Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to gratuluji 😂Pokud si dobrovolně zvolí takové individum, tak jim skutečně není pomoci 🤮

    • A co my, co jsme si dobrovolně zvolili?

      • My jsme si dobrovolně zvolili ožralého ruského prostituta Ovara, není co dodat...
        • Drž pysk, ty pračuráku Sajmonů.

          • Ty jsi ta cunda, o které Zeman mluví?
            • vanhorne

              " o které Zeman mluví?"

              Ta je jejich mama.

            • vanhorne

              " o které Zeman mluví?"

              Ta je jejich mama.

            • Jo jsi prakunda Sajmonova z redakce Tischcali.


      • Citace z wiki:

        """""20. března 2018 v rozhovoru pro Deutsche Welle se novinářka Žanna Němcovová zeptala Johnsona, proč si myslí, že za útokem na dvojitého agenta Skripala
        stojí Rusko. Johnson odpověděl, že mu britští vědci ze státní
        laboratoře v Porton Downu osobně sdělili, že jsou si zcela jisti, že je
        odpovědné Rusko.[14]
        3. dubna ředitel laboratoře v Porton Downu Gary Aitkenhead prohlásil,
        že vědci nebyli schopni určit, ze které země použitý nervový jed
        pochází.[15] Poslanec opoziční Labouristické strany Chris Williamson na to reagoval slovy, že Johnson „lhal, aby ospravedlnil zahraniční politiku naší země."[16]Kvůli neshodám ve vládě, které panují kolem odchodu Británie z Evropské unie, dne 9. července 2018 oznámil svojí demisi.""""""

        Co jsme si zvolili to máme. Pokud se nelíbí, bude šance k nápravě při dalších volbách. Oni si právě zrecyklovali pěkného šupáka😉

        Správný demokrat respektuje nezávislé volby. Někdo není spokojen s tímto prezidentem či prémiérem, někdo nebyl spokojený s minulým, někdo s předminulým, někdo s oběma, někdo se všemi a vo tom to je. Nikdy nebude spokojen včechen lid.

        Stačí se na to podívat jinou optikou. Dříve jsem dnešním západním státům záviděl, dnes jsem rád, že jsem tady !!!

         

      • To je naše věc - a zbytku světa zbytečná starost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit