Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžké tu diskutovat s někým, kdo nepozná rozdíl mezi EU a EHP. *15*
    • Těžko lze diskutovat s tebou když jsi ekonomický neználek a nechápeš že naše ekonomika těsně napojená na EU - hlavně na Německo by po vyxstoupení z EU zkolabovala.
      Což by postihlo všechny lidi a vedlo ke snížení všeho včetně platů.
      • Vy jste vážně nevzdělaný trouba. *1*
        • Nevzdělaný jsi tu jedině ty když popíráš fakta.
          Chcípající ruskoue ekonomika a naopak rostoucí českou ekonomiku která je těsně navázaná na EU:
  • Pavel Jégl, autor článku, kterým leká Čechy jakže to bude, když vystoupíme z EU, mi připadá naivní, nebo bez paměti. Klíčový problém vidí v tom, jak se Češi vypořádají s tím, když tam nebudou. Já se domnívám, a jistě se mnou mnoho Čechů, že po vystoupení bude tak, jak bylo před vstupem. Stejně dobře, nebo stejně zle. Pro koho jak. Jako dnes. Češi jsou flexibilní a jistě se brzy vpraví do staronové porevoluční situace. Pavel Jégl mne může označit za euroskeptika, beru, ale já jej zase za eurohujera a slepce, kterému vůbec nezáleží na tom, zda si Češi mohou samostatně rozhodovat o tom, co chtějí a jak to chtějí. A pokud by mne chtěl označit za xenofoba, rasistu, nebo cokoliv jiného jenom proto, že nejsem k tomu, co se děje v EU lhostejný, tak je mi ho líto, protože přišel o jedno z nejdůležitějšího, co člověk má - zdravý selský rozum. Navíc se zdá, že je z těch, co nadávají na mocenské ambice Putina v Rusku a je slepý až k chorobným mocenským choutkám a činům Merkelové a spol. A není jeho zastrašování občanů tím, cože to bude po vystoupení z EU trestný čin "šíření poplašné zprávy??
    • na ty tvoje romány je tak někdo zvědavej *11*
      • Vidíš, že asi někdo, kdo má zdravý rozum, tak zde ještě je *3*
  • Kromě posledních dvou odstavců autor skrytě, nebo otevřeně uvádí jen nevýhody. Každá věc má ale i kladné stránky. Ptám se autora, toto je taková výjimka. Sales
  • Četl jste někdo něco vlastního od debilního pitomce Semjona Gayínka??? Rodiče imbecilní a potomek jakbysmet, jeho slovník se skládá z 50-ti slov včetně předložek a pak to vypadá jak vypadá!!!
    Invalidní blbec dokáže jen kopírovat ovara Cíglera a být tu jednou za chlapa, pak za ženskou, jak se to hodí!!!
    No nejni on ouchylnej???
    JE !!!
  • Budu tu přes víkend nonstop, nerušit!
    • už to píšeš po 4 zlej trolle, tvá týdenní náplň práce je všem známa, napiš to znova ty ruskej skřete
  • Milí ami přiblíci, zde je jediný pravdivý pohled na ekonomiku států, stačí porovnat amrdólii a slovanské Rusko:
    http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html
    • Milí přiblblí bolševici,
      V ekonomii platí a vždycky platilo pravidlo: CHUDÝ STÁT = BOHATÍ OBČANÉ x BOHATÝ STÁT = CHUDÍ OBČANÉ. Amerika je schopna svůj "astronomický dluh" zaplatit za 3 měsíce, z výkonu svého hospodářství. Rusko jedině tak, že zabere cizí území, protože jediné co umí je za pomoci Amerických a britských firem těžit ropu na území, které ukradla původnímu obyvatelstvu, které před rokem 1917, mělo za Uralem své státy a svou kulturu - byly jich desítky a dnes už je nikdo, bohužel, nezná............ *10*
      • no a
    • Tak 118% hdp statniho dluhu USA proti ruskemu stezi 20% hovori za vse.To se nam to zere kdy nam ostatni pujcuji co ameriko.A co tak vracet?
  • ČR - Ruská Federace

    0-9 *15*
  • NONSTOP, na Tiskali NONSTOP,
    budu tu sám NONSTOP,
    tapetovat a nicky krást.
    NONSTOP, na Tiskali NONSTOP,
    budu tu zas víkend NONSTOP,
    vyskakovat, klikat a bludy srááát.
    • Jak jinak, že???
      Teplouš Semjon Gayínek s jeho slepičím mozečkem nic jinýho neumí, dyk je to prakunda invalidní!!!
      • máš pravdu, vivat Putin
    • zlej trolle mohl by jsi mi naklikat nějaké drobné, potřebuji ti doplnit basu bráníků *10*
      • dík, jak chceš, doma budeš pít obarvenou vodu s acylpyrinem
  • Ne sbohem Evropo! Ale sbohem EU! *12* *12* *12*
    • kam se chystáš soudruhu primitive ?
  • Může mi tady někdo vysvětlit co to je svoboda? Já jsem to ještě za 26 let nezjistil.Nefetuji,neurážím člověka s jiným názorem,neobdivuji havloidy ani kalousky,šláfenberky,ani EU,ani rozpadlé státy bývalé SSSR a vůbec ne USA deformacii,NATO,ani to co nám tady vládne a bohužel ani neokrádám,proto nevím jak ta svoboda vypadá.Ale jsem svobodně zastrašován každý den ve zprávách,narodil jsem se do ČSR,pak do ČSSR,ČSFR,Č-S,A nakonec do ČR a připravuji se na Čechiu,proto svobodně navrhuji Absurdistán je to jedno slovo a každý bude vědět,že to je odpad Evropy někde na Západě.
    • nefetuj narxismus leninismus a budeš v klídku a ty tvoje romány taky nikoho neberou *11*
      • Pokud mě to ty nenaučíš tak já jsem to za 70 let nezkoušel a na stará kolena se to učit nebudu.Pokud bys to chtěl naučit vnoučata tak budeš mít se mnou problém za mého mládí se zadarmo sportovalo ne hulilo tj.jen tak pár čísel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit