Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A my ostatní na tiscali víme že proruský kolaborant jsi ty zlej trolle.-
    Tím že Simoně zkoníš jméno už jsi opravdu trapnej ruský teplouši
  • vanhorne
    Kdyby tak prijeli kamaradi z Ruska a Chiny to by bylo na hrade veselo.
    Vsechno co tece (mimo vody) by teklo po nadvori potokem.Hlavne Krug, Vodka a Hruska.☺
  • ... jsem na dovolené, bavím se :)))
  • ... hlupák s IQ 4 bude do smrti tupě hlasovat jako bezďák se syfilisem a leprou, super :)))
  • ... máš velkou výhodu, hlupáku, že již nemáš kam spadnout, jsi neskutečně primitivní :)))
  • ovšem tebe chlíve nelze předhonit! A zas napiš co děláš TY prase s noblesou. To jsou nejvyvedenější tuposti co z prasete padají. Znovu. Copak má prase noblesu?
  • nebylo. Na sprostou lůzu z ulice to bohatě stačí! Chátra nemůže vyskakovat. Musí držet hubu. Víš?
  • CY by sis přál ty pitomče?
  • ... primitiv primitivů nikdy nepochopí, že jeho stupidní hlasování z něj dělá úplnou píííču :)))
  • ... je super, jak ze sebe s železnou pravidelností děláš to, cy by sis přál u mě, blbe :)))
  • ... něco nového, třeba inteligentního, by nebylo, ty primitivní zdegenerovaný ubožáku?
  • Smradlavýmu Gayínkojc teploušovi zpřísnili v ústavu režim!!!


    PCHE !!!
  • Ty obyčejné prase z chlívku potřebuješ všechno.Jsi odkázaný na prasení stránek. Na ulici by tě lidi skopali. Do krve. Jen tak. To už se blbům dělá, víš?
  • dostal jsi mně. A už jsi dnes vyčichal Simonce kalhotky. Nemůžeš ji zavrhnout když se s tím tady týdny chlubíš, prasáku.
  • ... nečapeš se, tupý ubožáku, zase pěna u tlamy primitivního potomka tapíra a heyny?
  • ... dokonale tě ničí můj rozhled, noblesa, pohoda, klídek, ignorance tebe, primitivní blbe :)))
  • ... BIJEC je nemocná pííííča, cha cha cha :)))
  • ... ti dva tvé sympatie primitiva rozhodně nepotřebují, ubožáku :)))
  • budeš chlíve reagovat. Jsi ujetý hlupák který je závislý na prasení stránek. Prostě hnůj z chlíva.
  • budeš chlíve reagovat. Jsi ujetý hlupák který je závislý na prasení stránek. Prostě hnůj z chlíva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit