností jsme tam kde jsme.*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Tak, tak, a měli by uvolnit místo ČSSDKSČ a KSČ(m), kteří se už jen a jen třesou, aby se k těm korytům vrátili.
      • Milý Pišto Žigo, tečko tvůj prezident je Miloš Zeman, nic s tím neuděláš, jedině zrušit občanství a odstěhovat se do jiné země, ale to ty určitě neuděláš i když jsi to sliboval.
  • I když si dnes už nedělám iluze o ničem, tak paní Němcová je jedna z mála, co ještě mají alespoň někdy jistou dávku sebereflexe. Jenže těch "vlčáků" kolem ní je prostě moc a tak šance na záchranu ODS je den ode dne menší a menší a .... !!
    • I mě krade někdo nick. Podle mne Němcová nemá vůbec žádnou dávku sebereflexe , ale je jen zahradnicí a politice rozumí sotva jako pověstná koza petrželi. Plní jenom, co jí kdo řekne. Vsadil bych boty, že i tuhle kritiku ji někdo nakukal a ona to neprohlédla, a dostala "přes pusinku". Někdo se nejspíš chce dostat na její místo předsedkyně sněmovny - je tam za to víc prychů a výhod...tak jí kouká vykopnout...
  • Hyeny -perte se a žerte se
  • No, já si myslím, že by měla celá ODS s TOP 09 skončit celá, ale rovnou v šatlavě.
    • Čím si to myslíš?
      • Mozkem, který ty bohužel nemáš, troubo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit