Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V praxi to ovšem znamená, že u kormidla místo všehoschopných dnes stojí neschopní. Tedy ti, kteří nestihli rychle zmizet. - A historik se ptá: Máme šanci najít v českých dějinách horší stranu? Ano, protektorátní Národní souručenství - ale to nikdy neaspirovalo na přívlastek demokratické. Možná Mladočeši se svým vypjatým národovectvím, které oprášil véna klausů. Zkrátka, překabátěného bolševika poznáš všude. Stačí přičichnout.
  • "Větší blbost jsem neslyšel" - prohlásil pan poslanec Vopěnka na tvrzení ministra Babiše o vysokých mzdových nákladech. Pan místopředseda vlády protiargumentoval velkými procenty srážek ze mzdy, což je RELATIVNÍ veličina, která v absolutních hodnotách řadí zaměstnance v ČR mezi největší chudáky v EU. To je ta RELATIVITA. V případě vyšetření velkopodnikatelské prostaty by doktor vrazil Babišovi do konečníku prst a nastala by situace, kterou je třeba mu ozřejmit: místopředseda vlády má prst v prdeli, ale i doktor má prst v prdeli! Relativně by na tom byli oba stejně, jen absolutně by se jejich pocity značně lišily. - UPOZORNĚNÍ: Při názorném předvádění je vhodné použít na prst gumový návlek (eventuelně gumovou rukavici, záleží na nárocích vyšetřovaného. Ty jsou rovněž relativní.)
  • Byla jsem vcera na volebnim setkani ODS ve Vysocanech.

    je toponekud komicke "setkani", protze, aby se ODS s TOP09 udrzeli u koryt, rozdelili Prahu 9 na 3 volebni obvody, ve kterych Prosek, kde pravice bydli, sidli a investuje, prehlasuje vsechny. Vysocany, Liben, Hloubetin nemaji zadne zastupitele.

    Po tom, co zeleni a Sdruzeni z Vysoccan podali zalobu, pravicova radnice, vytvorila 4 volebni obvody, a zadny nemuze prehlasovat, ani dohromady nemohou prehlasovat Prosek. Takze jakepak volby: s jednou stranou navzdy pod modrou atf.

    Lide se k ODS, jejimu pivu, lomonade amuzice nehrnuli. I zaskocila pani, z Proseka, ktera zacala vykladat jak nikoho jineho volit nebude, protoze "zivot se tu tak zlepsi". Nu , ano, Mame uz jen jednu tramvaj a ta jezdi co 20 minut, kdyz je nehoda nejede nic a Liben s Vysoany jsou nedostupne. Nemonici nam prodali, nemame zadnou, nemame ani kino, park prodali developerum a zustal z nej kapesnicke, 10%, ale zato v domech bez koupelen, vytahu, susaren, sklepu a balkonu je najmne vyssi nez v I, kategorii na Proseku. Na sluznach nas okrad kamaradske TOMMI, zhruba o 40% ale nekdy az o 80%. Zivot se opravdu zmenil. smrdi to tu, je to zastavne , prazdymi betonovymi bloky a vzduch neprochazi, rve tu arena 02 a jeci spelunky a hospody. Ale budem mit cyklostezku, zaplati ji EU. Pro nas bez sklepua vytahu je na nic ale povede na Prosek. Jo ODS- to je sranda bez humoru a za hdne penez. *16*
  • Pro mslanicka jako obr hnoje, jste nahlášen!!!!! Prase zlodějský a mlčte, nebo podám i to tr oznámení. Nacistické srandy zkoušejte na vašich nacistických sjezdech bonzáku estébáckej
  • Byl jsem jedním ze zakládajících členů regionální ODS. Politiku této strany jsem si představoval jako pravicovou, konzervativní, s hlavním důrazem na slušnost. V době, když se do čela dostali vy c h c a n í svazáčci, kteří při volbě kandidátů do voleb odpovídali na otázky slušných členů, zda byli v SSM (na KSČ byli mladí) tito odpovídali - jak dlouho se ještě budeme zabývat tím, zda byl někdo v SSM (dobrá škola pro podvodníky a zlodějíčky) jsem ODS opustil (cca v roce 2000). Uchovával jsem úctu ke Kausovi, kterou jsem ztrácel po jeho avantýrách s letuškou a úplně ztratil po líbačkách s medvěděvem, o přiblblé amnestii a současných senilních projevech tohoto pána ani nemluvě. Proto s tvrzením autora článku - "Fiala na rozdíl od něj zdědil politickou mrtvolu napojenou na přístroje s regionálními buňkami líných prospěchářů", plně souhlasím. Tím nechci říci, že by na tom socani byli lépe.
    • A víte že jsem si to podle vašich kydů zde, myslel. Alespoň máte dost odvahy se přiznat. Co takhle zaplatit vaše dluhy vč václav havel apt a dar církvi co?
      • No, ty jsi taky dost odvážnej, to musím uznat, když se takhle prezentuješ v době, kdy by normální slušnej člověk komoušovi nedal svoji dceru za manželku, protože by to byla velká hanba rodiny a kdy si lidi myslí, že bolševici se měli za to, co zde prováděli houpat jako v 56. v Maďarsku. Asi si myslíš, že nadešla vaše doba. ale to se hluboce mýlíš, věř mi, to už se NIKDY nevrátí!!!
    • Jo,jo, Jiřyne, byl jsi, jsi a budeš pravicovej čur@k........
      ps. ale musí ti být sakra na blití, když vidíš, jak ta banda zlodějů tu naši zemičku zdevastovala.....uloupnul jsi si také?????? *3*
      ps. Lži student Benda je jistě stále tvůj vzor,ty ptáku jeden.
      • No pravicovej jsem, to jsi uhodl, asi proto, že jsem pracovitej, slušnej, inteligentní a dost chytrej, pravicový politiky mám před sebou na zdi - Margaret Thatcherovou, Ronalda Regana a George Busche seniora. Jinak jsem si nic neuloupl, žiju ze skromné penze, když mi chybí, přivydělám si (hlavou). A hlavně jsem rád, že nejsem levicovej příživník, kterej by nejraději schopnejm a pravicovejm bral a povalečům dával. Nemám rád Jánošíka, Nikolu Šuhaje loupežníka, Lénina, Stálina, Marxe a debily, kteří říkají čur@k, jiřine, okurek, atd. Čést vořechu!
        • Přivyděláváš si hlavou, to ti docela věřím, jen nám prozraď, do čí prde-le,Jyřyne, ji strkáš a za kolik. Děkuji za Tvou odpověd.
          ps. nemůže nikdo,kdo si doma pověsí zmíněné osoby na stěnu,být zcela při smyslech......zduř,Jyřyne pravicový bezmozku
          *1*
          ps.II co má společného kondom s tvýma botama,Jyřyne? nevíš???? tak já ti to řeknu: v obém stojí čur@k.......
          hezký podvečer....
        • Pracovitej slušnej, inteligentní a dost chytrej pravičák - to je vtip dne *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Pro mslanicka jako estébáka a nacistické prase: Co je řizovatel? Vy už vidíte tak modře hnoji, že vám vypadávají písmenka vy nacistická zrůdo!
    • Heh, raději vypadnuté písmenko, než být tak sprostý, nenávistný a porušující zákon. Staďte se! Vy mne opravdu neurazíte, poněvadž se nejspíš řídíte, podle sebe soudím tebe. Takže nám tu ukazujete, kdo či co vlastně jste. A že porušujete zákon? No to si pište, vyzvat někoho k napadení či zabití za politický postoj či členství, to je na ohlášení policii, nebojte, redakci jsem na Vás již upozornil. Nebude-li konat, bude konat Policie ČR, mám už dost lidí, jako jste Vy!
      • Nikdo nikoho nenabádá, vy zde obhajujete tr čin a tudíž jste spoluviník. Tr oznámení jsem již podal.
        • To že bys dokázal, i když asi máš zkušenosti z dob nesvobody, asi jsi práskal sousedy, když nevyvěsili vlajku na výročí VŘSR???
          • Já jsem s tím nezačal. S tím začal stbáckej hnůj nade mnou. Je přesně vidět jak jste inteligentní. Já internet považuji za svobodný ale futrál na hnoje ne
  • Pan Europoslanec Jan Zahradil, nyní místopředseda ODS, by měl zvážit rezignaci na post europoslance, ČR by uspořila, pan Zahradil by měl více času a jeho velice agilní činnost v ODS by byla legalizována.
    ODS by mu sice při dožití 50 let nevyplatila tučný měsíční důchod cca 9000 eur tj. cca 243.000, - měsíčně , ale jak je o panu Zahradilovi známo, když projevil zájem o práci v EP určitě ho nelákaly tučné odměny ani božský důchod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit