Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dodatek a ty lidi ovládají ruštinu,angličtinu a němčinu slovem i písmem,ale bylo jim nedemokratických víc jak 50 let.A tato společnost jim platila 15000 hrubého.A vy jste si do brusele bral tlumočníka jako Havel do USA.
  • Doufám,ze nebude zapomenut jako paní Parkanová.
  • Ne ze bych byla zvedava, ale - zajimalo by me, co ma Bohus za lubem, kdyz se dobrovolne vzdava koryta...
  • Bohušu, byl jsi dobrý premiér a jsi slušný člověk. Tvoje vláda zajistila lidem bezpečí a ekonomika začala rychle růst. Měl jsi těžkého protivníka, ale zvládl si to dobře a vydržel vládnout celé čtyři roky, neměl jsi žádný skandál, ani osobní. Vážil jsi si kardinála Miroslava Vlka a jako jeden z mála jsi se mu přišel poklonit k rakvi. Osobně jsem Tě viděl.Omlouvám se za to tykání, ale jsem už starší pán tak snad mohu.. Měj hezké dny a věnuj se rodině dětem, potřebují Tě. Tvoje odstoupení je Tvůj poslední státnický čin. Děkuji. Ch. *4*
    • Máš podivnou představu o slušnosti ale nedivím se,pokud je Sobotka tvůj vzor.Tykám také protože i já už toho docela hodně pamatuji.
      • zdravim doktore *3*
    • také dotáhnul až skoro do úplného konce. Existenčního.
  • hlavně že už nebude škodit lidem v České republice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit