Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... hele, nikam nejezděte, já se rvát neumím, před pár dny mě rozsekal tlamu Honza Fedor - soused :)))
  • *5*
  • *5*
  • zalez do nory špíno! Ty nejsi žádný bijec. Jsi obyčejný sprostý Rudolf Hrebeňár z Ostrova. tel. 723 983 963. Místní vyvrhel.
  • *5*
  • vanhorne
    Od kdy pouzivas neviditelny inkoust?
    Mohl jsi to napsat aspon v Cumanstine, ale viditelne.
  • *3*
  • To, co tu probíhalo od poloviny 70. let, byl fakticky nacionalistický autoritativní režim, jehož ambicí bylo zajistit stabilitu, rozumnou životní úroveň a životní styl odpovídající Americe 50. let — práce, rodina, sport, přátelství, výlety do přírody, malé domečky na předměstích, automobil a televize do každé rodiny. Mluvit o totalitním systému je silně nadsazené. Ten tu byl v 50. letech a je obnovován dnes.
  • vanhorne
    "Zkrátka, havlismus najdete všude"
    Ony ty " ismy ", jsou podezrele vsechny.
  • ... hezky jsem to o sobě napsal :)))
  • *5*
  • *12*
  • ... smrdí jako prase a je impotentní blbeček, stará mu kvůli tomu zdrhla, nebavilo jí se pořád pelešit se sousedama :)))
  • *4*
  • *5*
  • tak se mluví u tebe doma. Ale tady? Umíš i normální komunikaci? Stěží, co?
  • a takovými vybranými slovy nás zásobuje z Ostrova místní vyvrhel ing.hrebeňár . Další si lze poslechnout i na tel. 723 983 963. Oplzlý romantik.
  • *3*
  • dnes bez oběda, co? Musí sedět u PC a mastit kraviny.Vyvrheli z Ostrova,Lidické 1332 krásný život, co? V samotě a opuštění.
  • *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit