Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jéé konečně! Prase přiznalo, že jeho životní náplní je chrochtání u žlabu, povalování se ve výkalech a jejich tvorba.
  • ... máš loňskou neškodnou slovní zásobu d*ementa, na kterou reagiuji ze soucitu :)))
  • ... nejsem zde ani z 10% jako sr*čky jako ty, moc dobře víš, že kdykoli z tebe udělám hadr :)))
  • Omlouvám se všem, kterým můj příspěvek nebude asi sedět - ALE TRESTNÍ ŘÁD TO STANOVÝ JASNĚ.
    NUTNÁ OBRANA - postřelení, nedej bůh rovnou zastřelení a smrt člověka, který Vám nezákonně vnikne do domu a př. chlap 2m 100 kilo Vám vykrádá dům a Vy 170 cm 60kg /legálně držená zbraň/ budu ho chtít zastavit, aby vše vrátil a nepokračoval ve svém jednání. Nebude klást žádný odpor a pouze mě pošle do prd...e a slušně odejde bez jakéhokoliv náznaku násilí vůči mé osobě, takže mi nezbude nic jiného než si zapamatovat popis osoby s veškerými nápadnými znaly a vše podrobně popsat do protokolu Policie a tam strávíte čas, že si budete muset vzít 1 den dovolené, která přijede za hodinu /město do 3000 obyvatel/ nejsou lidi..
    TAKŽE NUTNÁ OBRANA DLE Tr. ř, je na současnou situaci úplně k ničemu a kdo to v dobré víře použije tak je na 80% v base a do smrti bude platit náklady tomu, kdo ho chtěl vykrást - TO NENÍ NORMÁLNÍ.

    A nyní k tomu hlavnímu, asi jsem totální blb, ale to co pan ministr navrhuje, tak to je už v KRAJNÍ NOUZI - VŠEM CO MAJÍ ZP TAK TO PROSÍM NIKDY NEPOUŽIJTE - protože tam je to 100% na basu.
  • no tak to tady z tebe vypadlo převeliké moudro! Ve žlabu prázdno tak se prase vydalo do světa, co?
  • Odhalil jsi mně! Ty čichač kalhotek od Simonky jsi mně prostě dostal! Fakt.
  • vidím proto jsi tu *1* *1*
  • ... nemám problém jako dem*ti jako ty, primitive, mám totiž z 99,9% životní náplň jinde :)))
  • Policie a další ozbrojené složky státu nemohou být vždy tam, kde něco hrozí. Proto mají mít lidé možnost nosit střelnou zbraň. V pořadu Rozstřel iDNES.cz to uvedl bývalý policejní inspektor, metodik střelecké přípravy Pavel Černý. Souhlasí proto s návrhem na změnu ústavy, jak ho představilo ministerstvo vnitra. Zároveň však řekl, že stát nemá k nošení zbraně lidi nutit.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pavel-cerny-rozstrel-expert-na-strelbu-ustavni-pravo-zbrane-p5t-/domaci.aspx?c=A170103_153701_domaci_cen
  • jo? Od kdy si prase z chlívku pohrává? Ty prase z chlíva jsi tady ve střehu. Protože toto je jediné místo kde se můžeš realizovat.
  • no jasně politici se vždy bojí ozbrojeného obyvatelstva tak to bylo a je.
    ale je zajímavé že jsou vzory které nám jsou předhazovány-západ,USA atd.
    ale tady si koukám vzor nevezmou..... *7*
  • Tento návrh je jen předvolební snaha..co nevyjde a ani vyjít nemůže !.."Politici" zas tak pitomí nejsou, aby dali lidem možnost se tím pádem, logicky i ozbrojeně sdružovat a dokonce i zákonem jim vlastně potvrdili takřka okamžitou možnost vzniku "lidových milicí", občanského četnictva, domobran a možná někde i "revolučních gard"..složené nejen z civilistů, ale i z bývalých, či i některých skrytě sympatizujících, současných profesionálů, vojáků, důstojníků atd..Taková síla zbraní, možností i lidí..vzhledem k relativně malému počtu "policistů", co se často sami skoro bojí použít zbraně atd..by byla skutečně schopna jednoho dne svrhnout a převzít i vládu v zemi, jako se to např. povedlo i komančům v roce 1948 !..či nedej bože !..uvést zemi do podobného chaosu, jako na "Ukrajině" s předpokladem, že by se toho jistě ujali i někteří "politici" a "vůdcové", včetně i vyložených zločinců..s cílem se dostat ke skutečné, státní moci..Obranu, bezpečnost občanů i země obecně..,musí zajistit ze zákona stát, pokud možno o to dříve, než se toho ujmou ve strachu i ze zoufalství lidé s legálními, či později už bez rozdílu na situaci..i nelegálními zbraněmi o kterých si nikdo nemůže dělat iluze, že tu rovněž nejsou taky k dostání, či i odjinud..např z "Ukrajiny"..Politici musí dát občanům jasné signály o spolupráci a to, že jsou opravdu s nimi jako s oprávněnou většinou národa !..a ne proti nim, jak je tomu bohužel dosud !., jinak může být jednou pozdě a taky i zle, vzhledem k poučení našich předků z historie !
  • ... BIJEC pitomečka je spolehlivě nejzoufalejší ubožák na netu, on to ví a je z toho v hajzlu :)))
  • No tobě stačí tak že dobrý *1*
  • on to ví ale snaží se nás ochránit.když to bude v ústavě nemůže nám pak do toho kecat EU
  • ... omyl, moc dobře i s téměř nulovým IQ chápeš, že s ubožákem jako ty jen pohrávám :)))
  • ... jsi překrásně ubohý, nikdo by tě nečetl nyní a nikdy jako já, ty poslední primitive :)))
  • Chovanec i celá Socka si naběhli s CENZUROU na hrábě, na podzim po volbách je bude BOLET z toho hlava ! *11* *1*
  • ... nikdy nezvládneš ani elementární gramatiku ze základky, jsi zde tedy doma, ty debílku :)))
  • ovšem největším blbečkem a to všeobecně uznávaným jsi tady TY, čichač kalhotek od Simonky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit