Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký článek pravda co je v něm napsáno, ale na jedno se zapomnělo a to, že někteří jako moje babička co zůstala sama vdova ze třemi holkami věkem 14 let. byla ráda, že přišlo družstvo a dala to dobrovolně do JZD. Protože jak říkala jinak by se udřela. Pamatuji si velice dobře jak byl dobytek u nás na statku, ale nikomu nevadilo, že chodí cizí lidé u nás po dvoře. Oni to nebyly cizí lidé ale soused co chodil krmit krávy. Na vesnici se všichni znají a dříve si byly blíž než dnes. Můj děda měl 50 ha. 6 koní ano dodávky byly který se nedaly splnit a kdo neplnil nevstoupil dobrovolně do JZD tak dostal třeba 15 let jako můj kamarád. Děda to nakonec dal dobrovolně a měl po starostech. Můj otec co již zemřel vyrůstal na statku, ale říkal nikdy nebudu dělat v zemědělství protože ho to nebavilo. Po roce 1989 pozemky dostal zpátky a prodal je. Říkal já nikdy sedlačit nebudu. Taky říkával blbec zůstal doma a sedlačil, kydat hnůj můžeš kde chceš, ten co něco uměl šel do světa a uměl si jinak vydělat peníze.    

    Tento článek píše o zemědělci který má stále málo toto je chamtivost sedláků ať mam více jak ti druzí. Znám lidi co kupují zemědělskou půdu a co dělají? Pasou dobytek shrábnou dotace a jinak na půdu kašlou aby ji obhospodařovali. Dneska zemědělec nevypěstuje ani brambory, kde je maso hovězí nebo vepřové? Všechno se dováží to jsou zemědělci? Dneska zemědělec má na pozemku muflony, jeleny a tím to končí.     

  • Tak to ani náhodou.

  • No, hlavně že se Vám v tom teroru podařilo vystudovat a přežil jste. Gratuluji. 

    Člověk myslící jako Vy by nemusel hlásat taková hesla. 

  • Ad Gorobilypes - bolševický HOAX, sice zdánlivě kvalitně napsaný, ale pořád jen plkání v úrovni LŽI ....

  • Mno.. Asi to Bošové fakt meli vzit zgruntu. Sice bych bud nebyl nebo bych mluvil nemecky ale aspon by status nejubrecenejsiho naroda meli po zasluze Irove. 

  • už se chystají nové monstrprocesy, pronásledováni budou vlastenci a všicnni kteří budou protestovat proti islámu a LGBT


  • Gorobilypes

    Myslíte třeba Českou otázku?Kdy nás chtěli vyhladit?

  • Ten bolševický terror byl horší terroru NSDAP, jen co je pravda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit