Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důležitá je ta finanční pomoc. Jak známe naše cikánské spoluobčany, tak kdyby, čistě teoreticky, nějakou finační pomoc dostali, bylo by u nich pár dnů veselo a pak by natahovali ruce dále. Jinak nechápu, proč žádají o pomoc zrovna anglickou královnu, když jakožto euroobčané moho po EU cetovat za prací jak je jim libo. Ovšem chyba je asi v tom "cestovat za prací" ,že?
  • Seberte se všichni a vypadněte i s Kocábem.Poté můžete ČR v Anglii zase pomlouvat.To už tu ale bylo,že?A vraťte všechny doposud vyplacené sociální dávky.
  • Konečně dostali rozumný nápad. Přimlouvám se za ně. Dejte jim ten azyl prosím.... *1*
  • Hm , v Kanadě jim to nevyšlo , tak to zkoušejí jinde?
  • Problém není v nečinnosti Šimůnkové. Problém který trvá je v minulé činnosti Kocába.
  • Též nejsem rasista,znám i pár jedinců,kteří se dokázali přizpůsobit.Jen by mne zajímalo,proč žádají o pomoc v Anglii.Proč nevycestují za prací jako ostatní.Jeden můj kamarád zaměstnal partu čtyř romských spoluobčanů a po14dnech byli nemocni.Dále zjistil,že se mu přemístily výrobní nástroje do bazaru.A to měli tito spoluobčané vyplacenu zálohu na mzdu.Tak si myslím,proč nezřídit nějaký fond,který by podporoval romské spoluobčany,kteří chtějí dobrovolně a bez návratu opustit tuto krásnou zem.
  • *1* Blbost!V UK maji sve problemy s Rumunskymi a jinymi cikany,a nebudou si tam tahat dalsi problemove osoby,da-li se to tak nazvat.Co se tyka nakych davek,tak to jsou uplne mimo,daleko a daleko vetsi problem,nez u nas!
    Nehlede na to,ze majoritni spolecnost o takove sousedy nema zajem.
    Kdyz cokoli nekdo neco ukradne,nebo se chova protipravne,tak jde okamzite k soudu,a v UK plati Anglo-Saske pravo!
    Takze moje rada tomuto etniku zni-zkuste to jinde a stastnou cestu. *3*
  • ...proč by měla mít ta naše tzv. vláda zájem na řešení fašizace národa a vlasti, kterou sama způsobila?? Proto je česká politická oligarchie logicky naopak ráda, vybije-li si národ xenofobní beznaděj na cikánech, než na vinících zdevastovaného národa a vyrabované vlasti...jak už to tak bývá v každém totalitním režimu...dle mého názoru...za nacizmu to byli židé, v komunizmu třídní nepřítel a nyní tedy jsou to cikáni, přejmenovaní na Romy...díky barbarizmu (dle Klause ve společnosti bez regulace a pravidel), to příště mohou býti pravdoláskaři, doktoři, důchodci, či tzv. fyzicky nepřizpůsobiví, dříve pokládaní za nešťastné invalidy...
  • Královna jistě nebude skrývat své nadšení.
    • A proč ne. Spousta čechů by jim tu cestu tam i zaplatila, pokud tam zůstanou natrvalo.....
  • Nejsem rasista. Cikáni mi en gros nevadí. Vadí mi sociální systém. A myslím, že takhle je to u většiny obyvatel. Normální, slušný cikán, který chodí do práce, posílá děti do školy a chová se společensky přijatelně není nikomu trnem v oku.
    Vadí mi sociální systém, který posuzuje člověka podle barvy pleti. Jsi bílý - nemáš na nic nárok, jdi pracovat, a když matka samoživitelka přijde o práci a bohužel má problém s nalezením nové (průšvih, narodila se jako ženská), tak jí stát nechá živořit. Jsi rom - ty chudáčku, tebe všichni perzekuují. Dáme ti dávky, přispěvek na bydlení, příspěvek na dopravu, ... Posíláš děti do školy, no to je super, dáme ti dávku,.. Potřebují děti ve škole pomůcky - nevadí, mi ti je proplatíme,.. Posledním meister stuckem byla zpráva, že děti z romských rodin budou mít při umísťování ve školce přednost před dětmi z majoritní společnosti. To je skutečně vrchol. Takže matka romka, která nedělá, bude mít děti ve školce a matka, která chce nastoupit do práce, dítě neumístí???? Nebo si bude muset platit paní na hlídání nebo soukromou školku?? Protože míst ve školkách je ve většině měst fatální nedostatek.

    Rada politikům
    Zrušte veškeré výhody, které menšinová společnost má. Města ať vymyslí práce, kde bude možnost tyto občany zaměstnat a místo dávek jím vyplácí normální mzdu. A pak se zmenší jak kriminalita, tak sociální napětí mezi oběma komunitami.
    • Je to hrůza. Ovšem některé ty body jsou snahou vlády o přizpůsobení. A třeba to se školkou může mít obrovský (dobrý) dopad.
      • Ale historie ukazuje, že tyto snahy o přizpůsobení jsou neúčinné. Tedy jsou účinné. Tito občané se náramně rychle přizpůsobili systému sociálních dávek. Z tohoto hlediska je nepřizpůsobivá majoritní většina. My jako pitomci pořád chodíme makat.

        Statistiky hovoří o tom, že nám vyrůstá už 3. generace občanů, která ve svém okolí nemá nikoho, kdo by pracoval. Na otázku učitele "Čím chceš být" často odpovídají "Pobíračem sociálních dávek". Takhle to přeci nejde. Dostanou byt od státu, vybydlí ho a dostanou další. Klasickým příkladem je Kladno, kde vybydleli bývalou ubytovnu u Pekáren a byli přestěhováni do nově zrekonstruovaného objektů, původně určeného pro handicapované občany.
        Našim dětem zakládáme stavební spoření, aby do začátku měli nějakou finanční částku a mohli se osamostatnit. Tyto, námi naspořené peníze z již zdaněných příjmů, nám stát opět zdaní, pokud si je budeme chtít vybrat... Je něco shnilého ve státě Dánském.
        Stát přestal plnit funkce, které míval - ochrana před vnějším i vnitřním nepřítelem, podpora těch, kteří se o sebe nemohou z objektivních důvodů postarat (děti, handicapovaní, senioři,..) Státy, které jsou dnes, jsou úplně k ničemu.
        • No jistě, podle statistiky by bylo nejlepší cikány postřílet (a to myslím vážně). Samozřejmě mít občanské výhody pro jakoukoliv část populace je špatné, ale víc s tím asi stát nenadělá. Vyhostit nevím jestli je může, postřílet nemůže. Ty sociální dávky jsou samozřejmě největší blbost.

          Jo a když se vybírají peníze ze stavebního spoření, daní se snad pouze úroky.
          • Postřílet ne. Jsem proti jakémukoliv násilí. Vyhostit je nemůže. Jsou občany ČR. Zrušit systém dávek, donutit pracovat. To je jediná cesta.

            Já, když nepošlu dítě do školy, tak na mě naběhne sociálka. To, že nemám na pomůcky, nikoho nezajímá. Takže jaký, že dostávají příspěvky, že posílají děti do školy. V tom případě tyto příspěvky chci taky.

            A u toho stavebka je to možný, že jen úroky a stavební podpora. Ale u penzijka se skutečně daní i vklad nebo alespoň tak to ukazují internetové kalkulačky.
        • Státy, které jsou dnes nejsou k ničemu.Bohužel neslouží svým občanům, kvůli kterémužto úkolu jsou ustanoveny, ale slouží k legalizaci korupce a rozkrádání pro hrastku vyvolených mafiánů !!! Tedy jsou k něčemu úplně jinému, než by měly být !!!
    • Souhlasím. Ani já nejsem rasista, proč ??? Jenom se neztotožňuji s cikánským způsobem života. Oni by snad na nás chtěli, abychom jako bílí se my integrovali v jejich životním způsobu, místo naopak. A tak náš odstup od jejich životního způsobu nazývají rasismem. Ale to rasismus přece není. Mě nevadí jejich barva pleti a pokud žijí slušně, nekradou a nepřepadávají, klidně se mohu s takovými cikány přátelit. Zbytek je pak skutečně v sociálním systému a pochopitelně i v odstupu podnikatelů k jejich zaměstnávání. Ale to také není vina posnikatelů, ale je to vina chování většiny z nich, z čehož plyne nedůvěra k nim, jako k nespolehlivým lidem a tedy se kdekdo raději pak snaží kontaktu s nimi vyhnout. Pro jistotu. A to je i jejich neštěstí.
    • ... a když už nechodí do práce, ať se chová slušně, protože my na něj děláme, tak by nám měl být vděčný a pokorný. Pokud toto nepochopí, pak nepochopím nikdy je. A nikdy se s tím nesmířím. Do té doby je klidně budu házet do jednoho pytle, slušné i ty druhé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit