Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé, jak někoho v Kanadě prudí české důchody. 

  • KIMCID

    Ano hlavní viník je ten Bulhar

  • vanhorne

    "Pokud berete konstatování faktů za patologickou nenávist"

    Bures se snazi namluvit verejnosti, ze veskere vyhrady a kritika vuci jeho osobe i kdyz opodstatnene a prokazatelne, jsou dilem nejakych spiklencu a jejich tajemnych spiknuti a spolku.  Liberecky kraj v r.2017, tam Zeman pro sve oponenty  vymyslel termin: "Patologicka sedlina lidske spolecnosti". To je krasa co? Asi mu to pecovatele zakazali jako prilis drsne, pouzivat. Pak zacal pouzivat jenom "nenavist a zloba". No a ti ostatni si oblibili a pouzivaji tu jeho mantru, kde se da. Hare Krishna, Hare Rama....  Nene to nestoji ani za nenavist 😂

  • Hmmm...

  • Gorobilypes

    Lisabon

  • To je pravda...

    Takže - z jakého hlavního města...

    Pokud to není tajné...😉

  • Můj také NE...

    Pokud berete konstatování faktů za patologickou nenávist, je to pouze váš problém...

  • Gorobilypes

    Ale já nemluvím o naší republice

  • vanhorne

    "vypršením mandátu odporoučet sám"

    Proc by se mel odporoucet,  ze se nelibi nejakemu dedkovi a tim najednou i estebakovi?  Porad Buresovi at se odporouci sam. Kdy se to proflaklo, ze byl u STB, je to uz nejaky rok, neni? To ti nevadi demokratko, ze? Takova ta vychodni demokracie, to je neco. Holt Cesko je kraj razovity, proto ma razoviteho predsedu vlady, byvaleho gestapaka..

  • vanhorne

    "má dva zpravodajské výcviky u britské rozvědky MI6."

    Trollindo, Babiš bývalý agent STB № 25085, krycí jméno Bureš, absolvoval daleko lepsi vycvik kdyz slouzil u STB. 

     Tak si tu propagandu, ktera smrdi koblihou nebo hradem strc nekam. A kdyz tady kvicis o stretu zajmu, nezapomen na estebaka Burese, ktery ve stretu zajmu lita uz nejaky rok, a ne a ne se s tim konecne vyporadat. Stejne tak se nechce vyporadat se svou temnou minulosti ve sluzbach STB.  V r. 2018 Bratislavsky soud s konecnou platnosti rozhodl, ze Bures u STB slouzil.

    Soud take vyslovne uvedl, ze proti tomuto rozsudku uz neexistuje zadne odvolani.  Ovsem pro Burese takovy rozsudek nic neznamena, ten se dovede odvolavat i proti neodvolatelnemu. "Nejlepsi krizovy manager", jak sam sebe nazyva prece zmakne vsechno.  Hned po rozsudku si otevrel hubu a kvicel, "Budu se soudit az do smrti". Necisty clovek, ktery lidem lze a ty naivni ohlupuje

  • Vaše místy až patologická averze a nelogická nenávist panu velkouzenáři mu jenom vhání do pasti další a další voliče. 

    Prostý lid má rád mučedníky. A natruc!!! 

    Víte, že jste vlastně (například s agitkou CT1 a Seznam.cz) podporovatelé páně velkouzenáře? Dost špatně se to přiznává, že? 

    On ty volby stejně vyhraje a Vám nezůstane, než pachuť. ještě můžete vyhlásit volby za zmanipulované. To je po voru USA docela moderní. 

    Upozorňuji jen pro pořádek, že pan Babiš můj hlas mít nebude.

  • Také nemám ten pocit, že by z mých peněz bylo potřeba odškodňovat někoho, když jsou známi viníci. 

  • osobně je mi docela jedno, kdo bude ředitelem BIS. Stejně to není nezávislá instituce, ale jen apendix CIA. Tak kdo pro ně bude pracovat, je úplně jedno. 

  • Členy té bývalé strany najdete ve všech partajích, nejen u pana Babiše, 

  • A co ta smečka "bývalých" členů strany podle zákona zločinné a opovrženíhodné a konfidentů StB "hnutí" (mysli?) ÁNO? Inu, co si stádo ovcí zvolí... stádo dostane koblihu a pár keců a bude líp...

    Ještě  bych opravil, že demokracie nestojí na rotací kádrů, ale na jednání samostatných zodpovědných občanů.

  • mhez se lese nebe v louce nebo v jiny prirode !!!!

  • Jóóó - Pražanda...😀

    To hovoří samo za sebe...😀

    A o co je lepší, než Milošova z Plzně...?🤔

  • Gorobilypes

    Představ si z hlavního města

  • Je zajímavé sledovat myšlenky osob kolem starobních důchodů.

    Mám v zaměstnání kolegu, kterému je 65 let a pořád pracuje. Pořád odvádí sociální a zdravotní pojištění, jako my, mladší. Pracuje od 18 let.

    Takovému člověku bude někdo závidět důchod? Do této chvíle od nikoho nic nedostal a každou korunu důchodu si odpracoval. Jako mladšímu člověku by mi byla hanba, mu něco vyčítat. 

    Při raketovém růstu cen základních životních potřeb to "přidání" kopíruje spodní hranici přijatelnosti. 


    • Existují racionální důvody aby Michal Koudelka nebyl schválen pro funkci ředitele BIS:

      v demokratických zemích je střídání šéfů zpravodajských služeb obvyklé po přiměřené době, je potřeba dodržovat kariérní řád a rotaci lidí na takovýchto vrcholných funkcích,

      ředitel BIS dlouhodobě toleruje účelové úniky utajovaných informací do českých médií, zřetelně např. do časopisu RESPEKT

      ředitel BIS se vyjadřuje veřejně k práci BIS, ale i k politickým otázkám. Nemůže zabředávat do veřejných názorových sporů, musí se soustředěně věnovat své práci, a nikoli oponovat vrcholným politikům, a ještě k tomu veřejně.

      svým počínáním je v nebezpečném střetu zájmů. Ačkoliv je ředitelem kontrarozvědky a má tedy eliminovat působení zahraničních rozvědek u nás, je od nich naopak vyznamenáván, je zván k návštěva v jejich sídle (CIA), má dva zpravodajské výcviky u britské rozvědky MI6. To umožňuje snažší přístup zahraničních rozvědek ke zpravodajskému prostoru ČR.

    Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

    Registrovat nebo Přihlásit