Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediná solidní dovolená byla v Artěku *13*
  • Vol si koho chceš. Jako malý, bezvýznamný a chudý duchem budeš volit malé a bezvýznamné a to je dobře. Tím více se přičte křesel vítězům příštích voleb hnutí ANO a KSČM.
  • Jak pro koho. Pro mne jsou nevolitelní KSČ(magoři), jejich existence porušuje zákon a pak Basmea - Babišova smečka ÁNO. A ostatní se uvidí.
  • Komunisti likvidovali inteligenci, úctu ke vzdělání a preferovali "práci rukou", pokud se však při ní nepřemýšlelo a dělalo se to, co nadřízený tovarišč přikázal. A když komunismus chcípl, tak komunisti a jejich poskoci jenom převlékli kabáty a jede se dál. A stádo tupých ovcí, které vytvořili z velké části českého národa jim k tomu tleská. A za odměnu dostane nějaké sliby nebo i koblihu.
  • Gazdík se jmenuje Stano? Že je Bělobrádek pod stanem. Jako dva teplí bratři. Prostě nevolitelní.
  • politruci žebrající o mé svolení dostat se ke státní kase mi musí zaplatit. Která strana mi pošle na účet 500 000 kč té prodám svůj hlas. Prostě neviditelná ruka trhu.......
    http://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/
    Strany rýžovaly z našeho majetku 25 let. I MY MÁME NÁROK NĚCO ZÍSKAT....dělat voly-če zadarmo už se nenosí.......chceš straníku náš hlas a rýžovat pro sebe a svou stranu z našeho majetku? No prosím.....ALE NĚCO ZA NĚCO......dej na oplátku něco i nám.......buřt a pivo je za dvoubilionový státní dluh a rozkradené tři biliony opravdu málo....... *3* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit