Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já bych ho tam nechal mlít ty jeho píčoviny, nejspíš by nastydl a začal Chrchlat!!!




    YEAH !!!
    • Tak mu nedejte,Zemanovi, chlast, snad ty píčiviny vynechá! Chrlat bude stejně, kouří a chlastá jak jalůvka.
      • Ty mu to neplatíš, tak ho nech na pokoji a nezáviď mu pořád.
        • vanhorne
          "Ty mu to neplatíš"
          Karolinko, ty si myslis, ze si Zeman to co se tam vychlasta plati sam?Zeman je uplne zbytecna, zizniva a neuzitecna pritez.
  • Zrzavej Veškrna ten dělal ostudy i americký prezident se za něho styděl.
    • Co se furt otíráte o Veškrnu, ten je dávno mrtvý, starejte se o toho ožrana, který sedí na Hradě dnes a dělá imrvére ostudu ČR.!! Toho musíme řešit!





      !!!!
      • Musíme se starat, protože já jsem kvůli tomu věčně ožralýmu zrzavýmu Veškrnovy v invalidním důchodu z těch jeho věčnejch ostud.
  • Stydím se, že Kiska řekl Zemanovi, že nikomu na pohřbu nechyběl. Je to opravdu ostuda, co ten Zeman vyvádí, jsme celé Evropě pro smích, že jsme si zvolili dementního opilce.Už aby odtáhl.
  • Možná za Havla mohl být hrad a jeho nádvoří jako nějaká herecká aréna ,ostatně co čekat od kulisáka. Nechat na náměstí vystupovat každého rebela na to není náměstí předurčeno. Už si nepamatujete návštěvu Albrightové a pomočeného přítele p. Havla ze skupiny Plastic people.
    http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-havel-slavi-75-narozeniny/160189/tento-hipik-vydesil-i-madeleine-albright.html
    • Já si jenom vzpomínám na pochcané sovětské delegace starých prostatiků v čele s Brežněvem, to byl hnus je vítat.
      • A je to tady, Simon přiznal, že je bývalej pionýr. Já to věděl celou dobu, že je to kolaborantskej kretéén a provokatér. *16* *16* *16*
        • A my ostatní na tiscali víme že proruský kolaborant jsi ty zlej trolle.-
          Tím že Simoně zkoníš jméno už jsi opravdu trapnej ruský teplouši
          • ... jsi totálně mimo, primitive, a o to mi jde, udělat z ruského idiota zkoněného blbce :)))
    • Když tam může strašit ten ožrala Bubble Bum se svým ovčincem...
  • Rusáčtí pohunci a soudruhu ovčáku i kdyby jste se uklikali nic nezměníte na tom že česká republika má místo prezidenta hnijící vřed nabotnalý lihem - chvástavě žvanící neseriozní lživé rusofilně vlastizrádné monstrum.
    • Kdybys nekecal Simone, ty blbče teplej..hi..hi *1* *1* *1* *1*
  • Tenhle Davajlála, to je von co vypichoval voči a sekal ruce svým poddaným???







    .
  • A není to jedno, kde bude Davajlála pindat ty svý nesmysly???
    Je!!!




    PCHE !!!
  • A on snad čekal někdo něco jiného od té hradní ožralé populistcky žvástavé prolhané křivácké podlé rusofilně vlastizrádné obludy - jakého sprasdenta NICzemana????
    Jóóó to kdyby přijel jeho guru komouš-fašista putin, tak by u měl nagelovaný ten svůj ovar-nádor, aby ho mohl co nejoddanějí zastrčit do jeho řiti, jak má běžně ve zvyku.
    Když se tady promenádoval jeho další "kamarádiček" jakýsi rudý číňanský šikmook, tak se mohl strhat aby se ukázal jak komoušům podlézá.
    Když přijede člověk, kterého si celý svět váží, tak to zrůdné obludné monsrum nechá se zbabělosti sobě vlastní zakázat i jeho vystoupení mimo hrad.
    No ale čekejte něco jiného od hnusáka než jen další a další hnus.

    A takto si ho "cení" i naši nejbližší sousedi:
    Bezprostředně po ukončení smuteční akce byl prezident ubezpečen svým slovenským protějškem Andrejem Kiskou a mnoha svými kolegy státníky z celého světa, že si jeho nepřítomnosti nikdo ani nevšimnul. „Netrapte se tím, rozhodně jste tu nikomu nechyběl,” řekl doslova prezident Kiska.
    Už i oni prohlédli co je ten jakýsi zeman za .........
    • Ano - Milosek opet ukazal, jak mysli jeho vychlastany mozek...

      Dalsi jeho mezinarodni ostuda...
    • „Netrapte se tím, rozhodně jste tu nikomu nechyběl,” řekl doslova prezident Kiska.

      *1* *1* *1* *1* *1*
    • příště jen napiš, že jsi psychicky úplně v hajzlu. Ty tvoje senilní žvásty stejně nikdo nečte *7*
  • Tak samozřejmě. Přece nebudou podporovat estrádu nějakého směšného holohlavého marxisty v červené osušce.
  • Nejhorší byl ten hradní ožrala zrzavaj Veškrna, někdy mu taky říkali Véna chrchla. Ten dělal ostudu po celém světě, někdy ho dokonce ani nedokázali vyndat z letadla. To byla opravdu hrůza dívat se na tu ostudu po celém světě. Ještě dnes jsem z toho na prášcích a musím se léčit na psychiatrii. Dokonce jsem z těch věčných stresů, z toho chování toho hradního ožraly byla na neschopence celé tři měsíce.
    • je to tak
    • Plně s vámi souhlasím drahá paní. Já například ještě dnes nemůžu z těch ostud, co nadělal zrzavej Veškrna spát.
      • V. Havla ctí celý civilizovaný svět !!! Rudé bestie zapomínají na to heslo "nejsme jako oni", jinak by skončily na šibenici, v nejlepším případě v v kriminále.
        • Zrzavýho Veškrnu ctí akorát štamgasti v Praze v hostinci U Stříbrné nudle, odkud ho vždy vezli na hrad v kolečku a ty Simonko Oloumoucká nevíš nic, protože jsi momentálně zaostalá.
        • je to tak. Véna je náš nejpřekládanější autor. Jeho díla už 25 let překládají ze skladu do skladu. Jen otázka času než to někoho přestane bavit a skončí ve spalovně...
          • Po Miloušovi se budou překládat jedině prázdné flašky od chlastu.
            • A renovovat celý hrad který zasvinil už jenom svým pobytem na něm.
            • ale až poté, co přeloží ty co tam zbyly po Vénovi Veškrnovi. A to bude ještě pěkných pár let trvat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit