Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem voličem mr. Trumpa a jsem hluboce zklamaný.
  • Nevidím teď žádný rozdíl mezi Trumpem a Kimem.Vyhrožovat raketama
  • ObcanHavel
    něco mi říká, že Hillary by do podobně vyhroceného konfliktu nešla, ženy obecně nemají rády války a mívají menší potřebu poměřovat si ega a pindíky
  • Jo....tohle médium utváří zahraniční politiku pražského hradu:-)))
  • Antivir mne před tím ruským serverem varoval *6*
  • Oni tam maj napsáno také, že k obědu si dává jako pochoutku bubble bum.
  • https://aeronet.cz/news/video-rusky-velvyslanec-v-osn-zautocil-na-politiku-usa-v-syrii-vsude-kam-prijdete-zanechavate-za-sebou-chaos-vycetl-americke-velvyslankyni-britska-tajna-sluzba-zrejme-unesla-julii-skripal/

    https://cz.sputniknews.com/politika/201804117130915-britanie-may-trump-kampan-syrie/

    *6*
  • Já si vždycky zajdu na WC, které mám v síni, takže nepotřebuji nočník jako ti co to chodí dělat na dvorek. *2* *2* *2*
  • No jak které, i někteří muži mají v hlavě nasssráno *1*
  • Tak jako byli "na pozvání" u nás v r. 1968, jako byli "pozváni" do východní Ukrajiny, na Krym, do Abcházie, do Osetie, do Čečenska...
    Kdyby se radši starali o hospodářství ve své zemi a o hodnotu rublu. Jenomže to jsou ti středověcí nájezdníci, jsou líní a neumějí hospodařit ve své zemi a tak dělají další a další loupežné nájezdy jinam.
  • Kde je ten administrátor mezinárodních vztahů, přítel
    všech vůdců všech velmocí, náš nejvyšší a nenahraditelný
    Milouš Zeman? Mohl by zvednout telefon a celé to rychle
    srovnat... problém je v tom, že v US mají u jeho jména
    napsáno "Putinův ocas"...
  • Když se rusákům podařilo dostat Trumpa do prezidentského křesla v USA tak rudá sebranka kvičela radostí jako podsvinčata, nějak vám to s Trumpíkem nevyšlo co kolaborantská chátro ?
  • ano potvrzuješ že ženy maji v hlavě nasssráno
  • Rusáci jsou v Sýrii na pozvání zvolené vlády, víš ? To jenom hošíci z jůesej se tam cpou bez pozvání, jako správní okupanti ...
  • Kdyby byl Obama razantnější, byl by v Sýrii dávno klid a Trump by měl klid na práci. Tak musí do 24 hodin zneškodnit ty sovětské okupanty v Sýrii.
  • ty mluv taky za sebe, hňupe
  • no já nejsem chudák tak že mě to netrápí socko
  • Mluv za sebe ty ufňukaná socko.
  • ObcanHavel
    bohužel, o části občanů ČR co zamrzli mozkem v totalitních časech se toto stále dá říct, naštěstí ne o všech
  • u nás už taky čechách žádná střední třída není

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit