Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohušu, byl jsi dobrý premiér a jsi slušný člověk. Tvoje vláda zajistila lidem bezpečí a ekonomika začala rychle růst. Měl jsi těžkého protivníka, ale zvládl si to dobře a vydržel vládnout celé čtyři roky, neměl jsi žádný skandál, ani osobní. Vážil jsi si kardinála Miroslava Vlka a jako jeden z mála jsi se mu přišel poklonit k rakvi. Osobně jsem Tě viděl.Omlouvám se za to tykání, ale jsem už starší pán tak snad mohu.. Měj hezké dny a věnuj se rodině dětem, potřebují Tě. Tvoje odstoupení je Tvůj poslední státnický čin. Děkuji. Ch. *4*
    • Máš podivnou představu o slušnosti ale nedivím se,pokud je Sobotka tvůj vzor.Tykám také protože i já už toho docela hodně pamatuji.
      • zdravim doktore *3*
    • také dotáhnul až skoro do úplného konce. Existenčního.
  • Složit mandát hned po zvolení do poslanecké sněmovny je u politických vypočítavců něco nevídaného. Sobotka zřejmě dostal nějakou velmi lukrativní nabídku, možná u kamaráda Bakaly nebo dokonce v Bruselu. Jako nadšenému análnímu alpinistovi, kterému se od soustavného lezení do řití bruselským byrokratům leskne pleš doslova jako psí kulky, mu klidně trafiku v Bruselu mohli tamní byrokrati za odměnu obstarat.
  • Pá, pá - kdopak takového škůdce zaměstná??? *1*
  • Měl by konečně začít pracovat,aby poznal co je práce a jak normální lidi se musí ohánět za 15000Kč hrubého a v 60 ať jde žvanit do politiky.To doporučuji i těm ostatním .
  • hlavně že už nebude škodit lidem v České republice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit