Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Pražském hradě je třeba vyvětrat, Zemanova slova o rasových útocích jsou neúnosná

    https://video.aktualne.cz/dvtv/na-prazskem-hrade-je-treba-vyvetrat-zemanova-slova-o-rasovyc/r~a5181770cecb11e7984d0cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2&redirected=1511288650
  • pan Zeman je nejlepší prezident jakého jsme kdy měli, zase ho budu volit
    • Ovčáku juro: řízek bubble bum, uundy sem a uundy tam, kritika by dal zastřelit, kdo něm řekne pravdu je swině... takový "symbol" nemají nikde na světě, to má jenom ten český chlív.
    • Také má moje částečné sympatie, alespoň tedy za to, jak je "svůj"...

      Obávám se ale, a rozhodně nejsem sám, že na další funkční období už prostě zdravotně nemá...bude rád, když se dožije jara.

      Jak říkají Slováci - "Ponáhlaj sa starec, nech prežiješ marec..."
    • Jura =jednozavitnik ,starec je jak ten v Zimbabwe nebo K.Gott ,proste posedly moci a slavou ,ovsem slusne receno.A ten buran Mynar cekal az se carovi uracilo , ta arogance sedla
  • Becherovič si jel pro další pokyny od řídícího orgánu. V civilizovaném světě mají toho sprosťáka a ožralu jen pro legraci a tak jezdí do Kremlu.
    • Emánku ty prcgumo zakomplexovaná
      • Děkuji za potvrzení mé domněnky, *3*
        • Není zač,pravda a láska vítězí
  • Huhňa v USA nejednal,vše odkejval s hlavou v (.)
  • http://www.rozhlas.cz/plus/interviewplus/_zprava/mam-snad-zemanovy-podporovatele-z-delegace-vyhodit-v-rusku-nam-jde-o-byznys-rika-dlouhy--1770560
    • Zač nesouhlas?
  • zeman chválil rusko-českou spolupráci a ruské ministerstvo chválí okupaci v roce 1968. Hoši si to umí užít .
    • Kde ukaž?
      • nějaký net plátek jako je tiscali považuješ za oficialní zprávu z ruska?
  • Zeman je č....k,který nebere minulost !!!
    • to byl tvůj fotr když tě dělal
  • neda se to ani cist Gorgatschov je na kapackach v nemocnici pisou to vsude ve svete a Zeman ho pozve na obed !! no Bravo !! a my se budeme ucit opet rusky jazyk,kdyz mame generace bez anglicstiny co koukaji po svete pres ten knedlik protoze se nikde nedomluvi !! Havel misto behani s Dasou mohl gratis zavest okamzite na ZDS svetovy jazyk povinne, pozval ucitele z Anglie a Nemecka a ted po 28 letech by se nasi lide po svete domluvili. Kdyz Egyptan za pul roku mrska polsky cesky a rusky v Hurgade proc ne nas clovek Nemecky Anglicky a Francouzky ve Varech nebo na Snezce !!!
    • No já jsem se také učil jazyky a nečekal jsem, až mi to soudruzi a post-soudruzi doporučí nebo dokonce nařídí.
      A učil jsem se i rusky a nelituji toho.
      • stesti preje pripravenemu , cinstina by take nebyla na skodu
  • Asi něco podobného jako hovory Hácha - Hitler.
    • Hácha?Tom vrať se do školy!
    • takové hovory Plisudski-Hitler dost dobrý
    • Věřím,že ty si ty hovory zcela jistě pamatuješ pokud jsi ovšem nebyl osobně přítomen.Doufám že ti bůh maličko uleví,blbost hodně tlačí.
      • Kdyby blbost bolela, tak ty jsi na morfinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit