Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím, chachare, že bychom je neměli nejen nikdy zapomenout, ale hlavně bychom je neměli zapomenout POSTŘÍLET - nebo aspoň poslat na 20let do uranovejch dolů (znovuotevřených pouze k tomuto účelu)... anebo, jak praví náš oblíbený VŠ Bc Jaroslav Klas "odporážet co nejkrutějším způsoben na katovských mučírnách..." *1* *1* *1*
  • Na to prase nikdo nemá. Zřejmě uplácí ve velkém a oni se bojí odmítnout!!!
  • ? *7* *7* *7* *10* *12* *12* *12*
  • IQ pod 35, Jarousku. *3* *1* *1* *1*
  • A to jeste LN komentuji slovy" Rittiga a spol. obvinili kvuli drobnym"! *9* *9* *9*
  • Tak to nepůjde, to utírání hraběcí řiti už mají zadané Sokol se Svěrákem!
  • Pro neuvěřitelně stupidního Alina: Soudruzi si také tykali, zřejmě jste byl jedním z nich!
  • Pardon, omylem jsem použil váš nick.
  • *1* *1* *1*
  • Právě jsem se zasral vztekem. Váš Tečka.
  • Máš v hlavš místo mozku rudé lejno, záchodovej servisáku.
  • Pane VS podvodnikateli, byl bych velmi rád kdybych mohl vaším prostřednictvím dodat našemu milovanému stále pochcanému monarchovi Khárlovi na hrad nový trůn se samočistícím královským nočníkem, jen to utírání urozené řiti by jste musel udělat sám. Určitě by to byla pro vás jako vysoce vzdělaného podvodnikatele velká čest, která by určitě byla oceněna řádem použité, "Vysoce urozené pleny".
  • V Bilderbergu není nikdo osvícený, to jsou jen diktátorské a fašistické zrůdičky a jejich práce je vidět po celém světě - tuny mrtvých, hektolitry krve.
  • Ob den policejní bouřka, hromy , blesky a nikdy ani nekápne a tento mafiánský kápo se pak opaluje na sluníčku v Monaku jako rentiér. Kdyby byl čistý, tak asi těžko z prodavače bude rentiérem v Monaku, jenže v ČR to takto chodí.
  • Volime Karla! Karel je nas knizepan. Az bude obnovena monarchie, dosedne na trun jako osviceny monarcha.
  • No jo. Zoufalý fašista z KSČM zas krade nicky. Komunistická klasika.
  • Kolikrát jsi se dnes zasral vztekem?
  • Muj typ, zbožňuju ho. To je jiný kafe než fašista Jaceňuk.
  • Hezkej. Všude na světě mafián, v Čechistánu kontroverzní, ale úspěšný podnikatel.
  • Na ty tvoje dementoviny se ale dá odpovědět i jinak, imbecile.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit