Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... hele, nikam nejezděte, já se rvát neumím, před pár dny mě rozsekal tlamu Honza Fedor - soused :)))
    • *5*
  • překladatel z němčiny z Ostrova, Lidická 1332. Odmítám uvěřit že toto vygenerovala nějaká vysoká škola. Maximálně bačovská u nich na Slovensku.Zamindrákovaný podpeřinový pisatel. Hrdina od pohledu.
    • *3*
    • *5*
  • se jmenuje "bijec". Neustále prudí a vyhryzuje na kde koho. Jinak je to Ing. Hebeňár z Ostrova , Lidická 1332.
    • *12*
      • Ty degene ty nemůžeš ani do hospody aby ti nenabouchali rypák a nemáš ani kačky na krabicák
        • *5*
    • *3*
    • ve kterém poschodí toho domu bydlí ten Hrebeňár? *12* *16*
      • *15*
  • V celé Evropě dochází k tomu, že mizí důvěra v systém parlamentní demokracie založený na politických stranách. Je to ostatně, logické, k čemu vám je správný výkon parlamentních procedur, když do vašeho města táhne banda agresivních kolonistů z jiné civilizace a stát pro vás nemá jinou pomoc než obvinění z rasismu?
  • Psychopat je odolný proti stresu.

    Podle toho ho poznáte.

    Právě takové hledají poskoci a nohsledi Velkého Byznysu nejvíce.
  • zalez do nory špíno! Ty nejsi žádný bijec. Jsi obyčejný sprostý Rudolf Hrebeňár z Ostrova. tel. 723 983 963. Místní vyvrhel.
    • *5*
    • *5*
  • Hlavně nebýt Občan
  • Pár jich tu je Občan,V.I.L.,Karel. Naštěstí jsou to jen ubožáci s malým pinďourem.
    • zato ty sám seš jeden velkej pinďour a k tomu je připojeny malinkatý tělíčko *1* *1* *1*
  • Takové psychopaty, aby mohli natočit film o Burešovi nebo Milošovi, ale v Hollywoodu nemají.

    (Jsem zvědav, jestli bude reagovat psychopat "bijec".)
    • *4*
  • vanhorne
    Zajimavy i poucny clanek.Ze je to vrozena vada, urcite prekvapi dost lidi i mne to prekvapilo.Zatim prevlada nazor, ze takova osobnost se vytvari vlivem vnejsich okolnosti.
    • *5*
      • vanhorne
        Od kdy pouzivas neviditelny inkoust?
        Mohl jsi to napsat aspon v Cumanstine, ale viditelne.
      • a takové krásné nápady tady srší zamindrákovaný překladatel z němčiny z Ostrova, Lidická 1332.
        • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit