Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím se jít podívat do krabice od bot , jestli tam nemám pár
    milionu.V dnešní době každá koruna dobrá,
    všem pěkný den
    • Je tam jen smrad od bot, co ? To je ale pech *1*
      • Hej jak to víš , že tam prachy nejsou , ty jsi je vzal, co ?
        Neber úplatky, nebo se z toho zblázníš.
        • Nic jsem nevzal, nic jsem neviděl, nic jsem neřekl, na nic se napamatuji, nic jsem neviděl.
          Mimochodem, nenašlas v krabici mé fusekle ? *1*
  • To bude radosti mezi lidem obecným, až konečně nezkorumpovaná policie, což je asi nereálný sen, povede v klepetech zločince z hradu, zakladatele mafiánsko - zlodějské demokratůry u nás. *13*
  • Myslím si, že Rath naštval moc lidí a věci, které by v naší "demokratické" společnosti normálně prošly ho budou stát kriminál. Vše je otázkou úhlu pohledu na věc *3* .
    Pracující člověk to určitě nepochopí. Už jen to pracovní nasazení, že má lékařskou praxi a spoustu placených funkcí, jak říkali v televizi, jeho legální příjem byl 2,5 mil. Kč ročně.
    Vzhledem k tomu, že by jako politik neměl být podnikatelem mi to úplně nepasuje.
  • Už jen poslanecké platy a náhrady by měly být označeny jako zločin vůči národu. Ze všeho se dělá moc velká šou, není to přece jen o MUDr. Ráthovi. Teď by mělo být povinností policie předložit národu jasné důkazy o tom, že MUDr. Ráth je vinen. Všichni se mu teď smějou, možná je to ale i jinak. ale co jiných nepoctivců asi běhá venku?
    • Normální člověk neběhá po ulici se sedmi miliony v krabici. I daleko menší transakce se provádějí bankovním převodem. Pokud ovšem jde o čisté peníze.
  • Nijak se nehodlám zastávat Dr. Ratha, ale v této kauze je tolik nejasností a různých omylů - jednou je to krabice od bot podruhé od vína, jednou se najde 30 milionů pod podlahou v Hostivici podruhé v Rudné atd.atd. Pokud se věci ujme dobrý advokát domnívám se, že z toho bude pro Policii i někoho jiného pěkná blamáž. A co se týče rychlého schválení stíhání Dr. Ratha paní Němcovou,ve 23 hodin, vypadá to tak, že každý policista má v mobilu její telefonní číslo?
  • proberte se tu všichni. 90% z vládních papalášů jedou v obohacování se. Je jedno jaká strana to je - drtivá většina z nich jsou zloději. A na tatínka p. Ratha - co čekáte , že řekne.Že jeho synáček je zloděj. To víte, že to bude vše popírat. Jediné řešení tu je - fyzické útoky na politiky a jejich majetky. Za 5 let by se situace asi uklidnila. Kdyby někdo srovnal Rathův dům se zemí, vůbec mi mě to nepřekvapilo. Mělo by to jeden kladný dopad. Všichni politici by si začali uvědomovat, že je čeká to samé.
  • Taky mě to hlava nebere, ale v telefonátech bude jasnější argument. Ten zatím zveřejněn nebyl. Proč ?
  • Tatínku, vím, že máte rád syna , ale finanční problémy byli už před tím. vždyť to víte.
  • oprava - nemůže ... svobodou
  • Také se mi zdá, že to nějak moc smrdí. Pokud to bylo na něho sehráno, tak kam se hrabe předlistopadová KSČ. V tomto státě buď přímá demokracie a nebo emigrace. Nikdo si zde nenůže být jistý svobou (tou skutečnou) a to přesto, že je čestný a nekrade (nyní mluvím obecně, nemyslím konkretně Ratha, aby mě nikdo nebral za slovo). *10* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit