Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď si mu to nandal, pěkná smeč. No nečum, píšu na tabletu.
  • V době internetu a volnějšího cestování po světe se totiž špatně lže o úspěších americké ekonomiky a špatně funguje propaganda o mírumilovnosti USA. Každý vzdělaný člověk si může dohledat, že americká ekonomika nic moc nevyrábí, o zboží z USA není valný zájem a že ekonomiku drží nad vodou zbrojní výroba a prodej zbraní. Každý si může vyhledat to, že USA vydávají na zbrojení nejvíce na světě, že mají asi 600 vojenských základen po celém světě, že stojí za každým vojenským konfliktem na světě, že na venkově je bída, svrab a neštovice, že velká část obyvatel USA žije na hranici bídy případně už v bídě, že USA chtějí mocensky ovládnout svět, vojensky už ovládly Evropu a zbývá EU ovládnout pouze ekonomicky, což se jim daří pomocí slimáků a připravované smlouvy o obchodu s EU. Toto vše není vina Babraka Ohavy ale amerického nacionalismu a imperialismu.
    • jsi komik *15* *15* *15* pokračuj ty rudé péro
  • Stalingrad
    co dodat-kdo je musulman ,kdo je zrádce --Obama nominoval na soudce historicky prvního praktikujícího muslima

    Americký prezident Barack Obama nominoval do funkce federálního soudce vůbec prvního praktikujícího muslima v historii Spojených států. Zda washingtonský právník Abid Riaz Qureshi talár soudce v D. C. skutečně oblékne, ale vůbec není jisté. Nominaci totiž ještě musí schválit americký Senát. *1* *1* *1*
  • ... tak pojď Játrovko, pojď mě zničit i s famíliji, čekám. Nejdeš có, dostal si strach, ty chcípáku. Jak se bojí sračkomet zlodějská, lhářská a podvodnická, proč už tady nejsi ty chcípáku, bojíš se viď ty hnuse. Vyzval jsem tě nejmíň milionkrát a nikdy jsi nepřišel poseroutko, dostal bys přes tu svojí ovarovou držku a kladivem do hrbu..hi..hi..no tak pojď, čekám zbabělče, na rvačku nemáš, co :)))
    • Ano ruský zloději jmen a podvodníku s hlasováním kulihrachu.
      jsi zbabělá ruská swině a opakovaně jsi tu odmítl nabídku na rvačku.
      • ... tak pojď, pořád čekám a ty nikde zbabělče, zloději nicků, podvodníku při hlasování, kde jsi poseroutko, nikde. Všichni to vidíte, jak jsem ho milionkrát vyzval na rvačku a ten poseroutka Simon Simonovič von Kretýno nepřišel. Kde jsi, pořád čekám. Nikde, posral se strachy, všichni ale všichni to vidíte, všichni mě to potvrdí ano potvrdí, že si posral strachy:)))
        • Ano opakovaně jsi odmítl nabídku na boj, Jsi zbabělá ruská teplá swině a umíš štěkat jen přes net kulihrachu.
          Kradeš nicky, podvádíš s hlasováním a Simoně tu komolíš jméno.§
          Navíc nemáš ty ruskej deebile Marš do plynu nulo
          • ...to je pořád dokola, nudíš pitomečku a zloději nicků, lháři a podvodníku s hlasováním. Já například, bych nikdy nepoužil cizí nick, zásadně s jedním a to svým :)))
  • No co, co nevidět mu odstrřihnou vodicí provázky. Nyní se hádají (FED a spol ) koho vyberou pro další provázky.
  • Blboučkej mrzáček, teploušek Semjonek Gayínkojc, má asi bolesti a teplůtku, jukněte jak nám zčervenal, ani naklikávání bodíků mu nepomáhá!!!




    HAHAHÁÁÁÁ !!!
  • nebo né radši tam flákneme prdelatýho vobamgutána
    • Najdi si konečně vlastní nick ruský howado zlej trolle BTW
      • Sluníčkáři, Hatefree...To jsou přesně ti co šíří nenávist a rozdělují společnost *5* Je jich asi je sto, sto "kultulturních exkrementů" Žádná morálka, úcta, lidskost na kterou si jen hrají a předstírají...Protože jim tyto hodnoty rodina a okolí dluží. Oni za to nemohou...Ve své prosťoučké nevědomosti a všehoschopnosti jsou ti "Blahoslavení chudí duchem". Ale co dělají za bengál a nehoráznosti. Všehoschopní psycho za peníze cokoliv...Zviditelnit se, prosadit se...Nic jiného pak neumí, proto se chápou těchto šancí. Jinak by nikdy v ničem nevynikli...Však se odhalují vždy v těchto příležitostech a jsou poznáváni v plné "kráse"=ohavnosti lkidských to trosek...
      • Proč mi pořád kradeš nicky ty amrdólský howado?!?
        • Nicky tu kradeš jenom ty ruskej haajzle kuliohrachu.
          Proč máš američanku s pomlčkou ty haajzle?
          Protože Simona si američanku registrovala jako první a tak jí mít nemůžeš zloději.
          Ty si dej nick olizovač ruské perdele kulihrach
  • ale není, haajzl je starej chlap co si říká Simona a krade nicky
    • ... přesně ták, starej smradlavej násoska s nudlí u nosu :)))
      • Ano tvůj Miloš Zeman je ožralej smradlavej deebil
    • Simona je mladá holka a nicky tu lidem kradeš ty ruský howado BTw kulihrachu zlej trolle.
      S tím hlasováním podvádíš moc nápadně ty ruskej teplouši.
  • V části Německa, zvané Sasko ( hl.město Drážďany, poblíž hranice s ČR a
    Polskem ) se objevila petice občanů " za připojení k Rusku". Jsou tam otázky :
    1. Chcete třetí světovou válku ?
    2.Dovolíte naší vládě ponižovat Rusko a porušovat mezinárodní právo ?
    3. Chcete se s našimi podplacenými politiky dostat na špici boje proti Rusku?
    Autoři petice chtějí v Sasku vyhlásit referendum o připojení k Rusku, aby se vyhnuli výše uvedeným komplikacím, které jinak hrozí.
    No - zajímavá situace, připomínající recesi....Ale....o něčem to svědčí.
    Zřejmě Němci nezapomněli na Stalingrad ...
    • zdarec komedianti, jsem rád že dorazil ruský cirkus, jen do toho klauni *15* *15* *15*
      • Krabes a kterej ty seš cirkus. Ty však nemáš ani na toho klauna.
      • zdar avasto číst to nemusíš šašku
        • musím, vaše komediální představení je fenomenální *15*
          • no tak jen čti *5*
    • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jan-petranek-co-by-rusko-ziskalo-vpadem-do-vychodni-evropy--1618869
  • A já se ptám, jaký udělaly usa vstřícný krok vůči Světu, aby se země nemusely bát NATO? Žádný!
    • Takže s tím kradením nicků nepřestaneš ty ruskej haajzle?
      Chceš válku máš ji mít ty bestie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit