Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debilita první třídy představte si,že tady jsou nevolníci,kteří musí pracovat do 20 a více hodin a svátky,soboty a neděle mají na větší nákupy pod jednou střechou.
    • karban.milan
      Nesmysl, tak nikdo nedělá, možná UKáčka a to je jejich volba.
      • Není to nesmysl.Můj syn odchází ráno v 8.hod. a přijde v 19-20hod.Když příjde v 18.hod tak to je svátek.Není sám jeho pracovní doba přitom je do 17.hod a takových je víc.Počítám v to i dopravu 30. min jedna cesta.Že pracujeme za minimální mzdy poděkujte garnitůře,která nás dovedla až sem a udělala z nás nevolníky.Někdy je lepší ztratit klíče,než s nimi cinkat.
        • karban.milan
          Jsem prodavač, dělám za minimální mzdu a nebudu kvůli někomu v práci od rána do večera a už vůbec ne v neděli a o svátcích. Tak si to přeberte jak chcete. Jestli někdo za tu mzdu dělá od nevidim do nevidim, tak to asi nemá v hlavě vpořádku, já rozhodně takovýho blbce ze sebe nedělám!!!!
        • Jo? A proč nedá výpověď a nezačne se živit jinou prací? Jo táák, on nic jiného neumí. Jo, holenku, dnes už člověk nevystačí celý život s tím co se naučí ve škole, časy se mění. "Učit se, učit se, učit se" skazal ten co je teď v myším oleji a to je snad to jediné v čem měl pravdu.
          • Rozhodně víc než ty jak to vyplývá z tvých příspěvků.Až se naučíš 5 jazyků a.latinu tak se ozvi.
          • Dobře se stanoví "diagnóza" od počítače. A k tomu ještě namontovat citát od Šuka a Geka.
            Nebo to byl Džuk-a-švihli, popř. Lenin?
            Na ouřadech práce to vypadá trocha inak, jako to "zvonka vyzerá". *3*

            K prac. době.
            Parlament a Senát taky nepracuje každý den. Jen, když si to soudruzi odhlasují.
            • I na pracovním trhu platí zákon nabídky a poptávky. Musím se naučit a nabidnout práci, kterou někdo potřebuje a proto ji koupí a zaplatí. Nemohu od nikoho žádat, by mě platil za práci, kterou nikdo nepotřebuje.

              Pokud jde o ten citát z Uljanova, tak to je snad jediné s čím lze u něho souhlasit.

              Jinak nechápu co s tím společného parlament - jinak
              parlament = poslanecká sněmovna (dolní komora) + senát (horní komora). *3*
              • Reakce na příspěvek:

                na detoxikaci sajmon
  • karban.milan
    No konečně, to je fakt dobře, že bude celá rodina o svátcích doma a nebudem poskakovat kvůli zoufalcům v obchodě. Ještě by se měli zakázat neděle, a bylo by to úplně nejlepší, zejména pro rodiny s dětmi.
    • Konečně jeden kvalitní zákon. Jen ti nevědomci a novodobí otroci!- ti bucdou protestovat. Za svého dětství a mládí pamatuji, že obchody byly v neděle a svátky zavřeny a nikdo z nás hladem nezemřel. Pak byly zavedeny ještě volné soboty a opět žádné úmrtí hladem. Mi se spíše zdá, že lidé neumějí prožít neděli a svátek a tak hufrá do obchodu, ať ten čas nějak zabijeme. Kdosi musí mít rozum, nemáme-li se časem stát tupým stádem.
      • A ještě jsi mohl napsat, že tenkrát byli u moci komouši a taky jsme neumřeli hladem, že?
        • Komouši tuhle bezpáteřnou a bezcharakterní dobu dokonale připravili, když zbavili lidi pocitu svědomí a lidské tváře. Mimochodem oni začali hlásat člověka jako potomka opice, kterého polidštila práce. I dnes v ZOO dělají opice svou "práci" a nikdo neshledává, že by byly lidštější. Hlásali vědu a nevěděli nic. Kolik opravdu vědců, jen proto, že nebyli ochotni zpívat jejich přihlouplé písničky, skončilo u lopaty. Nakonec obchody neprodávaly v neděle a svátky ani před komunistickou hruzovládou, takže soudruzi nic nobvého nepřinesli. Je škoda, že učebnice dějepisu končí většinou druhou světovou válkou, takže lid moc neví. Kdopak za to asi může?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit