Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek ,který přesně vystihuje současný stav této zubožené země.
  • dante

    Proč jste nikdy nenapsali o řídícím důstojníkovi který řídil Havla a pak mu dělal ochranku---to máte zřejmě zakázané ???

  • Pane Jegle , jsme asi dosti odlisnych nazoru na snad vsechno. Nakonec, od toho jsou snad diskuse. Ovsem v jednom jsem s Vami zajedno. A sice , pokud jste bloknul ono dusevne nemocne Todo , alias Hrebenar z Ostrova , udelal jste pro kvalitu tohoto serveru opravdu hodne. Onen chudak je pripad pro psychiatra , nic jineho. Jeho prispevky kterymi " zahnoji " kdejakou diskusi o cemkoliv, se skladaji ze 3 , mozna 4 neustale se opakujicich invektiv. Nic jineho uz tento starec vymyslet nedokaze. Zadne argumenty , nic , pouze par neustale se opakujicich urazek. 

    PS Neznam zase tedy tolik jinych serveru , ale ty ktere znam , tak tam uz by byl dozivotne vymazan. Uvedomujete si v te Vasi redakci Tiscali , kterou se tak casto zastitujeje , ze diky necemu podobnemu prichazi firma o penize z reklamy ? Mimo jine tedy. Kdo by inzeroval na strankach ktere dovoli aby se zde kdejaky zoufalec takhle vyjadroval a prezentoval ... Ten tedy urcite zadnym potencialnim zakaznikem neni a nebude. 

  • felix.julec

    Na úvodní stránce jsem si přečetl nadpis článku a soukromě si tipl,kdo je autorem.Představte si,že jsem se nemýlil.Abych neporušil boží přikázání,dalšího komentáře k článku a autorovi se vzdávám.

  • Článek napsán velmi výstižně.

    Konečně se někdo odhodlal a napsal plnou pravdu o těch dvou lidských ...... podlých, křiváckých, prolhaných hnojích.

    Jeden gauner větší než druhý, nemají si co vyčítat. Je jen otázka času, kdy vypluje na povrch co ti dva šmedjští haj..ové na nás opravdu šijou.

  • Ale jaký ty jsi "todo" hrdino. Jsi vyhlášený špinavec z Ostrova u Varů.Tady převeliký svalovec, doma ve vsi vyvrhel Ing.Rudolf Hrebeňár , kterého nemá nikdo rád. I vlastní dcera se jej zřekla.Rádoby překladatel z němčiny.Evidentně vkládající do textů vulgární slova a sprostoty.Kdykoliv k zastižení na Lidické 1332. Píše si - prý  "německé texty kvalitně".

  • Jsem rád že jsem volil Zemana. I když není bez chyb. Ale kdo je....? Už jen vidět to, jak politrukům stranických sekt hýbe žlučí, že nemají jako dříve díky svým zlodějským čachrům pod kontrolou prezidentský post, je pohled pro Bohy....

  • KIMCID

    Erb rodu Tully jsem jako ikonu měl ,ale kod Enigmy nikdy. Buďte pyšný na co chcete,skončil jste na třetiřadým internetovým plátku Tiscali 😂

  • KIMCID

    No neboj on to smaže

  • Pavel.Jegl

    Ani nemusíte, pane inženýre, právě vás odpojuji

  • Zneužití osobních údajů adminem serveru!

    To je na žalobu!

  • Nevítej mě, blbečku, já zde ani omylem nebudu smrdět 24 hodin denně jako ty, ty poslední vyvrhele.

  • Uklidni se, tvá znalost mého jména mě od blbečka jako ty nerozhází, ty své jméno nikdy zde ani nikde jinde nedáš, zbabělá nevzdělaná všemi okopávaná kryso.

  • ... douč se pravopis, nebuď blbej jako Pavlík, čéče

  • Pavel.Jegl

    Vítejte inženýre Hrebeňáre z Ostrova. Inteligent s vybranými způsoby vašeho typu tu scházel.

  • Tvá ubohost je neuvěřitelná, zakrslý slizoune, stále platí: KDY a KDE?

  • Jégl je sraačka století

  • Pavel.Jegl

    A na co bych měl zapomínat, Kimcidíku? Na to, co popisuje Okoun jsem hrdý. Pochopitelně to posuzuji s jinými přívlastky, v jiném kontextu. V debatě se však nemusím vydávat za nějakou placatou říční rybu nebo kód Enigmy.

  • KIMCID

    Pavlik si mysli ze se zapomíná

  • Pavlík J. Opět pokus o parodii?Ale není to tak dávno co tady pisatel měl též svého řídícího důstojníka. To, když horlivě vstoupil do Občanského fora. Tehdy smečky zneuznalých komunistů a různých převlékačů kabátů. Řídící důstojník tam byl nějaký Havel. Dostal se s nimi i do sněmovny. Pak se mistrovsky přesedlalo do Občanského hnutí ....Ale tam už to drhlo. Dienstbierova partaj už byla spíš smečka gaunerů.Objednala se volební kampaň - ale platiti už se moc nechtělo.Asi pro to, že to politicky moc nevyšlo. Mrskali se jak nynější socani. Tady Pavlík jim dělal tiskového mluvčího. A vykrucovače z dluhů.Jo tehdy šlo pisateli pěkně od huby.Dnes otrnulo a tak se hodí jedovatá slina na kohokoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit