Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto mluví synek co vystudoval dělnický peníze!!! „To by znamenalo návrat komunistů k moci. Čili kdyby to mělo viset na tom, že když nepodpoříme třeba milionářskou daň, tak budou předčasné volby, pak musím říct, že já jako celoživotní antikomunista nepustím rudochy k válu,“ řekl Právu Úlehla *16* *16* *16*
    • Má slíbeno teplé místo v nějaké dozorčí radě, dobře placené.
      Ostatní rebelové ho mají, tak je těžké jim nabídnout něco víc.
  • Není to ten co rychlej žvaní než myslí. Topol byl taky kydal a musel pakovat. Hlavně přestat krást a bude stát v plusu!
  • než lesy prodaj tak je lůza rozkrade *11*
    • lůza - tedy lid je pánem této země a tedy i lesů, jen si to ještě dostatečně neuvědomuje
  • Příspěvky napsali ti co patří k výkvětu národa, ale k jeho nejspodnějšímu patru
    • Velmi dobrá sebereflexe. Už víš co jsi! A to, že jsi právník ti stejně nikdo nevěří ty Č U R Á K U! *16*
    • Tak napiš přízemí a je to kratší.
    • Budeš souzen za schvalování trestného činu, korupci, vraždu a krádež matkomrde!!! *16*
    • Když se ti tu nelíbí mezi tou spodinou,tak co sem lezeš,ty "výkvěte". Takový namyšlený výkvět národa s tituly,jako ty,co si myslí o sobě,že jsou pupkem světa sedí ve vládě,parlamentu i senátu a podle toho naše země taky vypadá.
  • Tady se zas poroučí větru a dešti; nemá smysl se zde zdržovat, Čest, vypatlanci!
  • Nezlobte se na mě, vyhodili mě už z jiskřiček za to že jsem několikrát mrdal ovci. Teď o n a n u j i na fotce borise a je mi fajn *13*
    • Ááá, tupej bolševik se projevil... Ale věřím ti to!
  • Tady ale je dnes rudoprdélnickýho hnoje, fuj!
    • To bude tím, že ostatní dni dělají na rozdíl od tebe ty příživnický prase *16*
  • Tady je zase sešlost komunistické spodiny, která by zase generálně stávkovala (flákala se místo práce), svrhávala kde koho a kde co, zavírala, věšela, loupila... tak jak to dělali komunisti vždy a všude kde se dostali k moci. A až by to lůza všechno prožrala, prochlastala a prohýřila, co dál?
    • To po nich chceš moc,aby mysleli na zítra.oni si užívají ted a po nás potopa.
    • Pišto příjdeš zavřít, už se ti to blíží.
    • a co byste dělali vy, kteří nepracujete, kdyby ti pracující se na to vybodli? šli byste se pást, protože kromě přivlastňování si výsledků cizí práce nedokážete nic, jen kecat. Pokud lůza něco prožera, pak jen to, co sama vytvořila
      • V y s e r t e se na něj, je to matkomrd a netáhlo. Závidí, protože je to takový blb a zloděj nicků, že ho ani ty komunisti nechtěli a to jak je dnes vidět v politice brali kde koho *12*
    • No schválně nám řekni co dál. Máš pravdu že současná vládní lůza vše prožrala a prohýřila.
      I oslík Gazdík přeci troubí že mejdan skončil né ? *2* *2* *2*
      • Já nejsem politik, aby někomu říkal co dál. Sám jsem se vždy o sebe a svou rodinu postaral a umím toho dost, co mohu lidem nabídnout, aby to od mě koupili.
        • Spousta lidí chce pracovat ale nemají šanci o pořádnou práci zakopnout. Na co vlastně máme úřady práce ? práci neseženou ale lidi trestají za to že oni také ne.
          Jestli jsou v nabídkách práce čím dál častěji práce jako podomní prodejce nebo práce na pc z domu kde nemáš jistotu že to nejsou podvodníci a často žádají po tobě dopředu platbu za tzv. školení a kurz tak si uděláš představu jaká je na trhu práce bída.
  • to mi komunisti povídali taky že jsem lúza a ulice jim poroučet nebude.nemáte lepší argument.treba padni komu padni.
    • Ale on je bývalý komunista *16* Ale ten druhý. Ten co už kabát podruhé převlíknout nemůže *16*
      • Lžeš komunisto! Ale vždyť ty nic jiného, než lhát, krást a vraždit, neumíš!
        • A ty? Kozomrde? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit