Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chrchel Vašek jezdil do( hnůj s a) na školení o humanitárním bombardování dětí a nemocnic.
  • Na tom obrázku se Putler mračí, asi není spokojený s hlášením jeho agenta Becheroviče.
  • Na hrade je puch ještě po huhňovi,protože je špína zažraná,ale bude líp...dýchatelno.
  • Není zač,pravda a láska vítězí
  • Děkuji za potvrzení mé domněnky, *3*
  • Ovčáku juro: řízek bubble bum, uundy sem a uundy tam, kritika by dal zastřelit, kdo něm řekne pravdu je swině... takový "symbol" nemají nikde na světě, to má jenom ten český chlív.
  • Na Pražském hradě je třeba vyvětrat, Zemanova slova o rasových útocích jsou neúnosná

    https://video.aktualne.cz/dvtv/na-prazskem-hrade-je-treba-vyvetrat-zemanova-slova-o-rasovyc/r~a5181770cecb11e7984d0cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2&redirected=1511288650
  • Také má moje částečné sympatie, alespoň tedy za to, jak je "svůj"...

    Obávám se ale, a rozhodně nejsem sám, že na další funkční období už prostě zdravotně nemá...bude rád, když se dožije jara.

    Jak říkají Slováci - "Ponáhlaj sa starec, nech prežiješ marec..."
  • stesti preje pripravenemu , cinstina by take nebyla na skodu
  • Jura =jednozavitnik ,starec je jak ten v Zimbabwe nebo K.Gott ,proste posedly moci a slavou ,ovsem slusne receno.A ten buran Mynar cekal az se carovi uracilo , ta arogance sedla
  • pan Zeman je nejlepší prezident jakého jsme kdy měli, zase ho budu volit
  • Emánku ty prcgumo zakomplexovaná
  • No já jsem se také učil jazyky a nečekal jsem, až mi to soudruzi a post-soudruzi doporučí nebo dokonce nařídí.
    A učil jsem se i rusky a nelituji toho.
  • nějaký net plátek jako je tiscali považuješ za oficialní zprávu z ruska?
  • Becherovič si jel pro další pokyny od řídícího orgánu. V civilizovaném světě mají toho sprosťáka a ožralu jen pro legraci a tak jezdí do Kremlu.
  • Huhňa v USA nejednal,vše odkejval s hlavou v (.)
  • Hácha?Tom vrať se do školy!
  • to byl tvůj fotr když tě dělal
  • Kde ukaž?
  • takové hovory Plisudski-Hitler dost dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit