Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tihle parazité a špinavci by chtěli tady jako za levno?Neumí se to chovat, misty to žere rukama, neví co to je postavit se do řady u rautové snídaně ...... tyhle prasata by tady chtěla parazitovat levně?To se povedlo.Rusák si myslí že mu patří svět.Je třeba mu vždy a všude připomínat, že tady není vítán.
  • ruské okupanty nebrat, ať si táhnou za Ural!!!
  • Zas ňákej vypatlanej KáGéBák, tentokrát Malcev, si myslí, že mu ČR patří.
  • My, hrdinný a hrdý ruský panský národ, lžeme a lžeme, jako když tiskne. A to 24 hodin denně. Za každejch okolností a všude. V tomto směru na panský hrdý národ nikdo ve světě nemá.
  • Máňa říkala.....
    • je to směroplatný? *1* *1*
  • rusáci, to každý ví, jsou podvodníci.
  • email pro slabomyslné: soudruzkapusinka@tiscali.cz
    prosím jen inteligentní emaily *3*
    • Ano čekám jen inteligentní zloději nicků z KGB. Takže od tebe se jich nedočkám. *15*
      Celý den jsi kradl nick a pomlouval. Registrace tě nenapadla chlapečku.
      smůla pro tebe. *2* *2*
      • Pussynko, já tě pořád myluju. U těch popelnic jsem ti nechtěl virazit ty zubi, ale ty jsi hodná holka a odpustíš my to. Já ti dám z dávek třy stovky, kdiž ty snýžyly ten příspěvek na bidlení. Ahoj navždy tvůj Dežo. Jo, budu ty posýlat mejly.
        • Můžeš tu pomlouvat třeba do půlnoci. Jenom tebou pohrdám nic víc.
          • Pusy,pusy, ti moje Pussy. *14*
          • Pusy,pusy, ti moje Pussy. *14*
      • Ty ještě nemakáš pussynko?
        • před půnocí a ty u toho zase nebudeš ostudo. *15* *15*
  • A to já nemusím, jsem bohatá dáma, pracující po setmění.
    • Co si to dovoluješ ty zlodjí nicků *16* *16* *16* *16*
      • Ani jeden nemáte registraci takže jste už jen trapní Rusofilové co kradou nick. *1*
  • Rusové žebrají v česku o slevu. Ty sankce opravdu fungují. *15* *15*
    • B R A V O !
    • Mám Tě rád, budu ti psát na: soudruzkaPusinka@tiscali.cz
      Domluvíme se, moje noční můzo. *14*
      • očekávám pouze tvoji omluvu. Dřív nemáme o čem jednat.
  • takovou máme demokracii, že se bojí čeští hoteliéři přiznat, že poskytují Rusům slevy, aby zase začali jezdit, no prima *8* *8*
    • zvláštní, jak má komunistka plnou hubu demokracie, ona tady stejně není, protože mafiánští modří komunisti tu záměrně škodí.
    • Přesně to je i můj názor..Pořád se umějí chovat lépe než spratkové ze severní evropy,kteří nám sem jezdí ničit to,co tento režim nepostavil,ale ani neopravil.
      • ty jseš zase východní spratek, co nadává na všechno a všechny a jestli narážíš na to, co jste měli údajně vybudovat, tak to jste ukradli v 48, to jedno metro nebo ty zrůdnosti, co jste postavili v městech, tím se radši nechlub, nebýt tady vás, tak to tu vypadá jinak.
    • Pusinko, ač blbka, přeci jen jsi pořád naše soudružka. Soudružka maminka musí na tebe bejt hrdá. *1*
      • o tvé inteligenci vypovídá dokonale patka a knírek, hlupáci to mají jako poznávací znamení, mne by zajímalo, kdo s tebou je soudruh, asi jen ten kdo nedokončil ani pomocnou. Asi nevíš, že předpona sou ukazuje na nějaké spojení, sounáležitost a s tebou? snad jen soudružka Pusinka a Alina s jejich spolek hlupáků.

        Bez ruských turistů jsou někde hoteliéři v háji, chudinko *15* *15* *15*
        • takže i bez tebe, jsou hoteliéři v háji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit