Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je super ze Frantici mají konečně koule a sestřelili německé letadlo. Jen škoda, ze už je 70 let po válce.
    • Hnusné prase! Můžeš skončit mnohem hůř, blbe!
  • Andreas schon vor vier Jahren konvertiert zum Islam. *16*
  • no nevim...,myslim si ze letadlo,ktere narazi do pohori je sice rozbite na maderu,ale prece jen velke kusy draku,by se mely najit, stejne tak casti letadla,ktere nejsou zase tak moc exponovany pri narazu,napr cela, nebo rozlomena smerovka, atd. Fotky,ktere jsem videl z mista havarie(pokud to bylo skutecne toto misto) vypadaji tak ,ze je letadlo rozsekano na mnoho malych kousku a nikde jsem zadne extra velke kusy nevidel........Takze se spise klonim teorii,ze je zde opet neco shnileho ,stejne tak jak to bylo se sestrelenym letem nad Ukrajinou, ci jeste drive zmizele letadlo Malaysian Airlines. Treba piloti stavkuji zrovna proto, ze nemusi mit rizeni letu v ruce zrovna ,"kdyz se nechce"...???!!!(moje teorie) A treba letadlo spadlo z duvodu magneticke anomalie zpusobene zkratem na rozbijeci castic v Cernu....???!!! take moje teorie......Kazdopadne tomu co rika mainstream uz neverim......a nejen v tomto pripade.....
  • a to nebyl terorista? i když byl patrně křesťan, terorista byl rozhodně taky, zabít tolik lidí, tolik dětí může jen teroristický útra chyl.
  • Blahopřeji soudruhu cenzore, tím jako jste to tady "protřídil" už konečně začínáte dosahovat požadovaných kvalit žvástala z pomateného lživého plátku zločinecké party (KSČ) tzv. Halo novin.
    Ještě chvíli až už budete zralý na to dělat pobočníka ovčákovi u hradního ...píp,píp,píp.... .
  • A což takhle třeba infarkt? Pilot je také jenom člověk a ne vše se dá při lékařské prohlídce předvídat.
    • Blbost v tom případě by se kapitán dostal do kokpitu přes kodový zámek zadání číselného kodu. Pokud ho zadal, tak mu ten šmejd dveře přepínačem bloknul a proto se tam nedostal...
      • Tak něco pro toho odborníka co dal mínus a ví o tom prd, zrovna tady o tom píší. Tak se vzdělávej šoumene...

        http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/365388-tri-mody-bezpecnosti-proti-vuli-pilota-se-do-kabiny-airbusu-nikdo-nedostane.html
  • vypadá jako zík.!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit