Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    Nevím s kym si píšeš ale já to nejsem.Hlupáku

  • TheGGG

    ty nejsi chlap a vlast tě stejně nezajímá... typický soy boi liberál... hahahaha směju se... projdi se v noci po nějaké africké no go zoně v paříži a pak se ukáže jestli jsi skutečnýchlap

  • Klídek Pane Putine, havloidi úspěch neodpouštějí, jsou to uplakaní ubožáčci!

  • Tak to se vůbec nedivím, jste prostě zbabělec, my chlapi by jsme svou vlast bránili, vy poseroutkové budete zalezlí v ruských zemljankách, šťastnou cestu KIMCIDe.
  • Depardie se neveze na módní vlně protiruské hysterie, protože není hlupák.
  • TheGGG

    až to tady bude euro-afrika, tak s chutí pojedu do ruska... ty si třeba mezitím kup modlitební kobereček...

  • Do Ruska nikdy nikdo nezdrhal a nikdy zdrhat nebude, už sto let se to děje pouze opačným směrem, bída, zmar a tyranie není pro nikoho žádným tahákem, ale můžete jít příkladem, zabalte čemodán  a hurá směr zářné budoucnosti.
  • TheGGG

    nám stačí zdegenerovaný brusel a  ta banda nenažranců co se tam rozvaluje a utahuje postupně šrouby neo-marxistické diktatůry... v rusku ať si dělají co chtějí, jednou tam ještě z radostí budou evropani zdrhat, až to tady bude jedna velká africká no go zona

  • Děkuji za pochopeni. Před časem jsem zde na výzvu pokusil stručně popsat důvod proč při pouhém pohledu na něco takového jako jsou např. ti dva současní "vrcholový" představitelé státu dělá před očima rudo a v kapse si mě otvírá kudla. Cenzor to během pár minut smaznul. 

    Hezký a klidný večer. 

  • I vy zapšklý hlupáku, 99% rusů by vyměnili tu vaší "bruselskou bídu" za ten jejich chudobinec, proto jich taky z toho stepního ráje uteče ročně kolem 200 tisíc, opačným směrem pláchnul jen opilec Depardie, který se tam ovšem pouze ukryl před francouzkým berňákem.
  • Já Vás jako člověk chápu a oceňuji schopnost slušné komunikace. Děkuji

  • Ano, stále dost lidí se veze na módní vlně protiruské hysterie.
  • Když Evropan vidí duševní bídu bruselských byrokratů a politiků typu Merkelové či Macrona, tak není divu, že někteří lidé upínají své naděje k Putinovi.
  • :-)

  • OK souhlas - školní léta jsou již strááášně daleko a chybička se vloudí.

  • ... my, kteří pamatujeme...

    Jinak souhlas :-)

  • Nema cenu cist prispevky zlodeje me prezdivky...

  • Děkuji za přání hezké dne - to opravdu starého člověka potěší.

    Nevím jestli mám psat bohužel, ale jsem ještě o něco starší než to co zde někteří považují za v současnosti za českého prezidenta, jsem tedy pamětníkem těch, nad jejichž zvěrskými činy dodnes někteří jásají. Dávám vám plně za pravdu, že tím jak mohu uvolnit "ventil" vzteku nad dobou minulou se mi občas alespoň částečně uleví. Je to snad alespoň částečná omluva za to, že moje vyjadřování není zrovna z dílny společenské noblesy, ale když denně vidím a slyším tu ..... zvedá se mi silně žaludek.


  • Mám dovolenou a tak si trochu přispím. Omlouvám se tedy - dopoledne. 

    Jsem rád, že se i ve svém pokročilém věku cítíte zdráv a blahopřeji.

    Jen mě překvapila ta prvoplánová nenávist a agresivita. Tím ničemu nepomůžete. A sobě snad trochu, když Vám to uvolní ventil. 

    U mě to vyvolává trochu pocit, že takhle může psát jen člověk se špatným svědomím. Je to jen pocit, možná nepřesný.

    Máte pravdu, nejsem ještě ještě stařec v důchodovém věku a spíše rozeznávám řádění současných bestií a přisluhovačů jiné chátry. Mnohdy bohužel tuzemské.  Nedívám se tolik dozadu, zajímá mě víc, co přijde zítra. Z dřívější doby? Z dřívější doby jsem byl dítě. 

    Přeji Vám hezký a klidný den, pane Nováku.

  • Po ránu - no to se máte dobře když je u vás v 11hod po ránu.

    A mé zdraví - děkuji za optání, ale nemusíte mít i při mém věku o něj péči.

    Nevím kolik vám je, nebo co jste zač z dřívější doby, ale mi kteří pamatujeme řádění komoušsko- rusáckých bestií, jejich zdejších přisluhovačů  a rusácké vychodostepní chátry osobně víme o čem píšeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit