Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak i onak,každopádně stát má chránit své občany bo armáda i policie jsou placení z našich daní a to,že osoby se zbroj.pr. mohou zakročit je jen doplněk či nadstavba,možná samozřejmostí, ale vzhledem ke zkušenostem s našimi soudy se obávám,že se zákrok otočí vůči ...jak se říká za dobrotu na žebrotu. Suma sumárum, to nakonec vítám,nemůžeme se nechat vést na porážku bez boje,či obrany sebe samých, dětí i spoluobčanů.
    • ... nečtený deement nad hrobem blije :)))
      • no tak to je převeliké moudro! To vy tam v chlívku tak mudrujete?
        • ...kolik slov kromě chlívku znáš, nejpriminitivnější blbečku?
          • ale tato patří jen tobě. Přeci ty prase s noblesou si jich užíváš, co? A pícháš ještě tu svoji matku? Prase to páchnoucí?
    • tak že nepotřebuješ hasičák ani lékárničku v autě protože i s tím ti pomůže stát že?
      • Na blbecčky málokdy reagují,ale doporučil bych si můj prispevek přečíst celý pane "dobrovolný hasiči z horní dolní"
        • ... napiš něco o svém vzdělání, blbe :)))+
          • Mám tři školy - mateřskou, zvláštní a autoškolu
            • ... překvapils mě, jak jsi chytrej, akorát mi to potvrdilo, že jsi pro mě ztrátou času :)))
        • reaguji na vaší první větu ale to by vám to mozek musel brát *3*
  • Omlouvám se všem, kterým můj příspěvek nebude asi sedět - ALE TRESTNÍ ŘÁD TO STANOVÝ JASNĚ.
    NUTNÁ OBRANA - postřelení, nedej bůh rovnou zastřelení a smrt člověka, který Vám nezákonně vnikne do domu a př. chlap 2m 100 kilo Vám vykrádá dům a Vy 170 cm 60kg /legálně držená zbraň/ budu ho chtít zastavit, aby vše vrátil a nepokračoval ve svém jednání. Nebude klást žádný odpor a pouze mě pošle do prd...e a slušně odejde bez jakéhokoliv náznaku násilí vůči mé osobě, takže mi nezbude nic jiného než si zapamatovat popis osoby s veškerými nápadnými znaly a vše podrobně popsat do protokolu Policie a tam strávíte čas, že si budete muset vzít 1 den dovolené, která přijede za hodinu /město do 3000 obyvatel/ nejsou lidi..
    TAKŽE NUTNÁ OBRANA DLE Tr. ř, je na současnou situaci úplně k ničemu a kdo to v dobré víře použije tak je na 80% v base a do smrti bude platit náklady tomu, kdo ho chtěl vykrást - TO NENÍ NORMÁLNÍ.

    A nyní k tomu hlavnímu, asi jsem totální blb, ale to co pan ministr navrhuje, tak to je už v KRAJNÍ NOUZI - VŠEM CO MAJÍ ZP TAK TO PROSÍM NIKDY NEPOUŽIJTE - protože tam je to 100% na basu.
    • ZP mám ale nepochopil jsi důvod proč to chce zakotvit do Ústavy.
      Za prvé aby to bylo jasné,za druhé aby nám do toho nekecala EU.
      Proč myslíš že se to tam snaží protlačit do voleb? On ví že jeho strana už nevyhraje.
      • Máš ouno,retardum co se chlubí,že mají ZP to automaticky nedovolí
        • ouno máte vy já mám ZP *3*
          • Máte ouno i podruhé,protože osoby se ZP mohou použít zbraň pouze na osobní ochranu a jen svého majetku. NE na ochranu kohokoliv jiného a pokud to nevíte,tzn. Ouno a ne ZP Vy děcko.
            • no tak v tom případě se vraťte odkud jste přivandroval a přečtěte si ten zákon znovu.nejen že můžu brání sebe a majetek ale i kohokoliv jiného.
              no ale vám na to vaše znalosti držitele průkazu na prak jistě stačí *1* *1*teda pokud znáte skupiny držitelů ZP *7*
  • Policie a další ozbrojené složky státu nemohou být vždy tam, kde něco hrozí. Proto mají mít lidé možnost nosit střelnou zbraň. V pořadu Rozstřel iDNES.cz to uvedl bývalý policejní inspektor, metodik střelecké přípravy Pavel Černý. Souhlasí proto s návrhem na změnu ústavy, jak ho představilo ministerstvo vnitra. Zároveň však řekl, že stát nemá k nošení zbraně lidi nutit.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pavel-cerny-rozstrel-expert-na-strelbu-ustavni-pravo-zbrane-p5t-/domaci.aspx?c=A170103_153701_domaci_cen
    • Ať se snažím sebevíc, vždy je reakcí hláška, že už dříve bylo hlasováno - já jsem to nebyla. A stalo se mi to u více diskutujících. Vzdávám to!
    • Stát nikoho nenutí! Jen tímto nesvazuje ruce, mimochodemkdyž uděláte testy se vším všudy cca 5tis.Kč,neznamená to že dostanete zbroj.průkaz.
      • No já ZP mám a jsem v klidu a vy?
  • Tento návrh je jen předvolební snaha..co nevyjde a ani vyjít nemůže !.."Politici" zas tak pitomí nejsou, aby dali lidem možnost se tím pádem, logicky i ozbrojeně sdružovat a dokonce i zákonem jim vlastně potvrdili takřka okamžitou možnost vzniku "lidových milicí", občanského četnictva, domobran a možná někde i "revolučních gard"..složené nejen z civilistů, ale i z bývalých, či i některých skrytě sympatizujících, současných profesionálů, vojáků, důstojníků atd..Taková síla zbraní, možností i lidí..vzhledem k relativně malému počtu "policistů", co se často sami skoro bojí použít zbraně atd..by byla skutečně schopna jednoho dne svrhnout a převzít i vládu v zemi, jako se to např. povedlo i komančům v roce 1948 !..či nedej bože !..uvést zemi do podobného chaosu, jako na "Ukrajině" s předpokladem, že by se toho jistě ujali i někteří "politici" a "vůdcové", včetně i vyložených zločinců..s cílem se dostat ke skutečné, státní moci..Obranu, bezpečnost občanů i země obecně..,musí zajistit ze zákona stát, pokud možno o to dříve, než se toho ujmou ve strachu i ze zoufalství lidé s legálními, či později už bez rozdílu na situaci..i nelegálními zbraněmi o kterých si nikdo nemůže dělat iluze, že tu rovněž nejsou taky k dostání, či i odjinud..např z "Ukrajiny"..Politici musí dát občanům jasné signály o spolupráci a to, že jsou opravdu s nimi jako s oprávněnou většinou národa !..a ne proti nim, jak je tomu bohužel dosud !., jinak může být jednou pozdě a taky i zle, vzhledem k poučení našich předků z historie !
    • ... krátce: deementek, kteý se prezentuje jako "jen tak.....", je dokonalá troska, ketrré není pomoci.....
      • už jsi se dlouho nepochlubil jak chutnají kalhotky od Simonky. Loni jsi se tady vytahoval furt! Tak se pochlub jak letos s čicháním.
        • ... máš problém, zbabělý d*mente, nemáš kuráž napsat, kde a kdy ti rozkopnu obličej :)))
          • cha cha hihi to se povedlo. I moji psi by páchli od tvého pyžma, prase! Musíš se bít sám se sebou hrdino z chlíva.
      • už jsi se dlouho nepochlubil jak chutnají kalhotky od Simonky. Loni jsi se tady vytahoval furt! Tak se pochlub jak letos s čicháním.
        • ... jsi deement, moc elegantně si tě užívám, můžeš si za to sám, ubohočký úbožáčku :)))
    • ... obdivuji tvou výpravnost, ale netoleruji tvou demenci, pitomečku :)))
    • no jasně politici se vždy bojí ozbrojeného obyvatelstva tak to bylo a je.
      ale je zajímavé že jsou vzory které nám jsou předhazovány-západ,USA atd.
      ale tady si koukám vzor nevezmou..... *7*
  • ... BIJEC pitomečka je spolehlivě nejzoufalejší ubožák na netu, on to ví a je z toho v hajzlu :)))
    • Odhalil jsi mně! Ty čichač kalhotek od Simonky jsi mně prostě dostal! Fakt.
  • Chovanec i celá Socka si naběhli s CENZUROU na hrábě, na podzim po volbách je bude BOLET z toho hlava ! *11* *1*
    • on to ví ale snaží se nás ochránit.když to bude v ústavě nemůže nám pak do toho kecat EU
  • vyhýbají. Ale jen co jim bude DDR malá budou nalézat i sem.A právě tady musí pocítit na každém kroku že nejsou vítáni. A nikdy nebudou. Minulý týden nad ránem. Praha hl.nádraží. Banda zafačovaných páchnoucích muslimek obsadila lavečky a pochrupuje si. Bylo třeba jim vysvětlit že: lavečky nejsou na chrápání a zejména nejsou určeny na chrápání islámských bubáků. Jejda ty prskaly. Ale důrazná hlasitá varování je z místa vyštvala. Na každém kroku je vetřelcovi třeba připomínat, že tato země není pro každého!
    • To,ze se vyhýbají,na tom jste byl kde? Byl jste někdy v Praze,víte komu se staví v Teplicích 30 RD.??
    • ... jsi překrásně ubohý, nikdo by tě nečetl nyní a nikdy jako já, ty poslední primitive :)))
      • no tak to tady z tebe vypadlo převeliké moudro! Ve žlabu prázdno tak se prase vydalo do světa, co?
        • ... furt čekám na místo/čas, kdy/kde si vychutnám největšího zbabělce na netu, blbe :)))
  • ... Chovanec je blbeček, který nechává vyniknout velkou hvězdu Andreje :)))
    • ovšem největším blbečkem a to všeobecně uznávaným jsi tady TY, čichač kalhotek od Simonky.
      • ... jako vždy nabízím osobní konfrontaci s deementem :)))
      • ... omyl, moc dobře i s téměř nulovým IQ chápeš, že s ubožákem jako ty jen pohrávám :)))
        • jo? Od kdy si prase z chlívku pohrává? Ty prase z chlíva jsi tady ve střehu. Protože toto je jediné místo kde se můžeš realizovat.
          • ... máš loňskou neškodnou slovní zásobu d*ementa, na kterou reagiuji ze soucitu :)))
            • cha cha to se povedlo. A zas napiš jak jsi prase s noblesou. Nebo jak uděláš ty prase z někoho hadr. To jsou nejvyvedenější přání obyčejného páchnoucího vepře z chlíva.
  • http://zpravy.idnes.cz/pavel-cerny-rozstrel-expert-na-strelbu-ustavni-pravo-zbrane-p5t-/domaci.aspx?c=A170103_153701_domaci_cen
  • Jasně stát je všemocný.Většinou statní zaměstnanec přijede a kolem vás udělá křídou obrys a pak vás hodí do pytle.
    Ač Chovance nemusím má pravdu.
    • ... nikdy nezvládneš ani elementární gramatiku ze základky, jsi zde tedy doma, ty debílku :)))
      • No tobě stačí tak že dobrý *1*
        • ... nemám problém jako dem*ti jako ty, primitive, mám totiž z 99,9% životní náplň jinde :)))
          • jéé konečně! Prase přiznalo, že jeho životní náplní je chrochtání u žlabu, povalování se ve výkalech a jejich tvorba.
            • ... dobře víš, že jsi nejprimitivněší a nejzbabělejší ubožák na netu, rád tě umrtvím :)))
            • ... omyl deemente, mám před tebou, chudáku, jak známo, astronomický duševní náskok :)))
              ... co ty s tím, blbe, diporučuji posilovnu, jinak máš ze svého dementního obličeje kečupek
          • vidím proto jsi tu *1* *1*
            • ... nejsem zde ani z 10% jako sr*čky jako ty, moc dobře víš, že kdykoli z tebe udělám hadr :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit