Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    Už teď v tv říkala že ano tak že jsi utřel Občan

  • Marcelskrc

    Už se stalo jmenoval se Havel

  • Marcelskrc

    Říká člověk co nejen že západ nedobíhá, ale nemá ani šanci doběhnout :D

  • Tak to jsou nesplnitelné podmínky, to se pí Čaputová s tím virotikem nesetká nikdy.

  • To je dobře, jen musíme doufat, že ji ta chlastem nasáklá houba nepoblije, případně neotráví nikotinem.
  • No vidíš, všude se paří a na vás rusáky zbude zase jen bída s nouzí.
  • Celý svět je vzhůru nohama, všude křičí Šaputová. Čeká nás celosvětová politická změna, všichni ve světě tak reagují na zvolení Šaputové. Celé světadíly jsou na nohou, lidé v ulicích slaví....Vivat, hurá..........

  • Jsi si jistý že to neskřípěly závity v tvém zarezlém mozku? 😯

  • Marcelskrc

    Asi se potkala s Kalouskem

  • pavel.zajda.7

    Moc se těší na setkání s naší panem prezidentem, obdivuje ho!

  • pavel.zajda.7
    Slovenská prezidentka si prý vymínila, že když se už má setkat s českým kořalou Zemanem, musí být střízlivý! Na Sputniku psali, že její ochranka mu dá fouknout do balonku...S opilci má asi své zkušenosti.
  • Prakundo Sajmonova, ty máš ale nicku, jinak by totiž tady skoro nikdo nebyl, že mám pravdu pablbe..ha...ha...

  • Já si spíše myslím, že nastává konec Zemanovců, kolaborace,  politické prostituce, špíny,zvratků a chlastu v politice, ne? Zlatá paní Čaputová! Někde se začít musí, no ne?
  • Jde mi jen o tvoje blaho.....😯

  • Evidentně to máš vyzkoušené....😉

  • tobro

    Myslím, že by ses měl ve vlastním zájmu rychle uklidnit

    Za chvíli Ti praskne cévka, a při své zaslepenosti nebudeš ani vědět proč.. ;-)

  • tobro
  • A ten aberant Ovčák prý přihlížel!!!? No není to zvrhlík? Byl tam prý zrovna na služebce pro nějaké peníze z Kajmanů, psali na Sputniku vlevo dole.
  • Marcelskrc

    na mě?  nevím kdo je BTW? ano kimcid je můj nic za ten ale může článkař Jégl mazal neškodné příspěvky a neunesl pravdu

  • Marcelskrc

    soudruh je tvůj otec jsem pro tebe Pán! počty jsou jednoduché nikdo nestál o dva eurohujery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit