Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je věc pohledu,jestli vlez do zadku nebo se ozvat .
  • *9*
  • Rád bych mu olízal hlavu a řiť
    • soudruhu BTW, hurá do toho
    • *12*
      • Ty nás taky nezajímáš,ubožáku pěstěný Tiscali.
        • *3*
  • Dobrý den´obrzdili se mne botky z Stankovec na zadních brzdách,žádné paranoidní sportovce sem nepotkal,Krpatého poníka ,HUculku na které seděli dcerky jedné paní co byla přívětivá ,nabydnul sem jí Belgičku ,ale žeby nanu mosela lest po rebri ,že to radeji po rebri naseno s a hupat v sene ekologicky kosenem,tak to sů sporty kosit lůky sedět na hrbětě v sedle alebo ležat nasene po celedonné námahe a odpočívat´bez reklám a bez televize.
    s pozdravom turista na byciklu
    • dearputin.com
  • Je to pravda - diskvalifikace slovenských chodců v atletických závodech, nebo nasazování do skupin při závodech v atletice i v plavání! Slováci sport vždy uměli - většina representantů bývalého Československa byli Slováci! I dnes hrají prim v "českých" klubech. Pomalu ve všech sportech. O divadelních scénách a rolích v televisi i ve filmu nemluvě!
    • Majore Terazky,pochopil jsem jakj sleduješ sportovní události.Asi jako fotografování.
      • *2*
  • Zchudlý Krym vystřízlivěl. Pod Kyjevem nám bylo líp, ozývá se z poloostrova
    • Kvůli obavám z odvety ze strany vedení podniku Jevgenij odmítl prozradit své jméno. Podobně jako další jeho spolupracovníci. Od nejpalčivějších problémů odvedly pozornost místních právě střety bezpečnostních složek s údajnými narušiteli svrchovanosti ruského území v krymském městě Armjansk. Kyjev tvrdí, že ke střetu nikdy nedošlo a Moskva si celý incident vymyslela jako záminku k dalším vojenským akcím proti Ukrajině.
    • "Připojili jsme se k Rusku a oni se o nás zcela přestali zajímat," cituje agentura Reuters Jevgenije, dělníka v továrně na výrobu titanové běloby ve městě Armjansku. "Lidé jsou naivní. Mysleli si, že když budou součástí Ruska, všechno bude ruské. Ano, ceny se nyní vyhouply na ruskou úroveň, zatímco mzdy zůstaly stejné. To je hlavní problém."
    • Armjansk – Namísto zářných zítřků, které Krymu slibovalo Rusko, zápolí tamní obyvatelé se stagnací mezd a raketovým nárůstem cen. Také turistický ruch na poloostrově hluboce upadá.
      Lidé, kteří tu žijí, začínají ze špatné ekonomické situace vinit Moskvu.
      Nějakou dobu nebylo o Krymu téměř slyšet. Před časem se však znovu dostal na titulní strany: poté, co ruský prezident Vladimir Putin obvinil Kyjev, že na druhou stranu hranice poslal záškodníky s cílem poškodit tamní hospodářství.
      Místní lidé jsou jiného názoru. Tvrdí, že hlavní škodu napáchala Moskva – svým nezájmem o to, co se na poloostrově děje.
    • Ceny dramaticky stoupají, zatímco mzdy a důchody stagnují. Tak vypadá ekonomická situace na Krymu více než dva roky od okamžiku, kdy jej anektovalo Rusko. Důchodci, státní zaměstnanci i pracovníci v turistickém ruchu přitom čekali, že se jejich finanční situace po anexi poloostrova zlepší.
  • je de facto přemrštěné vlastenectví. My také jsme hrdí na naše chlapce v NHL
    a dalsi Čechy. S radostí kvítítujemu úspěchy a naopak jsme zklamání neúspěchy. Prevadimě na dolary a kornuny ,abychom ukázali jsme máme borce. Je to projev určitého komplexu malého národa i malomestactvi. Buďme hrdí, avšak Realisté.
  • *4*
  • https://www.youtube.com/watch?v=jIUOVvxnWTQ&t=1087s
  • Mám Slováky rád, ale jejich nacionalismus je nenormální...všichni pocházíme ze střední Afriky
    a málokterý čech je čistokrevný čech...já sám nejsem vyjímkou a vlastenectví je mi u zadku...nikdy bych za tuto zemi nebojoval\! *3*
    • *7*
      • O tebe nestojí Anežka Hodinová Spurná,vole.
        • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit