Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tihle parazité a špinavci by chtěli tady jako za levno?Neumí se to chovat, misty to žere rukama, neví co to je postavit se do řady u rautové snídaně ...... tyhle prasata by tady chtěla parazitovat levně?To se povedlo.Rusák si myslí že mu patří svět.Je třeba mu vždy a všude připomínat, že tady není vítán.
  • ruské okupanty nebrat, ať si táhnou za Ural!!!
  • o tvé inteligenci vypovídá dokonale patka a knírek, hlupáci to mají jako poznávací znamení, mne by zajímalo, kdo s tebou je soudruh, asi jen ten kdo nedokončil ani pomocnou. Asi nevíš, že předpona sou ukazuje na nějaké spojení, sounáležitost a s tebou? snad jen soudružka Pusinka a Alina s jejich spolek hlupáků.

    Bez ruských turistů jsou někde hoteliéři v háji, chudinko *15* *15* *15*
  • Zas ňákej vypatlanej KáGéBák, tentokrát Malcev, si myslí, že mu ČR patří.
  • Pusy,pusy, ti moje Pussy. *14*
  • Pusy,pusy, ti moje Pussy. *14*
  • Můžeš tu pomlouvat třeba do půlnoci. Jenom tebou pohrdám nic víc.
  • Pussynko, já tě pořád myluju. U těch popelnic jsem ti nechtěl virazit ty zubi, ale ty jsi hodná holka a odpustíš my to. Já ti dám z dávek třy stovky, kdiž ty snýžyly ten příspěvek na bidlení. Ahoj navždy tvůj Dežo. Jo, budu ty posýlat mejly.
  • No, jsme panský národ, jsme zvklí na předkrm - kumys, hlavní jídlo - sušená ščuka, dezert stoličnaja. *1* *1* *1*
  • Pusinko, ač blbka, přeci jen jsi pořád naše soudružka. Soudružka maminka musí na tebe bejt hrdá. *1*
  • My, hrdinný a hrdý ruský panský národ, lžeme a lžeme, jako když tiskne. A to 24 hodin denně. Za každejch okolností a všude. V tomto směru na panský hrdý národ nikdo ve světě nemá.
  • před půnocí a ty u toho zase nebudeš ostudo. *15* *15*
  • a vaši předci žili v zemjankách ! *12* *16* *12* *16*
  • Máňa říkala.....
  • Ty ještě nemakáš pussynko?
  • rusáci, to každý ví, jsou podvodníci.
  • B R A V O !
  • Ano čekám jen inteligentní zloději nicků z KGB. Takže od tebe se jich nedočkám. *15*
    Celý den jsi kradl nick a pomlouval. Registrace tě nenapadla chlapečku.
    smůla pro tebe. *2* *2*
  • email pro slabomyslné: soudruzkapusinka@tiscali.cz
    prosím jen inteligentní emaily *3*
  • očekávám pouze tvoji omluvu. Dřív nemáme o čem jednat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit