Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... primitivní pitomečkové si svůj celoživotní komplex bezvýznamnosti s inteligentem nevyléčí :)))
    • ano tvoje diagnoza je jasná, definoval jsi jí dobře *1*
      • ... píše se "ji", ubohý balíku :)))
        • Prase z chlíva pedagogem! To se povedlo. Místní chlív by tady vyučoval?Stáhni rypák a mazej ke žlabu.
      • ... ty jsi inteligent k pohledání, pa, dementní chudáku :)))
  • ... čau, opuštěný ubožáku, s póvlem jako ty nemám soucit :)))
    • bijec pitomečků :Máma ti zakázala na večer net?
    • děláš mě radost *1*
  • Ahvoj ja sem bila ve skvole a vi ne heeeeeeeeeeeeeeeeeeč *2* *2* *2* *2*
    basnicka napsvala Simča 4B zaikladni škola Olomouc

    na ulyci toulala se kocička - bila špinava a rozcuchvana ale mela krásné očička
    sima mela na svačinu houski a tak ji dala šttedre kouski *2* *2* *2*
    micinka daila simče pusinku a špytla diki ale dala bich si radeji husinku *15* *15* *15* *15*

    dospělaci darebváci . ja kci vlastny pocitac. mamka ale nese mučeni a řyka tomu učení fuuuuuuuuuuuuuuuj *1* *15* *2* *3* *14* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *13* *11* *11* *11* *11* *11* aghoij
    • Ahoj Simonko. Tvoje psaní zase mučí paní učitelku. *15*
  • šapiro neodcházej,bude se nám stýskat
    • ...já neodcházím, zůstanou tu moje oči a uši.... *14*
  • .... nevidím sebemenší důvod reagovat jednotlivě na každou bezvýznamnou lidskou trosku :)))
    • a přesto tu pořád jsi.že by nějaká tvá mozková porucha? *1*
      • ... jsi omezenost sama, blbe, napsal jsem jasně, že nečtu všechno, už fakt jebu ubožáčka :)))
        • TY drbane jebeš maximálně svoji matku. Ostatně to tady rád popisuješ.Tak tady nelži.
      • ... už nejsem, deb*le :)))
  • ... nečtu sr*čky :)))
    • ale drbane! Ty tady hltáš všechno. Jsi závislý na textech. Protože jinak jsi nic. Vyvrhel a špína.
  • ... píííču G jsem zase dohnal hravě do jeho klasické polohy nejdementnější trosky na netu :)))
    • Už si vypadl hňupe?
    • ale chlíve, nikoho jsi nedohnal.Ty čichač kalhotek od Simonky máš jiné priority. Tak nemachruj.
      • Vy dvaja čurákovja soutěžíte o titul blbec roku navzájem. Názor, myšlenka žádná. Inu, dvaja čurákovja. *1*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/426312-le-penova-prijela-k-trumpovi.html
  • Trump by taky moh dostat impíčment. *1*
    • josef.servit.9
      Ten krrtetén neumí prohrávat.Nambijec, jak vysřihne!
    • ses naučil nový slovo blbe?
    • ty přespíčment blbe
      • no jo, impíčment, už jsem to tady někde četl. U nás by se to dalo nazvat doprdelment. *1*
  • zas nám tady dorazilo zamindrákované prase z chlívku.Ve žlabu prázdno tak se pokouší vetnout sem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit