Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident Putin nenechá padnout tak skvělé lidi jako jsou ŘEKOVÉ
  • 3.9.014 proti Putinovi veřejně vystoupil Svaz Výborů Matek vojáků, který již za války v Afghánistánu + za obou čečenských válek napadal lži Kremlu, zveřejňoval fakta, a zastupoval rodiny, které žádaly o kompenzace.

    Šéfka Svazu Výborů Matek vojáků Valentina Mělniková uvedla, že na Ukrajině bojuje zhruba 15.000 ruských vojáků, zatímco Kreml tvrdí, že ani jeden ruský voják

    Mělniková v MOW prohlásila, že tento počet vypracovala informační sítˇ Výboru v ruských plucích (+ informace od matek a manželek vojáků ) : „ Víme přesně, kolik je mužů na každé ruské vojenské základně, a kolik jich chybí při apelu „ ...

    Mělniková uvedla, že Výbor Matek vojáků archivuje informace od rodin vojáků padlých na Ukrajině, kdy padlé vojáky ministerstvo obrany v naprostém utajení převáží zpět do RF v kamiónech specializovaných na převoz mrtvých vojáků, a nařizuje utajené pohřby.

    Většinou mladí vojáci ani nevědí, kam jdou na „ cvičení“ , teprve za hranicemi je jim nařízeno, aby změnili uniformy za uniformy bez insignií, a musejí přelakovat na bílou barvu imatrikulační značky svých tanků
  • nove reformy . Mimo jine zvyseni hranice odchodu do duchodu na 67 let. Takze v pohode panstvo. 67 letou uz by asi tezko nekdo bral na tohle remeslo. Zustane tim padem na podpore , nebo na nejake te podradne - jestli vubec - praci. Zato ty mlade budou mit casu dost se remeslu venovat. V tomhle si nebudou vekove konkurovat .
  • Šlápoty z nádraží se po tobě ptaly, dají ti i za půl rohlíku, to snad dáš
  • Tak už je to tady komplet, samej debjil s Tečkou v čele... *15*
  • To bych ti musel poblejt kozy hermafrodite ouchylnej, chichichi
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    No tedy toto je sance pro chudy delnasy aby cely rok setrili a pak si muzou nejakou tu LACINOU reckou fuchtly na vecer koupit!!! *15* Nastesti mi bohaty podnikatele skvele vypadajici usepny borci tyto problemy nemame nebot samy kocky nas chteji!!! *5*
  • Narozdíl od tebe ty úchylný prase, jsem zde velice oblíben, tak nač sekat body???
  • děláš jako kdyby jsme spolu byli opět pod peřinou *2*
  • Eště si umej ty houna. *1*
  • Smrdíš, chichichi, jako 100 let nemytý prase !!!
  • sakra ty jsi si tam ty body celkem bleskově nasekal *15* *15* *15*
  • ale nežárli Bohouši

    pojedeš s náma no *7*
  • Jeďte si třeba doprdele vy dvě homoklády pode mnou, prasata
  • nevšímej si ho,mám pro tebe překvápko *14* oholil jsem si nohy *3*
  • Jo až teď po "sametu" se maj důchodci jako prasátka v žitě a samej bezdomáč.

    Vivat Eurosojuz !
  • To je přece tvůj smysl života, makakův ř.tní alpinisto. *1* *15*
  • to je mi tě líto....a za komoušů se jako měli důchodci dobře???
  • ahoj,mám otázku : proč neustále zveřejňuješ příspěvky ohledně opičích zadků,to je nějaká tvá libůstka ?? *14*
  • Táhni zpátky do makakovy rrrdele, homozloději nicku!!! *12* *10* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit