Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příčiny rozhodnutí Putina:
    http://cz.sputniknews.com/svet/20150413/253239.html
    http://orgo-net.blogspot.cz/2015/04/putin-povolil-sestreleni-americkych.html#more
  • Z Íránu se tím pádem stane regionální velmoc a ussrani maj pohehe!!!
  • Rusko dodává zbraně teroristům aby ve světě rozpoutalo chaos
    a odvedlo pozornost od kradení Ukrajinského území.

    Pokud chce zaostalé Rusko válku má ji mít. Diktátor Putin pak v troskách Kremlu
    spáchá sebevraždu jako jeho vzor Hitler.
  • Tyto raketové komplety jistě přispějí ke klidu v oblasti, kterou teroristické USA dovedli na pokraj katastrofy!!!
  • Irán a Rusko sponzorují terorismus. Proto si tak tito totalitní bratři rozumějí.
  • Systém raket země-vzduch S-300VM Antěj-2500 patří k nejlepším na světě. Má dosah až 200 km proti aerodynamickým a 40 km proti balistickým cílům a operuje až do výšky 30 000 metrů. Jedná se velice variabilní systémy schopné plnit nejrůznější požadavky. Takže Fashington a Pindagon má hlavu v pejru!!!
  • Takové druhořadé béčkové Ruské hračky nemají proti Americkým
    superzbraním žádnou šanci na úspěch.

    Co se týče techniky je Rusko oproti USA stále v době kamenné. *2* *2*
  • Místo S-300PMU-1 dostanou lepší, zřejmě Antej-2500. Tedy to nejlepší na světě, jen je potřeba pořádně vyškolit obsluhu, jinak jsou íráncům naprd!!!
  • Rusko dodává zbraně teroristům. Je třeba zavést proti němu další sankce.
    • To samý dělá USA, je třeba proti nim zavést sankce. To čumíš, trubko?! Je to pravda-je?! Tak poměřuj jedním metrem každému stejně bez rozdílu. *12*
      • USA neukradla Ukrajině Krym a nepřipojila ho ke svému území.

        To udělalo Rusko pokud ti to uteklo.
        • A co je tématem článku, který se zde diskutuje? Já diskutuji k tématu, ty si meleš o čem chceš, téma, netéma. *12* *12* *12*
    • tak to každopádně!!!!!! Já bych jim zarazil vycházky..... *8*
      • Stačí je odstřihnout od USA/EU.

        Pro Kremelské sponzory teroristů není v civilizovaném světě místo.
  • USA jsou můj vzor. Jedná se o nejsvobodnější nejdemokratičtější prosperující mírumilovný stát na světě. Chci dělat všechno podle nich. Co USA dělají, dobře dělají. Zítra si soukromě natisknu doma nekryté koruny a nabídnu je sousedovi nebo u benzinky za zboží. Pokud nebudou chtít mé korunya nedají mi požadované zboží, obviním je z terorismu a z nedemokratičnosti, přepadnu je s nožem a v zájmu jejich svobody a blahobytu je okradu. CHCI JEN ABY SE MĚLI DOBŘE...... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit