Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to těch "Horních Uher" privátní věc - a naše zbytečná starost!

  • A měla by snad hlásat "Náše širokije stěpi na pervom miestě"? 😀

  • Příteli tiradore,

    1) ten náš ožralý sovětohujer MAN je v mnoha směrech spíš opakem Mme Čaputové, ale to nehodlám řešit.

    2) Nevím jaké kdo z těch dvou má sponzory, nepátrám po tom a nehodlám to řešit. Rozhodně to ale nejsou titíž lidé.

    3) Nenarážím na nic, pouze vyjadřuji, že Mme Čaputová na mne působí sympatickým dojmem, aniž bych se tím zabýval do hloubky, zatímco MAN je pravým opakem.

    4) Nevím kdo je to Sajmon. Nejmenuji se tak.

    🙂🙂🙂

  • Zkusím také kandidovat na presidenta. Zbavil jsem se skládky bordelu,  naházel jsem to sousedovi přes plot. Jako madame Čaputová z Pezinku do Sence. Co myslíte, mám také šanci? 😈

  • Kdepak, Amerika first! I když ne z Trumpetova klanu.😈

  • Tak to by mne také zajímalo. Ale co to má za spojitost s madame Čaputovou? Stejné sponzory? Na co narážíš, Sajmone?😈

  • A kdopak sponzoroval toho našeho ožralého sovětohujera konfidenta StB MANa?

  • No bodejť! Vždyť ji také sponzorovali ti nej...OSF George Sorose,  US neziskovka Goldmann, ESET, PENTA, Via Iuris, US Ambassy...😈

  • Myslím, že zajíci se sčítají až po honu. Jestli nový prezident (ka) bude skvělý(á) se uvidí až po ukončení volebního období.

    Sympatická tvářička ještě nemusí nezbytně znamenat skvělého prezidenta. Ale lidem na Slovensku bych to fakt přál. 

  • Je to ubohost mediální,slovenské scény.A můžeme ještě poznamenat,že jim v tom zdatně pomáhá i ta česká.Je hrozné pomyslet na to,že ke změně demokratické orientace v zemi může napomoci kriminální  čin,který se podsune vádě,potažmo jedné ze stran ve vládní koalici.Vždyť příklady táhnou a proto se lze obávat i ........nechci to slovo použít.Na Slovensku s tím mají zkušenost,která však má svoje stinné stránky pro skutečnou a ne předstíranou demokracii.

  • ferda.borek

    A ještě napojená na neziskový sektor. Nejhorší možná kombinace. Pro Slováky je to stejný průůser, jako jako by pro nás byla volba třeba Šabatové. 

  • eurohujerka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit