Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • osobně přispěju na letenky,ale nesmí se nikdy vrátit a nárokovat si zpětně dávky,byt atd.
    jinak znám ZYKLON-B a s ním se dají dělat věci,ú činnost ověřena.
  • Hele dylyna královno anglická, deme bydlet k tobě a berem gádžu Kocába. Rasisti nám v českém romsku nechtěj platit za naše specifika a přínos. Nemají rádi naše tance s mačetou a když jdeme na Silvestra v noci přát babi, tak po nás střílejí... Kolik dělají přídavky na naše děétíí, ty umíme dobře a hodně. Zdraví Mižigár. P.S. už se těším
  • No pokud by to bylo myšleno vážně, tak ne Anglie..ta má už tak problémy s potomky svých kolonií, kterým stejně neuváženě jak tady naši.. dala britské občanství a výsadu volebního práva. Myšleno však zcela vážně, by skutečně nejlepší a nejlevnější řešení bylo Rusko a tím tedy spíše dopis Putinovi a Medvěděvovi, kteří mají dokonce i skutečnou moc toto přijmout...Jsou tam celé oblasti lesů, polí, řek..celých vesnic a městeček, kde ani moc nikdo pomalu nežije..Dokonce jsem valil oči, že většina malých oblastí měla "heliport či malé letiště" protože mezi mnohými nejsou skoro vůbec silnice, ale spíše polňačky a je to levnější, než jejich údržba. Měli by tam skutečně klid ! , přírodu, zemědělství v řekách ryby velikosti našich menších i větších kaprů, zajíci po polích, vajíčka od domácích slepic i králíky..husy chodí dormálně i s kozama po návsi..Ještě se tam dokonce jezdí na dřevo do lesa a tak vůbec normálně s koněm a vozem. Nebýt to Rusko !, tak ideál pro samotáře v máloobydlených oblastech..Akorát by to chtělo jinou kulturu práce a méně vodky..Já říkávám, že ta země, kdyby měla německou ekonomiku a japonskou pracovitost i výkonost, tak je to supervelmoc ve všem a země s obrovskou budoucností, jak v životním prostoru, tak surovinách a místem pro velkovýrobu čehokoliv..Chce to akorát práci a práci a ne jen soc dávky a vyřvávání našich cikánů, že jim je ubližováno. Tak cikáni učit azbuku a můžete psát Putinovi.. nečekejte pište hned! Volby v Rusku se blíží a Rusové prý mají cikány a cizince vůbec moc rádi :-)
    • Četl jsem teď od Hůlové - Stanice Tajga - ideální místo pro toto řešení. Tam je tolik opuštěných vesnic, že by si spoluobčané mohli vybírat. Myslím si, že by i naše republika mohla Rusku platit půlku toho, co nyní platíme těmto spoluobčanům na dávky a ještě bychom ušetřili tu druhou půlku (politici by aspoň měli z čeho krást) ... co vy na to, vládo? Náš ministr (v) zahraničí by to tam mohl domluvit.
      • Viděl už někdo z vás že by si nějaká cikánská rodina která má k tomu podmínky pěstovala zeleninu,ovoce nebo chovala drůbež? Já ne a už jsem něco procestoval..Kdyby nekradli a navysávali stát tak umřou hlady a vo tom to je.
        • Dobré by bylo také jedno město, Pripjať se jmenuje, tuším. Byť je již dlouho opuštěné, paneláky jsou tam stále v lepším stavu než po ročním užívání cikány. Tam by se jim mohlo líbit. Tam by je nikdo neohrožoval.
    • Jo a navíc budete blíže svému skutečnému domovu od kterého vás v cca 5 století vyhnali "ze samé lásky" vaši vlastní lidé z těch samých důvodů, jako ostatní dnes..
  • já cikánům nevěřím ani slovo,ale možná,že anglická královna uvěří......
  • Jde o velezradne chovani, ktere ma dva cile: Poskodit nasi vlast a pomoci lzivych obvineni podvest kralovnu. Policie by mela konat a velezradne podvodniky obvinit z uvedenych zlocinu. *16*
    • ... typická Goebbelsovská propaganda - Chyťte zloděje, ukradl mi nůž!!! A kde je? má ho zapíchnutý v břiše *10*
  • Jedna dobrá rada, příslušníky této komunity si fotím na mobil či foťák vždy a všude, nikdy nevím, kdy se to může OČTŘ hodit a posloužit. Je zaznamenán jejich výskyt a ulehčí to jejich ztotožnění v případě jimi spáchané lumpárny.
  • V Anglií jsou ještě větší soc.dávky než v čechách a o to podrázackým a lživým cikánům jde. Cikáni z Přerova účelově lžou a špiní tento stát který jim zajišťuje bezpracný život a omílají kašičku o rasismu.Jsou to právě oni kterých se občani bojí a domům kde bydlí cikáni se z bezpečnostních důvodu obloukem vyhýbají.Šrouby na štědrých soc.dávkách se pomalu utahují, a to je pravá příčina jejich nespokojenosti nikoliv rasismus.Oni nejsou tak hloupí aby řekli anglánům že jim jde hlavně o soc.dávky.
    • Ať si klidně náš stát špiní, stejně jsme díky naší vládě před světem ušpiněni tak, že si i nás bílé pomalu mohou plést s černochy. Hlavně když vypadnou dá-li jim Anglie nějaké dávky, tak to nejde z našeho a vadit nám to nemusí..
  • To uz tady bylo, mazali do Kanady a pak fofrem zpet, dostali davky a byty. Davky zpetne. Proc by to nezkusili znovu?? *11* *11* *11*
  • Oni nevědí, že v Anglii jsou běžné tzv. samosoudy. Ještě tentýž den pošlou viníka krádeže, přepadení... sedět. A pěkně natvrdo. Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. A to je to, co nám chybí, nějaký zkrachovalý muzikant a jeho nohsledi to nenapraví, a vlastně ani nechtějí. Jim stačila funkce.
  • Jak mohl cikán mohl dostat jméno Karel ? Dežo je lepší. Jinak věřím anglické královně, že všechny cikány přijme s otevřenou náručí, poskytne jim ubytování, zdravotní péči, kapesné a zahrne je úpřimnou láskou. Bože opatruj královnu !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit