Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milí blbí bolševici, než vyrazíte do Ruska, mrkněte se, co si poznamenal do svého deníčku člověk, který tam skoro celý život dělal bachaře. Nepřál bych nikomu, aby se mu dostal do rukou:
    http://www.theguardian.com/world/2010/oct/17/drawings-gulag-danzig-baldaev-review
    • aleši, přečti si diskusi pod originálním článkem a zjistíš, že ani britští čtenáři nejsou de.bilové...

      Jeden citát za všechny: "As far as I know, there is a lot of much better rubbish about Gulags and repressions, Mr. Brown shouldn't go that low to get attention..."

      *5*
      • ty si přečti Německou komunistku která byla zavřená v Hitlerově koncentráku i ve Stalinově Gulagu. Řekla že nnacistický koncentrák byl proti ruským gulagům rekreační tábor.
        • Nechtěl bych skončit ani v koncentráku, ani v gulagu, ale vo.tom tahle agitka neni... Předpokládám, že to víš i Ty.. *3*
  • Pan Karel Krob se mýlí, jediná správná data zde uveřejňuje pouze a jedině tiskový mluvčí génia Cíglera, Semjon Gayínek!!!
  • statistika je mocná čarodějka. Takže podle ruského statistického úřadu se počet obyvatel Ruska žijících v chudobě v loňském roce zvýšil téměř o 20 procent na 19,2 milionu. To odpovídá asi 13 procentům populace. Oficiální hranicí chudoby v Rusku je měsíční příjem 9662 rublů (3420 Kč). A v tom je právě ten fígl, hranici chudoby si každá země stanoví sama. U nás je to třikrát více než v Rusku, v západních zemích a Spojených státech amerických mají minimální příjem ještě vyšší.

    Jsou směšné námitky, že v USA žije třetina obyvatel z potravinové pomoci. Ano, na tu má nárok každý jedinec, který v přepočtu bere méně jak 31 tisíc Kč měsíčně. Čili podle jejich měřítek by ji brala v Rusku tak odhadem 95% populace.

    *15* *15* *15* *15* *15*
  • Sbohem svobodo a demokracie
    http://www.novinky.cz/domaci/402716-snemovna-zprisnila-zakon-o-zbranich-kterou-svobodu-vezmete-priste-zlobi-se-opozice.html
    • Patriot Act po česku, importu svinstev z USA (United States of Aggressive) se daří mimořádně dobře!!!
  • Opravdu tady předvádíte neskutečnou šaškárnu. Vaše "statistiky" jsou zastaralé, účelové a tedy neplatné. Vzhledem k mé práci (MPO, odbor ZO a GEOPO) si dovolím nesouhlasit a žádám Vás, abyste tady přestal manipulovat. Na Vaše argumenty se nalepí pouze amatér a laik.
    • jasný rusáku. Protože se ti ekonomická fakta nehodí do krámu tak kvičíš že jsou neplatná a falešná. Fakt ubohý kašpare. Na pravdě tím nic nezměníš.

      Ruská ekonomika chcípá. Naše Roste a je navázaná na EU a USA:
      Jinak než statistikama se ekopnomika měřit nedá. a EU i USA ekonomicky porážejí vaše Rusko na celéčáře. Vaše trapné chrochtání nesouhlasím na tom nic nezmění *1*
    • Statistiky vývozu a dovozu mluví zcela opačně. Nevím, co za platná čísla vám poskytuje Ruská ambasáda, ale realita je zcela jiná. Už kvůli embargu - které by podle Vašich údajů musela ČR hrubě porušovat.
  • Semjon Gayínek + nový nick = stejný debilní bláboly, jak jinak, ehm, že???
  • http://www.paratdnes.cz/2014/05/Dotuje-Brusel-Ceskou-republiku-nebo-je-to-naopak.html

    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jsou to potěšující čísla. Export z České republiky do Spojených států amerických vzrostl v minulém roce o 13,6%. Podíl USA na našem vývozu činí 2,4%, což je víc než v případě Ruska a Číny.

    Růst vývozu do Ameriky byl důležitý i z toho důvodu, že export do Ruska kvůli pádu rublu výrazně klesl. Rusové tak holt mají méně peněz. Majitel českobudějovické společnosti Koh-i-noor Hardmuth a podnikatel roku 2015 Vlastislav Bříza už dříve uvedl, že americké trhy nahradily jeho firmě ty ztracené ruské

    Rusové holt mají méně peněz. Proto jsou USA pro nás obchodně daleko zajímavější než Rusko. Ve Státech žije 300 milionů obyvatel s průměrným platem v přepočtu 78 tisíc Kč. V Rusku žije 140 milionů obyvatel, kteří měsíčně berou v průměru 11 tisíc korun. Tato čísla jsou jasným důkazem toho, že vyšší kupní síla Američanů znamená také více možností pro české exportéry.
    • josef.chmela
      Ty přiblblá šlápoto! Pokles vývozu do Ruska není o tom, že by Rusko nemělo peníze ale že je tady přiblblé embargo nařízené EU od USA. Tím všechny státy EU dojíždí na tom, že strácí trh v Rusku. Náš nepatrný vývoz zboží do USA nemůže ruský trh nahradit. Proto již několik měsíců firmy EU proti embargu protestují. Jsi neznalá a zakomplexovaná blbka. Jdi raději šlapat chodník, to ti jde určitě lépe.
      • Pepíku, jekotem nic nespravíš, Rusko nemá peníze, je v hluboké krizi a za dodané zboží neplatí ANI TROŠKU.
      • naopak kašpare.

        Ruská ekonomika chcípá. EUropská roste.
        Nás sankce nebolí. Ale tvé Rusáky jo, *2* *2* *2*
    • Podle statistik jsme před embargem, do Ruska vyvezli akorát několik desítek tun jablek ( produkce jednoho zahradnictví) 500 prasat a 15 ovcí. Výměna s EU je v řádech miliónů kusů.
      A taky jednu elektrárnu za 5 miliard Kč, ale tu nám nezaplatí, takže to uhradí daňový poplatník ze svého - TAKOVÁ JE REALITA. *12*
    • Ale nikde není odůvodněné, že pouze když budeme členy EU, že? Takže co to zase, simone meleš za propagandu?! *14*
      • já jsem Simona. Vadí ti to? Máš potřebu komolit moje jméno?
        tak se jdi léčit proruský prase a teplouši tiradore.

        Ekonomika Čr je navázaná na Německou která je členm EU.
        Vystoupení z EU by násd tvrdě poškodilo a zasáhlo ty ulhaná kremelská bestie
        • Ty jsi ulhaná bestie, tranvestita simon. Ty máš strach vylézt z análů Merkelové a Obamy, já ne! Já nejsem v žádném! Protože nejsem poskok a zbabělec. *14* *14* *14*
  • Autore článku, nech to na hlasování. Zatím se demokratickému prostředku - referendu, brání zcela nedemokraticky. A ty tvoje žvásty a návrhy jsou křivé, jako ty sám. Podsouváš nesmysly a dokonce lžeš! Zejména o té vzájemné bilanci. Jsme velmi v mínusu! A navíc, od roku 2025, o kterém tak cudně mlčíš, budeme jen plátci. Já jsem pro vystoupení z totality. Nechci být otrokem německo americké unie! Já nejsem poskok jako ty! Pochopils?! A jak přijde na hlasování, tak končíš....protože jistě se sám vystěhuješ někam na západ nebo do USA....
    • Jsi poskok Ruské ambasády, tak to tady na nás nehraj. Je vědecky dokázáno, a KGB to ví taky, že lidé, se v referendu rozhodují jako 8 leté děti. Vůbec nevidí do budoucnosti a rozhodují se na základě momentálních pocitů. Kdyby se dnes v referendu hlasovalo o věšení a upalování imigrantů, bude 60% účastníků referenda PRO!!!!!!!
      • No a co? To je snad přirozené! Já bych je potápěl na moři, bez mrknutí oka. A všechny vlastizrádce bych bez mrknutí oka postřílel, tak si dej majzla, až jednou přijde den zúčtování! Hraješ si s ohněm. 90% občanů nejsou jako ty, anální buznoid. Já ti na tu tvou totalitní svoloč z německo americké unie zvysoka a na NATO to samý. Ty vymaštěný poskoku a zbabělče bez koulí! *16* *12* *16* Odsun bude pro tebe tou pravou odplatou, a tam si tě podají ti tví miláčci. Doufám, že některý z nich si udělá selfíčko. *14*
  • Četl jste někdo něco vlastního od debilního pitomce Semjona Gayínka??? Rodiče imbecilní a potomek jakbysmet, jeho slovník se skládá z 50-ti slov včetně předložek a pak to vypadá jak vypadá!!!
    Invalidní blbec dokáže jen kopírovat ovara Cíglera a být tu jednou za chlapa, pak za ženskou, jak se to hodí!!!
    No nejni on ouchylnej???
    JE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit