Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pitomio je sice Pitomio, ale zlobí a prudí, a to někomu dost, ale dost vadí... Čím dál, tím více se ukazuje, co je ten věčně připosranej a zamindrákovanej Marek Černoch za pazgřivce. Typický Trojský kůň Úsvitu, který ho nakonec "štípne" a pošle do kolen... K čemu to je dobré a komu to prospívá, posuďte sami. Vod Marka Černocha ale nápovědu nečekejte, těžko vám prozradí, vod koho dostal zadání.*3*
  • Mi komunysti potřebujeme víc takových rozkolů a proto to potporujeme a potporujeme aji soudruha presidenta Zemana protože on jediný to tady dokáže ůplně rozvrátit a bude pokoj a komunyzmus. Čest!
    • Ale umí vůbec soudruh Zeman podojit kozla???
    • do školy. Je vidět katastrofální zanedbání ve vzdělání a myšlení.....ovšem obávám se, že teď už to nedoženeš....zemřeš hloupý jako Otík závozník.....i ten byl proti tobě Einstein...
    • A eště: Soudruch Zeman nás jako jedinný dovede do blahobytného Sovjeckého Svazu!
  • vážení tak vidím jak si tady jen tak bezmyšlenkovitě bloumáte a plácáte nesmysly,co tak podpořit Tomia,který jediný s panem presidentem bojuje za nás ,pravé čechy, abychom se nestali USSA,popř.muslimskou kolonií,nebo snad chcete podporovat tu americkou kreaturu dinstbíra,který o nás prohlásil,že všichni co jsme proti islámu,jsme pomatenci.(už vůbec mne nezajímá kdo co a ským a jak dlouho)
    • Kéž bychom byli USA! Nebo by snad bylo lepší stát se opět kolonií CCCP? Podívejme se jak se daří Západnímu Německu a to nebylo kolonií USA, ale ve válce poraženým státem. Pokud jde o islám, to je zvrácená ideologie, která slouží mocichtivým primitivům s mentalitou obyvatel džungle k oblbování hlupáků s cílem uchvátit moc a zotročit lidi.
  • Vyloučit jste měli Slováka ministra zemědělství strany ANO,neb daná děva si měla koupi auto francouzské s kosočtvercem na kapotě a ušetřela by za přejídání českými potravinami ,neb i ministr je vyžraný že se jezdí venčit okolo mešit k moři,neb třicet milionů zanic soutěže dopisové o balamucení českými potravinami si inkasoval sobě k korytu .
  • Holt kdo říká pravdu naplno je populista. Ostatní jen lžou ale jsou borci.
  • Tomi Okamora taki Vietnamec jako my to bit dobre. mi ho moc radi!
  • Při tom všem prskání by jste si měli uvědomit, že ačkoliv lze brát Okamuru jako brouka Pytlíka, je to jediný článek v parlamentu, který se nebojí nahlas a otevřeně říkat pravdu. Taky bych byl radší, kdyby to uměl dělat inteligentněji a kdyby měl kolem sebe schopnější lidi.
    • Tím také jeho přednosti končí. Vůbec už neuvažuje o tom, zda by se to dalo v tomto rozkradené bordelu vůbec prosadit. Nemá u mě šanci nikdo kdo kecá a pak se za to omlouvá, že to myslel jinak, že to bylo vytrženo ze souvislostí, atd.
  • To není klub ale spolek přátel a příbuzných pana Okamury. Když tatínek
    jeho manželky kandidoval do senátu nabízel masáže zdarma.
    Prostě další podnikatelský projekt na cucání státních peněz - 4 roky mohou kecat
    tzv. radikální populární řešení protože vědí že ve vládě nebudou a nebudou je muset plnit.

    Okamura káže o mladých neschopných. Jeho manželka je také věčnou studentkou která
    má majetné rodiče - sama zatím také nedokázala vůbec nic.
  • Při tak nízkých preferencích, které Okamurovci mají, rozkol ve straně je to poslední co asi potřebuji. Holt, střídání koryt je součástí naší politické kultury, proč ne i v "ˇUsvitu"?
    • To je těžký, ony ty zvyky z ODS se těžko odbourávají... semtam problesknou. Faktem je, že převlékání kabáů a nevolitelnost - by mělo bát důvodem k odchodu s třeba 5ti letou pauzou... Stejně tak jako když "zkrachuje " podnikatel a obratem si pořídí novou firmu pod jiným názvem aa krachuje dál....
      • Ano, převlékání kabátů by mělo být důvodem k nezvolení. Když ale stačí dát ovečkám koblihu nebo buřta...
  • No dnes mne zajímá jen jak dopadnou ty děti v Norsku. Nějaká strana -nestrana mne nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit