Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako fašisté se chováte spíše vy putinovci.
  • Libo
    Rusko má obrovskou výhodu ve svém vojenském průmyslu, který sdružuje stovky firem, výrobních závodů, vědeckých pracovišť a laboratoří, které se spolupodílejí na vývoji, zkouškách a produkci, přičemž sdílejí mezi sebou veškeré informace. Tomuto komplexu nemůžou západní konkurenční a korupční molochy konkurovat ani efektivitou a ani cenou.
  • Na amerického teroristu a imperialistu platí pouze a jen síla. USA obkličují svými vojenskými základnami celé Rusko, tak se není čemu divit, že Rusko na to reaguje posilováním své obrany. Za všechno zlo ve světě mohou USA.
  • Sajmone jsi ubohoučkej blbeček:
    http://www.stoplusjednicka.cz/rakety-na-jaderny-pohon-proc-se-od-nich-ustoupilo
    Dokonce i tvý milovaný amrdólové to zkoušeli, jenže ty si havloidní zmetek, tak víš prd, hihi
  • Kdybys Asi Tak občas do těch "montoven" nahlédl, viděl bys třeba i vývojová oddělení, nástrojárny, robotická pracoviště atd. Jenže ty víš, že to jsou jen "podřadné montovny", žejo *15*
    Hlavně když Putin má rakety na jaderný pohon - tušíš vůbec co je to za pitomost?
  • ty zasranej vymrdanče, nesahej Andrému na řepku, je to motor české ekonomiky *16*
  • jak mu to natřeli? demokraticky? pohavlovsku? jenom lži, osočování a protiruská propaganda, která se rozjela už před zimních OH v Soči
  • Sajmon trololo! *1*
  • má, je to pravda a teroristické USA to vědí, proto je stále ještě mír
  • říká nám člověk který žije v zemi montoven aut a polí s řepkou :-) :-) :-) :-)
  • Jenže Putin v iluzi, že Rusko je stále tím mocným CCCP o rozloze jedné šestiny světa, stále žije. Přitom se mu ekonomika sype, tak si vzal vzor v Ádovi - ten když mu teklo do bot, začal taky vyvíjet "zázračné" zbraně ...
  • Už jsem to zde psal několikrát, já tam byl. Dokonce i v Kalifornii a dokonce v LA a San Franciscu. Taky v Nevadě a v Las Vegas. Cpou se tam jen nevzdělaní zoufalí hlupáci, kteří ve svých domácích zemích žijí v bídě a naivně si myslí, že v USA lítají pečení holubi do úst.

    A už mi nikdy neříkej, kde jsem byl a kde ne. Já to vím sám nejlíp a nepotřebuju tvoje soudy a rady, pane politruku.
  • něco jako stihačky ze hry co prodával Trump
  • eeee ty jsi blb cccp už není
  • Rusko má dnes díky sankcím nadprodukci vlastních potravin a Putin osobně prohlásil, že se musí Rusko orientovat na export těchto komodit v čím dál větší míře. A co Putin řekne, to se taky stane, tedy aspoň do teď to tak vždy bylo.
    Mimochodem, Rusko je v současné době největším producentem a exportérem obilí na světě. Nelze tedy předpokládat, že, dle tvého tvrzení, "nemají co do huby".
  • USA dovedou akorát tak bombardovat Indiány z letadel ve výšce 20 km. Od druhé světové nic nevyhráli a všude dostali na prrdel. Tedy s jednou výjimkou, Grenada. Tam po dlouhém a vyčerpávajícím boji nakonec slavně zvítězili a dodnes jsou na toto vítězství hrdi. Proto chce Trump na počest tohoto vítězství zavést obdobu přehlídky na moskevském Rudém náměstí kde Dni vítězství. Má to ukazovat hrdost amerických občanů na svojí armádu. Kdybyste nemohli Grenadu najít na mapě, tak si vemte lupu a hledejte to pod Kubou.
  • V CCCP není co žrát a Putinka tahá z trenek raketu *14*

    jo jo volby *14*
  • je to zbraň jakou svět neviděl *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • jak na tobě vidím, jsou fakt síla. Asi je taky zkusím.... *8*
  • Jsem rád, že jste ve svém komentáři uvedl tento úryvek:"Navíc - ukrajinský parlament v 90.letech umožnil kdykoliv Krymu odejít."
    Tato skutečnost se téměř nikde neprezentuje a neuvádí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit