Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale to je i na tebe dost teplé *1*
  • a komu teda patolízá rusům? číňanům? američanům?
    si v tom udělej pořádek.
    komu bys raději?
    Merkelové? Macronovi? *1* *1* *1*
  • cituj teplomete
  • Forejt s Ovčáčkem, zřejmě opět frčej na perníku
  • No zrovna Emana bych nepřipomínal, dopis který napsal Donaldu Trumpovi po jeho zvolení by si zasloužil vizitku totálního patolízalství posledního lokaje.
  • Myslím, že po dnešním projevu D. Trumpa v Polsku se teplení konat nebude. *15*
  • Dobře si ty bláboly cucáš z prstu, klobouk dolů!
  • "pokusí vlísat svému americkému protějšku do přízně", to jsou mi výrazy, to může napsat jen český "inteligentní" novinář. Ten Zeman má s tou jejich "inteligencí" pravdu.
  • Který homosexuál tam narafičil tu fotku?
  • KIMCID
    jasně sputnik BTW

    http://www.msn.com/en-us/news/us/florida-city-to-rename-streets-honoring-confederate-generals/ar-BBDKIVE?li=BBnbfcL&ocid=SK216DHP
  • Čro plus
  • Trump odvahu. Jednou už ho zlomili v Sýrii tak uvidíme co bude dál. My jsme tady relativně v klidu v závětří protektorátu "česko" ale Trump je přímo uprostřed hnízda zmijí. Myslím že většina z nás si nedokáže představit jakému drtivému tlaku musí odolávat. Na druhou stranu, nikdo ho nenutil stát se prezidentem. věděl do čeho jde.....
  • Putin je stejný záprdek jako byl Hitler. Jenomže Hitler měl za sebou vědecky, technicky a průmyslově velmi vyspělou zemi, kdežto Putin má za sebou zaostal stepní říši, která má jenom zbraně z nakradených materiálů a ohrožuje s nimi civilizovaný svět.
  • víme soudruhu BTW, poslouchal jsi zase sputnik *15*
  • Včerejší poslech čro mě docela vyrazil dech.Myslel jsem že američané mají svobodnou mysl.V jižanských státech jsou postupně ničeny památníky a sochy na upomínku padlích za konfederaci.
    Ničení soch jsem bral jako českou úchylku, ale spletl jsem se.
  • Putinse bude snažit vlísat? nezbláznili jste se?Putin naopak jedná s každým jako rovný s rovným je si vědom své mimořádné odpovědnosti za to, aby udržel americké válečníky na uzdě. To n něm a na Rusku vadí nejvíc.
  • nikdy jsem nevěřil, že tramp bude dobrý prezident, jenom jsem volil menší zlo a nechtěl tu krvavou zrůdu kliftonovou, nikdy jsem si nedělal iluze o amerických politicích, jsou to všechno zrůdy
  • Minusy bez názorů?
  • to dá přeci rozum retardovaný bolševiku, máš recht *3*
  • No měla by.Od toho takové schůzky jsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit