Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debili komunistický
  • zrůdnost komunismu je nepopsatelná
    • Vždyť Vy nevíte o čem to je. Jen proto jste schopen napsat něco tak stupidního.
      • Že Vás baví se s tou svoločí bavit.
        • Máte pravdu, když ale jednomu to občas nedá....
  • právě včera jsem se vrátil z Ruska. Tolik lidí žebrajících na ulici jsem nikde jinde neviděl. Ten úpadek tam je strašný.
    • sis nažebral,tak se to vracíš utratit tady doma,že? Babiš by tě pochválil *15*
    • Ty blbe, ty bys do Ruska ani netrefil.
    • 100% souhlas
    • Nech si tendenční kydy provokatére! Horší než Uesesej to nebude kryple prolhaná.
      • ERO, blbečku, a viděls v Moskvě chudáky žebráky bez nohou? Rusko je velká země s analfa-
        bety¨a se sevevědomým hlavném trpajzlíkem. Avšak ani tam se trpazlki vysokého věku n edožvají. O něco víc Lávra-Lavrocv, s kňskou hlavou, vykonavatrel vůle Putky.Něco podobného jako Lavrentij Berija, kgtewrý bvšak Stalinma nepřežil ani jeden rok! C hruščov ho dal zastřelit
        uza z.ločiny spáchané hza Stzalinmovy éry!
  • Na Rusa platí jedině klace, tomu rozumí. Zahnat ho zpátky do stepi a nepouštět do civilizovaného světa.
    • Když vidím ty "civilizované "závěry a dedukce, pak začínám vážně uvažovat jestli nejít do pralesa. Tam by člověk našel více inteligence a bez zapšklé bezdůvodné mstivosti.
      • Jestli chceš vidět opice, tak stačí letět do uesesa
        • není třeba. Stačí mu, aby se podíval do zrcadla. *2* *1* *2* *1*
  • Souhlas, negerská bestie taky žádné smlouvy neuznává. Emerický fašismus je to nejhorší co nás mohlo potkat.
  • Pane Pohludka , Vy jste v Rusku nebyl, to byste nemohl tak hloupě mluvit. Uveřejněte Váš imail a já Vám pošlu scenerie z Ruska. Uvidíte,že jste tak krásnou krajinu nikdy neviděl.
    • Není to žádný Pohludka ale přiblblý cikán tečka, abyste byl v obraze.
      • Tečka jsi ty, všichni to vědí
  • V Rusku je nádherně, jezdí tam známý a města jsko Moskva strčí do kasy hravě Londýn a podobná, je to dnes úplně jiná země než před 30 lety,Horší to je v USA, tam je bordel a špína ve větších městech skoro všude, říkal mi kamarád který žije už 40 let ve Stockholmu že byl v USA už dvakrát obchodně a že už by tam nejel je to tam prý hnus, věřím mu to.
    • Třeba Detroit - takový americký gigachánov a magor fašistický tečka-NOT a jiné jeho nicky ne a ne jít do této jeho země zaslíbené. Keců tu má plno o USRAELI, ale skutek utek, pořád sedí jen v díře Český Brod u PC na WC a blinká na diskusích.
    • proto taky amíci zcenzurovali zahajovací ceremoniál ze ZOH v Soči a ještě to vysílali z 10 hod.zpožděním, aby to patřičně prostřihali, a aby lidé v USA neviděli , co dle amerických soudruhů vidět nemají, inu čistá demokracie, kterou vyváží do světa
      • JO na "demokracii, svobodu a lidská práva" s humanitárním bombardováním mimo USRAEL si Amíci opravdu potrpí. Když jim bouchla dvojčata na Manhattanu, tak se z toho mohli po-rat, protoře válku nezažili staletí, zatímco ji vyváží do celého světa jak na běžícím páse. Je na čase, aby si i oni užili, šmejdi USRAELSKÝ . Doufejme že Bůh jim to oplatí a spláchne gigatornádem celou Wall Street i s ranči Rotchildů a Rockfelerů,SOROSŮ , Goldman Sachsů a dalších.
    • Jezdím do Ruska taky, byl jste někdy 30 km za Moskvou? To je pravé rusko. Moskva je jen takový potěmkin.Špína,bordel,hnus,svrab a 200 let nazad. *1*
  • na Rusa platí jedině pohlazení potěhem,jinak se bude roztahovat a okupovat furt
    • Ty náckovský Goebelsi, jediní kdo pořád okupují celý svět svými NATO základnami jsou USA.Otravují celý svět , rozdmýchávají války a konflikty s miliony mrtvými. Neštítí se ani napalmem upalovat malé děti - zrůdy americké nelidské.
    • Tebe chachare tečko přetáhne víc lidi až si tě najdou ale ne potěhem ale knutou!!
  • Ostraváku za ten názor ti dávám bod, a dodávám ona paní Merkelová si už asi uvědomuje, že EU šláplo vedle protože na Ukrajině je bída s nouzí a museli by tam nasypat neskutečně mnoho peněz a návratnost takové ivestice by byla asi velmi problematická. Ukrajina není Česko tady se němci o koupě českých podniků předháněli,já věřím že z toho postupem času vycouvají a nakonec bude Ukrajina ráda až jim Putin pomůže.
  • v Rusku jsem byl, je to zaostalá, příšerná země *11*
    • My bychom také chtěli být tak zaostalá země, nekolonizovaná USRAELEM a německou EU s kosmickým programem, silnou vládou, která zakázala dovážet GMO potraviny a jiné sr-čky z USRAELE i z Polska jejich potraviny s ingrediencemi závadnými a jedovatými , nemocný a chcíplý dobytek na naše stoly.
    • Díky buržoustů, kulaků, západních imperialistů se ČR stala také.
    • byl jsem v Česku, jsou to lizprdelove a mentalně zaostalej národ viz p.Zeman *15*
      • Hlavně nějaký tečka, co si neumí přeložit ani z angličtiny P.C. RObertse od Reagana, a jeho vystoupení na SLovensku i jinde a tak tu blinká, protože mu chybí argumenty. Chodil do pomocné školy, ještě za školu a nyní jen 1x za měsíc do českobrodské hospody, na víc nemá peníze, tak doma u PC na WC. v ČB zasírá diskuse.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit