Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajisté se bude volit předseda ČSSD - AKLAMAC Í -- protože kdyby bylo to správné - tajné :-)) KDO VÍ a co by potom dělali Dienstbier se Zadolárkom
  • Tam úplně v pravo na fotce je bohumínský miláček žen.Starosta Vícha.Pár let nazpátek se jen tak z ničeho nic začal pelešit s tady s pracovnicí měst.úřadu.Pelešení přerostlo v hluboký cit.Koupili si byt a vodili se spolu městem.Ovšem ouha - najednou bylo před volbama tady těma posledníma a miláček žen usoudil že by to bylo nemorální.Takže se zas v tichosti vrátil ke svojí parohačce.Třeba Blesk tomu věnoval celé stránky.A ono nic.Zase se vetnul na místo starosty.Takové lidové citlivé socany my tady máme.Rádi mají zejména své funkce.
  • Když čtu některé příspěvky tak nevím to se nedá kometovat.Ale jeden můj známý říkal"Blbý lidi taky lidi a pambů je má taky rád!"
  • sralbotko, dlouho se smat nebudes.....k soudu pujdes, řekl Halik
    Naštvaná církev chce nechat promluvit soudy
    • Dotaz čtenářky

      Mám doma platidlo - Rubl! Heč - nerad vás zklamu paní ale při současné hodnotě Rublu
      nemáte doma platidlo ale pouze toaletní papír.
      *1* *1*
  • Já miluji soudružku Semelovou! *14* *14* Rudé poupě z Husákovy zahrádky.

    Reportéři ji obtěžují protože mají tu drzost klást nepříjemné otázky. Proto naše rudé jasné
    slunce Kim v KLDR zavedl zlepšení - otázky si sám napíše a pak na ně milostivě odpoví.

    Nemáte někdo její první srp kterým zneškodnila Amerického brouka který sabotoval naše
    pole? Na oplátku vám dám Leninovu fusekli.
    Je opravdu jeho. Prodavač na Vietnamské burze mě o tom osobně ujistil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit