Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Ty jsi najednou nějaký chytrý. Nespal jsi dnes náhodou v knihovně.

  • To uz byla zverejnena nejaka statistika vekoveho prumeru volicu...?

  • Strach živí takové jako jsi ty!Třeba tě Bureš naučí dojit krávy .

  • Jo - nam je to jedno, ale jemu ne = nevyhral jeho favorit...

  • josef.chmela

    Opět jsi nepřekročil svým výblitkem svůj sprostý a omezený styl hospodského povaleče.

  • Je hezke, ze mas starost o me zdravi... :-)

  • josef.chmela

    Máte pravdu. Slováky volby skoro nezajímají a Čaputová už vůbec ne. Prezidentku Čaputovou volili převážně nezkušení mladí s malým rozhledem a to pouze ze vzdoru. Obyčejnému občanovi Slovenska byla ukradená. Vím o čem mluvím, protože na Slovensku pracuji více než 4 roky.

  • No - hodne casto mi pripada, ze nas hradni nevi co rika a co cini...

    O jeho moudrosti by se dalo s uspechem pochybovat...

  • josef.chmela

    Naopak. Gratuluji Vám k té nejlepší volbě.

  • :-)

  • josef.chmela

    Slováci si zvolili, koho zvolili. Uvidíme jestli to byla volba dobrá. Tvoje závěry jsou nesmyslné a sám jsi zabedněný. Náš prezident je moudrý a vždy moc dobře ví co činí a proč to činí. To ty, ve své zabedněnosti, nikdy nemůžeš pochopit.

  • Ten ješitný,zlý opilec má vzteka vždy když není po jeho, takže poznámka kolobrndy je víc než trefná.
  • Je skoro jisté, že Čaputové pomohl vyhrát volby Miloš Zeman a to pozváním Šefčoviče na Hrad, tímto mu ve své zabedněnosti udělil polibek smrti. Slováci už mají dost rusko-čínských vlastizrádců a komoušských kádrů, my si ještě musíme počkat. Gratulace na Slovensko.
  • Dýchej zhluboka a uklidni se. Nebo tě klepne a hradní tě k tvému vzteku přežije.🙂

  • Podivná klaka  bývalých chovanců diagnostických ústavů - bbblb, zajda, jarda-jana, josef novák se rochní a jsou spokojení - myslel jsem si, že alespoň tohle oslaví slušně.

    Asi ale neví jak se to dělá. Urážky, nadávky, žluč. Radujte se skupino, vždyť jste si našli důvod.

    Sice Vám to může být jedno - u nás se nic nemění, ale proč to zkoumat, že? Hlavně, že můžeme hulákat. 

  • Pane Marceliskc - hňupové používají silná slova, jejichž význam jim uniká s velikou oblibou. To je prostě pan Novák. 

  • Odpuste mi slušní lidi,že jsem volil Zemana

  • Můžete upřesnit, proč by měl mít hradní vztek. Jemu i nám to může být jedno. Je to prezidentka jiné země.

    Nebo Vám stačí ke vzteku tak málo? 

  • hlavně aby měla včas vypráno, navařeno a uklizeno !

  • každý ví že bude prezdidentovat tak jak jí poradí manžel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit